Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Oriolus - Fanklub


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

są ciut mniejsze i wygodniejsze od mk2, ale tuleja jak tunel metra oczywiście

 

bardzo mi się podobała ich wręcz nonszalancka swoboda w serwowaniu muzykalnie najmisterniejszych numerów, ot tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mykupyku co Ty masz za dziwne ucha ze Oriolusy niewygodne dla Ciebie? Gruba tuleja to zalozylem wiekszego tipsa, zassalo sie plytko i 4 godziny w mk2 przesiedzialem, a ostatnia godzine na dokladke w Mellianusach i uszy mam swieze jak stokrotki.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Spawn napisał:

@mykupyku co Ty masz za dziwne ucha ze Oriolusy niewygodne dla Ciebie? Gruba tuleja to zalozylem wiekszego tipsa, zassalo sie plytko i 4 godziny w mk2 przesiedzialem, a ostatnia godzine na dokladke w Mellianusach i uszy mam swieze jak stokrotki.

 

f6TKiCE.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Spawn napisał:

@mykupyku co Ty masz za dziwne ucha ze Oriolusy niewygodne dla Ciebie? Gruba tuleja to zalozylem wiekszego tipsa, zassalo sie plytko i 4 godziny w mk2 przesiedzialem, a ostatnia godzine na dokladke w Mellianusach i uszy mam swieze jak stokrotki.

 

mam piękne szlachetne kanały uszne, rozmiar M+

 

czy próbowałem małe czy duże tipsy, to się nie zassywało tak jak miało - a do tego jeszcze mnie pod****iało, bo raz tak a raz siak ssało

 

główny problem to tulejka, bo te budy jak dla bernardyna to mi w ucha wchodzą, choć wystają

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Spawn napisał:

 

Chcielibyscie moje zdjecia co? Niedoczekanie! Tak to macie zagwozdke czy jestem 50 latkiem z nadwagą w żonobijce czy 20 letnią niewiastą o wymiarach ucha M+ z męskim hobby ;)

 

zjedz snickersa, umyj ładniejsze ucho i dawaj foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spawn napisał:

 

Żeby sie ludziom po nocach śniło jak Twoje kolana? ;)

 

no niestety na forum była kiedyś chyba w porywach jedna kobieta... i to nie wiadomo na pewno... więc już nie pokazuję kolan dla bezpieczeństwa.

 

no ale to dobrze, że te baryły upchałeś, bo to b. przyjemne granie i pewnikiem będzie zaraz ocena dźwięku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w tej prostocie mnie urzekły. Miłe dla oka dopracowane detale - złote złącza pasujące do napisów, mocna czerń, hebanowe dodatki.

Z klasą.

 

Jedyny słuszny kolor przy jedynie słusznej fryzurze. Powinny mi też pasować 😉

 

 

Edit:

Przy okazji, jak wygląda sprawa izolacji od otoczenia (i odwrotnie)?

Edytowane przez Eldamari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eldamari napisał:

Raczej miejsce do wydrążenia bass portu na drodze ewolucji 😉

 

Te japońskie twory mają wręcz biżuteryjny wygląd w wersji mk2.

Kuszą...

Finschi wyglądają bardzo podobnie ;) Też czerń i konfekcja kabla ze złotymi akcentami. Miękkie, obłe krawędzie, a do tego w dłoni przypomina do złudzenia obudowy akrylowych customów. Miło się na to patrzy :)

 

I tak, rewelacyjne to tłumienie nie jest, ale jak w pracy zaraz za plecami cisnął mi ploter wycinający tekturę falistą nożem oscylacyjnym i wykręcało ponad 80db, to specjalnie nie musiałem rozkręcać odtwarzacza ponad standardową głośność, żeby go wygłuszyć.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
19 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

No to słuchamy... Dzięki @bigmaras za wypożyczenie.

Pierwsze ku...y i ch...je pod dresem oryginalnych tipsów i ich dopasowania poleciały, ale na SpinFit jest super :) 

Pierwszy opad szczęki też już zaliczyłem... 

 

 

IMG_20190618_173713.jpg

który to model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

No to słuchamy... Dzięki @bigmaras za wypożyczenie.

Pierwsze ku...y i ch...je pod dresem oryginalnych tipsów i ich dopasowania poleciały, ale na SpinFit jest super :) 

Pierwszy opad szczęki też już zaliczyłem... 

 

słuchasz z głową pod dresami ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności