Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe ~300zł (pod DF Black)


Feberos

Pytanie

Na wstępie jako nowy użytkownik chciałbym się przywitać.

Szukam słuchawek dokanałowych, które zgrałyby się z DragonFly Black v1.5.

Obecnie posiadam SoundMAGIC E10 i jestem z nich zadowolony ale jak to leży w naturze człowieka - chce więcej i więcej 😁

Chciałbym aby słuchawki nie miały przytłaczającego basu jak w Mommentum IE M2 które już testowałem bo kilka osób je polecało.

Słucham głownie współczesnego R&B, Soul, Dance, Hip-hop i Punk Rocku (np. Green Day, The Offspring).

Budżet myślę 300zł ale dołożyć kilka złotych nie stanowi przeszkody 😉

Edytowane przez Feberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To bierz BQEYZ BQ3 dużo lepsze od TRN V80. Warto dopłacić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
34 minuty temu, Methuselah napisał:

Jeżeli planujesz zakup w PL, to tymi dwoma warto się zainteresować (z lekkim wskazaniem na pierwsze):

- Final E3000/E3000C

- FiiO F5

Nie muszą być dostępne w Polsce.

Zapomniałem dodać, że nie zależy mi na microfonie bo i tak nie używam słuchawek do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
31 minut temu, Feberos napisał:

Nie muszą być dostępne w Polsce.

Zapomniałem dodać, że nie zależy mi na microfonie bo i tak nie używam słuchawek do rozmów.

 

To wciąż IMHO jedne z najciekawszych opcji. Ewentualnie te BQ3, które poleca @Jaro54 To może być ciekawa opcja, ale ich nie słuchałem.

 

Jeżeli mógłbyś rozważyć półkę do 400 USD to iBasso IT01 i FiiO FH1 są świetnymi modelami, które dobrze sprawdzą się w muzyce, której słuchasz.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W swojej cenie BQ 3 są wg mnie rewelacyjne. Bardzo dobrze wykonane i dźwięk dojrzalszy niż większość porównywalnych cenowo a nawet droższych słuchawek. Ogólnie BQEYZ wyrasta na lidera na rynku słuchawek. Jeśli dalej będą robić na tym samym poziomie to mogą dużo zwojować. Mam ich K2 też bardzo fajne słuchawki. I nie słyszałem (może po za 2-3 malkontentami, którzy byli zawiedzeni że nie zagrały jak słuchawki za 1000$) narzekań na żadne z ich modeli. Więc zakup jest w miarę bezpieczny. Zarówno cenowo jak i dźwiękowo. A i polecam ten kabel bo TRN zbyt przyciemniane brzmienie. Za to i użytkowo i dźwiękowo kabel KZ poprawia separacje jest sporo więcej powietrza niż na stockowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najbardziej przemawiają do mnie chyba E3000. Pytanie czy ktoś zamawiał je przez Amazon? Bo wychodzi dużo taniej a nie muszę ich mieć na wczoraj.

Amazon.com

Znalazłem jeszcze coś takiego od Final Audio - Design Heaven II - waszym zdaniem warte zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jest wiele taniej bo z opłatami z Amazon.com zapłacisz prawie 60$, różnica 30-40 pln i gwarancja w USA. Na Amazon.com kupuje się rzeczy niedostępne w Polsce lub za 25-40 % ceny w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności