Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 300zł


kollorowy11

Pytanie

Witam,

jak w temacie, szukam dokanałówek w granicach 100-300zł. Używać mam zamiar ich w podróży, na rowerze itd. przy telefonie Xiaomi redmi 4x. Szukam czegoś z czystą górą jak i dynamicznym basem przeważnie siedzę w gatunkach rap, techno, indie, pop, ogólnie  muzyka rozrywkowa, ale mimo tego lubię też posłuchać czegoś spokojniejszego. Zależy mi także, aby miały pilot na kablu, żeby bez problemu można regulować głośność i odtwarzanie muzyki bez zbędnego wyciągania telefonu. Pomimo, że będą używane także na rowerze, nie muszą mieć typowo sportowej budowy ale warto gdyby były w miarę porządnie wykonane, miały dobrą izolację, jakąś wodoszczelność, czy gięcie kątowe przy mini jacku (ale to mniej ważne). Czytałem dużo recenzji i pozbierałem najbardziej interesujące mnie opcje, ale nie jestem audiofilem a zależy mi na jak najlepszym dźwięku i chciałbym żeby jeszcze ktoś obeznany z forum pomógł mi przy zakupie.

 

-Mee Audio M6 Pro 2gn

 -Zero Audio – ZH-DX200 Carbo Tenore

 -SENNHEISER MOMENTUM IN-EAR M2 IEG

 -HiFiMAN RE-300a

Audio technica:

 -ATH-CKX7iS

-ATH-CKR30iS

 -ATH-SPORT3 

 

Najbardziej interesowały mnie 3 pierwsze pozycje, jednak ciekawią mnie wasze propozycje (także te tańsze), z góry dziękuję za waszą pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
17 minut temu, kollorowy11 napisał:

 

Czyli nie warto dopłacać do se215? Nawet tych w edycji specjalnej https://mp3store.pl/article/3151-shure-se215-special-edition-biale..2018380773516081009.htmlcji

Pytam, z racji na polecanie tych słuchawek i z tego, że po prostu są piękne no i zależy mi na jak najlepszych doznaniach związanych z odsłuchem. 

W poniedziałek miałbym możliwość przesłuchania obu par w sklepie stacjonarnym, lecz dzień wcześniej kończy się promocja na FH1, stąd moje rozdarcie.

Moim zdaniem FH1 spełnia Twoje oczekiwania. Fajne, funowe słuchawki, bardziej rozrywkowe niż seria F9 i F9 Pro. Takie pod ludzi, do muzyki a nie analizy. Poczytaj testy maciuxa i audiofanatyka

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety ale mój budżet to max 300zł z racji na to, że są one jako zakup dodatkowy do słuchawek nausznych. Jak oceniłbyś te RHA600 do takich ATH-CKX9iS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przemyślałem trochę sprawę jeszcze raz i zrezygnowałem ze słuchawek nausznych więc mogę podnieść próg do 400zł, ale muszą być do rozłożenia i możliwego przerobienia na Bluetooth, tak żeby razem z kablem BT zmieścić się w 500zł. Czyli słuchawki z kablem z pilotem + adapter BT. 

W tej cenie myślę cały czas nad FiiO F5 i FH1, nie wiem jak z F9 ale z czytanych recenzji wydaje się, że jeżeli chodzi o niższe tony to FH1 są przed nimi. 

Ciekawą opcją wydają się być też chwalone shure-215 SPE ale to już 496zł na wersje z kablem z pilotem, jednak jeżeli różnica byłaby znacząca byłym wstanie dopłacić.

Tak jak już też wspominałem, najbardziej zależy mi na najlepszej jakości przy rapie i muzyce elektroniczne. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oddałbym głos na Fiio FH-1. Masz teraz promocję w MP3store za 299 zl . Kabel BT nabędziesz tanio na AliExpress. Od KZ.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

40 minut temu, Lord Rayden napisał:

Oddałbym głos na Fiio FH-1. Masz teraz promocję w MP3store za 299 zl . Kabel BT nabędziesz tanio na AliExpress. Od KZ.

Czyli nie warto dopłacać do se215? Nawet tych w edycji specjalnej https://mp3store.pl/article/3151-shure-se215-special-edition-biale..2018380773516081009.htmlcji

Pytam, z racji na polecanie tych słuchawek i z tego, że po prostu są piękne no i zależy mi na jak najlepszych doznaniach związanych z odsłuchem. 

W poniedziałek miałbym możliwość przesłuchania obu par w sklepie stacjonarnym, lecz dzień wcześniej kończy się promocja na FH1, stąd moje rozdarcie.

Edytowane przez kollorowy11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Już wcześniej czytałem, lecz potrzebowałem jasnej odpowiedzi czy takie będą mi odpowiadać, zwłaszcza, że będą to moje pierwsze takie słuchawki. Dzięki za pomoc, zamawiam i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Edifier H210 https://www.amazon.com/Edifier-H210-ear-Headphones-Audiobooks/dp/B00JKNNWPI#customerReviews

Jakość wykonania i dźwięku w bardzo niskiej cenie. Edifier zajmuje się tylko sprzętami audio w klasie PREMIUM. Przy zachowaniu bardzo dobrej jakości ma też bardzo niskie ceny. Odpowiednio do średnich zarobków danego kraju wycenia swoje produkty - i tak H850 w Niemczech kosztują 400 zł a w Polsce za te same słuchawki zapłacimy 120 zł (no chyba że to przez brak popularności na rynku polskim). H210 na Amazon 60 zł, w Polsce 38 zł.

Może zamiast wmawiać sobie że coś jest lepsze bo droższe użyjcie racjonalnej części mózgu pieniądze przeznaczając na coś bardziej opłacalnego - książki ? No ale jak to mówią każdy z pieniędzmi robi co chce bo są jego, no więc mi nic do tego :) Wielu przekonało się o nieopłacalności po fakcie, płacz można zobaczyć w opiniach wielu słuchawek za 200 +zł nawet (marka i reklama robi swoje) takie słuchawki jak SoundMagic E11 zostały zmieszane z błotem po porównaniu ich do słuchawek za 10-30 dolarów. Lepsze materiały (i co z tego skoro dźwięk ten sam, a takie H210 wytrzymują ponad rok i dalej działają [opinie z amazon]), marka, popularność i reklama = ceny mogą lecieć w górę.

Edytowane przez mar173
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności