Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mp3store = zakup bez odsłuchu


Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem poinformowany przez mp3store, że owszem, mogę kupić u nich wzmacniacz do słuchawek ale jedynie w ciemno, bez odsłuchu. 

 

No po prostu jaja. W audio kolumnowym tego typu "standardy" są nie do pomyślenia. 😂👎

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibra daj spokój. Nie interesuje mnie robienie biznesu z niepoważnymi ludźmi (w tym przypadku z Poznania). Jak już mam kupować, żeby móc odsłuchać sprzęt to od razu pójdę w używki - w razie niepodejścia dźwięku nie stracę $$$.

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto by rozszerzyć wypowiedź/skargę o informację w którym oddziale mp3store usłyszałeś takie info oraz o jaki wzmacniacz chodziło (może to był taki typu "tylko na zamówienie od dystrybutora").

@Superata

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co dokładnie ta informacja oznacza, bo to jakiś absurd. Przecież musisz kupić w ciemno rzecz skoro nie ma w pobliżu Ciebie sklepu stacjonarnego. Jeśli zaś faktycznie chciałeś do nich podjechać na odsłuch to jest to dziwaczne. No, ale teraz wiele firm sprzedaje wirtualny sprzęt.

Nic się nie martw, ja od półtora miesiąca nie mogę się doczekać na odsłuchanie Andromed i FAD E5000 w katowickim oddziale 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@timecage Chodzi o salon w Poznaniu. Odsłuchać chciałem Aune S6, CMA400i oraz CMA600i. Miły pan poinformował mnie, że odsłuch S6 i CMA600i nie jest możliwy, co do CMA400i nie napisał nic.

Być może napiszę jeszcze do Wrocławia i Łodzi.

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karmazynowy napisał:

600i prawdopodobnie nie jest już do kupienia, stąd jego odsłuch może nie być możliwy.

Na stronie mp3store jest ale pan sympatyczny z Poznania generalnie ma to gdzieś. Po co się będzie męczył? 

https://mp3store.pl/article/1367-questyle-cma600i-dac-ze-wzmacniaczem-sluchawkowym.6970011520177.2016570634627200426.html

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vonBaron napisał:

co szkodziło zadzwonić przed przyjazdem?

Ale ja właśnie nawiązałem kontakt mailowy i telefoniczny, żeby przygotować odsłuch w dzień dogodny dla salonu w styczniu, lutym lub kiedykolwiek. Ale teraz okazało się, że negocjacje są bezcelowe, bo sklep w Poznaniu i tak niczego do posłuchania nie ma i mieć nie będzie. No po prostu Mrożek.

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Melo2573 napisał:

Na stronie mp3store jest ale pan sympatyczny z Poznania generalnie ma to gdzieś. Po co się będzie męczył? 

https://mp3store.pl/article/1367-questyle-cma600i-dac-ze-wzmacniaczem-sluchawkowym.6970011520177.2016570634627200426.html

Tak samo mają sprzęt iBasso, ale jak będziesz chciał zapytać o niego, to ciekawe, co usłyszysz, skoro takiego DX120 wedle moich informacji nigdy nie mieli fizycznie na stanie jako towar na sprzedaż :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już takie ciekawe kwestie poruszamy - czy możliwy jest zwrot dokanałówek w ciągu 14 dni ? Kupionych przez internet.

Zaznaczam - dokanalówek, które w domu się odsłucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jak już takie ciekawe kwestie poruszamy - czy możliwy jest zwrot dokanałówek w ciągu 14 dni ? Kupionych przez internet.

Zaznaczam - dokanalówek, które w domu się odsłucha.

 

Sklep może odmówić, tłumacząc się tym, że to produkt który ma bezpośredni kontakt z ciałem (w końcu wkładasz je do kanału usznego), zgodnie z tym zapisem:

 

Cytat

w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę, jeżeli opakowanie to zostało otwarte po dostarczeniu, np. soczewki kontaktowe;

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Melo2573 napisał:

@timecage Chodzi o salon w Poznaniu. Odsłuchać chciałem Aune S6, CMA400i oraz CMA600i. Miły pan poinformował mnie, że odsłuch S6 i CMA600i nie jest możliwy, co do CMA400i nie napisał nic.

Być może napiszę jeszcze do Wrocławia i Łodzi.

 W Łodzi jest taka możliwość, nawet tak się umawiałem miesiąc temu, jak się przymierzałem do zakupu SMSL sAp-II. Jednak w Łodzi na stanie go nie było i musiał przyjechać z centrali z Warszawy. Niestety 2 transporty przyjechały bez sAp-II - z winy pracowników magazynu z Wawy, w końcu odsłuch przed zakupem nie doszedł do skutku i wzmacniacz zakupiłem z odbiorem w paczkomacie. Jednakze cała sytuacja wynikneła nie z winy ekipy z Łodzi, tylko z centrali. Zatem spróbuj w Łodzi - w końcu z Kalisza masz blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jak już takie ciekawe kwestie poruszamy - czy możliwy jest zwrot dokanałówek w ciągu 14 dni ? Kupionych przez internet.

Zaznaczam - dokanalówek, które w domu się odsłucha.

 

Kiedyś zwracałem Momentum In Ear chyba do Audiomagic i nikt nie robił mi problemu więc to pewnie kwestia indywidualnego podejścia sklepu do tego tematu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Witam

Ja osobiście pisałem z Panem mailowo

 

Napisałem że będzie problem z odsłuchem Aune S6 ponieważ musimy  ściągnąć i raczej pod zdecydowanego klienta

 

27 grudnia napisałem że mam wersję odsłuchową CMA400i i że zapraszam na odsłuch

 

Poinformowałem że CMA600i jest już niedostępny i został zastąpiony przez nowy przez nowy model Twelve i że aktualnie czekam na dostawę że wejdzie prawdo podobnie przyszłym tygodniu i że będzie możliwość odsłuchu

 

Zainteresowanym poniżej  przestawiam moją korespondencję mailową, bo post niestety jest bardzo niesprawiedliwy

 

 

Sent: Wednesday, January 2, 2019 8:05 PM
To: Tomasz Tomasz
Subject: Re: Zakup sprzętu audio
 
U innych też będzie problem, może warto zacząć od CMA400i i Twelve?
 
CMA400i mam od ręki Twelve powinno być pod koniec przyszłego tygodnia
 
600i już nie mamy żadnej sztuki w sieci
 
 
 
From:  Tomasz Tomasz
Sent: Wednesday, January 2, 2019 7:54 PM
Subject: Re: Zakup sprzętu audio
 

To raczej interesu nie zrobimy, bo trudno kupować sprzęt wwbez ciemno bez odsłuchu. W tej sytuacji poszukam innego sklepu do negocjacji.

Pozdrawiam

 
 
Od: "MP3store - Mateusz Wasielewski" <mateusz.wasielewski@mp3store.pl>
Do: "Tomasz Tomasz";
Wysłane: 19:26 Środa 2019-01-02
Temat: Re: Zakup sprzętu audio


 
Witam
 
Aune S6 ściągamy pod raczej zdecydowane klienta, CMA600i jest już niedostępne – zastąpił go nowy model Twelve, aktualnie czekamy na dostawę jego, ma wejść teoretycznie w ciągu paru dni
 
Pozdrawiam
 
From: Tomasz Tomasz
Sent: Wednesday, January 2, 2019 9:42 AM
Subject: Re: Zakup sprzętu audio
 

Panie Mateuszu,

Chciałbym trochę ograniczyć zakres odsłuchu, na który chciałbym do Państwa przyjść. Generalnie obecnie chciałbym posłuchać tylko trzech combo: Aune S6, Questyle CMA400i i CMA600i. Mam nadzieję, że będzie taka możliwość. Co do terminu: dowolny dzień. Jak będzie miał Pan czas poproszę o info.

Życzę szczęśliwego Nowego Roku.

Tomasz

Od: "Tomasz Tomasz"
Do: "MP3store - Mateusz Wasielewski" <mateusz.wasielewski@mp3store.pl>;
Wysłane: 20:13 Czwartek 2018-12-27
Temat: Re: Zakup sprzętu audio
 

No to super.

Pytanie  co jeszcze macie Państwo do posłuchania? Mnie interesowałby przede wszystkim iBasso dx120 jako źródło + CMA400i (ten został mi polecany na forum).

Ale chętnie posłuchałbym Aune S6,  ifi iDAC2 jako konwerter USB-spdif (+mój komputer) oraz ze dwa wzmacniacze zaproponowane przez Pana w budżecie do 4 tys. zł (żeby się zorientować w sytuacji - z recenzji wynikałoby, że CMA400i powinno zagrać klasowo ale jak wiadomo odsłuchy mogą dać nowe spojrzenie).

Pytanie też czy macie Państwo słuchawki HE400i wygrzane do odsłuchu, bo moje niestety jeszcze do mnie nie dotarły (kupiłem za granicą).

Jeśli chodzi o termin to dzień jest dla mnie obojętny - wezmę urlop. Generalnie jestem z Ostrowa Wlkp. i do Poznania mam blisko.

Od: "MP3store - Mateusz Wasielewski" <mateusz.wasielewski@mp3store.pl>
Do: "Tomasz Tomasz"
Wysłane: 19:02 Czwartek 2018-12-27
Temat: Re: Zakup sprzętu audio


 
Az tak późno nie trzeba, myślę że spokojnie 2-3 tydzień stycznia
 
Na sklepie mam wersję odsłuchową CMA400i, jest szansa że utrzymamy cenę promocyjną
 
Jeśli decyzja zapadnie na dniach
 
From: Tomasz Tomasz
Sent: Thursday, December 27, 2018 6:45 PM
Subject: Re: Zakup sprzętu audio
 

Chciałbym dobrać resztę toru do HIFIMANów HE400i. Ale jeżeli ma Pan obecnie mało czasu to proponuję powrócić do tematu gdy będzie luźniej - może na początku lutego?

 
 
Od: "MP3store - Mateusz Wasielewski" <mateusz.wasielewski@mp3store.pl>
Do: "Tomasz Tomasz"
Wysłane: 18:01 Czwartek 2018-12-27
Temat: Re: Zakup sprzętu audio


 
Witam
 
Pisał Pan do mnie na moje konto na forum, niestety ja zajmuje się naszym sklepem internetowym i mam teraz bardzo dużo pracy
 
W czym mogę pomóc
 

d Serdecznie pozdrawiam - Mateusz Wasielewski
kom:515 161 667 | Otwarte: Pn-Pt 11-18
Ul. Ratajczaka 18 61-815, Poznań we create the future
e-mail | forum
 
From: Tomasz Tomasz
Sent: Thursday, December 27, 2018 11:38 AM
Subject: Zakup sprzętu audio
 

Witam,

Chciałbym porozmawiać z kimś  (najchętniej z Poznania) na temat zakupu wzmacniacza słuchawkowego i odsłuchów. Bardzo bym prosił o kontakt mailowy.

Pozdrawiam,
Tomasz
O W.
Mój nck forum.mp3.store.pl: Melo2573

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Zostałem poinformowany przez mp3store, że owszem, mogę kupić u nich wzmacniacz do słuchawek ale jedynie w ciemno, bez odsłuchu. 

"

Z przedstawionej konwersacji wynika coś całkiem innego. Dokładnie tyle, że jeden z porządanych wzmacniaczy jest gotowy na miejscu, inny można ściągnąć na wyraźne życzenie klienta.

Jak się do tego odniesiesz?

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Vaiet napisał:
1 godzinę temu, MP3store Poznan napisał:

Napisałem że będzie problem z odsłuchem Aune S6 ponieważ musimy  ściągnąć i raczej pod zdecydowanego klienta

 

Klika spraw:

1. Udostępnienie powyżej  publicznie mojego adresu mailowego, imienia i nazwiska i miejscowości przez Mp3store w osobie p. Wasilewskiego narusza RODO, za co grożą firmie pokaźne kary finansowe ze strony UODO. Zrzuty ekranu wykonane, zamierzam zawiadomić UODO.

 

2. Publiczne udostępnienie danych z pkt. 1 jest najprawdopodobniej przestępstwem, za co prawdopodobnie grozi odpowiedzialność karna. Zrzuty ekranu z wpisami zrobiłem, sprawy nie odpuszczę. Radzę, aby mp3store skonsultowało się z dobrym adwokatem. Oczywiście domagam się usunięcia z ww. postów mp3store moich danych osobowych, a ciąg dalszy korespondencji w sprawie pkt. 1 i 2 odbywać się już będzie poza forum. 

 

3. @Damix  sprowadzanie sprzętu pod "raczej zdecydowanego klienta" oznacza de facto kupno w ciemno bez odsłuchu. "Raczej zdecydowany klient" nie potrzebuje odsłuchu. 

 

4. Może mp3store wyjaśni jaki sens ma odsłuch Questyle skoro mam być "raczej zdecydowanym klientem" na Aune?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę danych wrażliwych tam nie ma, zatem waga problemu jest mała. Natomiast ogółem udostępnianie korespondencji prywatnej to niezbyt zachowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store


Najmocniej przepraszam jeśli doszło do jakiegoś nieporozumienia w komunikacji z Panem,


Nawiązując do tego co napisałem wcześniej o urządzeniach dostępnych do odsłuchu:
- CMA600i nie jest dostępny ma być zastąpiony modelem Twelve (czekamy na dostawę modelu Twelve, powinien być w przeciągu kilku dni)
- Aune S6 nie posiadamy do odsłuchu ale jeśli jest Pan chce go odsłuchać to możemy spróbować go sprowadzić do odsłuchu (jest to uzależnione od dostępności u dostawcy)
- CMA400i jest dostępny do odsłuchu od ręki


Nie oczekujemy żadnej formy zobowiązania/zabezpieczenia finansowego dla odsłuchu w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MP3store Poznan napisał:

Twelve (czekamy na dostawę modelu Twelve, powinien być w przeciągu kilku dni)

 

O, fajnie wiedzieć. 👍

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności