Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki BT do 900zł


kotlet1964

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W tej cenie poleciłbym Momentum AEBT. Może , jeśli wziąć pod uwagę samo brzmienie, znalazłoby się coś lepszego w tej cenie, ale biorąc pod uwagę wszystkie istotne aspekty - jakość wykonania, wygoda, anc, brzmienie po kablu, dostępność "części zamiennych", to nic sensowniejszego do głowy mi nie przychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

WH-1000XM2, polecam całym sercem. Świetne granie, mega długo trzymają na baterii. Ewentualnie WH-H900 @Karmazynowy chyba takie miał na sprzedaż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co chwilę ten sam temat. H900n najlepsze w tej cenie a także i wyższej jak dla mnie o ile anc nie jest priorytetem. 1000xm2 też ok, dużo lepsze anc, trochę gorszy dźwięk. Xm3 nie polecam, zwłaszcza za ok. 1400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 2.01.2019 o 22:08, Karmazynowy napisał:

Co chwilę ten sam temat. H900n najlepsze w tej cenie a także i wyższej jak dla mnie o ile anc nie jest priorytetem. 1000xm2 też ok, dużo lepsze anc, trochę gorszy dźwięk. Xm3 nie polecam, zwłaszcza za ok. 1400zl.

Czemu polecasz XM2, a XM3 już nie? Kwestia ceny czy czegoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kwestia ceny i dźwięku. Już wolałbym ten z M2 gdybym musiał wybierać między M1-2-3. 1 bym nie wybrał bo miały wadę konstrukcji, pękające pałąki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 2.01.2019 o 22:08, Karmazynowy napisał:

Co chwilę ten sam temat. H900n najlepsze w tej cenie a także i wyższej jak dla mnie o ile anc nie jest priorytetem. 1000xm2 też ok, dużo lepsze anc, trochę gorszy dźwięk. Xm3 nie polecam, zwłaszcza za ok. 1400zl.

https://www.spidersweb.pl/2018/08/sony-wh-1000xm3-ifa-2018.html

https://www.tabletowo.pl/sluchawki-sony-wh-1000xm3-recenzja/

https://hifizone.pl/sony-wh-1000xm2-i-sennheiser-momentim-wireless-aebt-recenzja-sl-bezprzewodowych-czesc-ii/

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, zibra napisał:

Słuchałem dzis w Media XM3 i H900, ale po kabelku z ichniejszego blatu. Jeśli po BT jakość dźwięku jest podobna to H900 brzmiały dużo lepiej.

Jaki jest sens testów słuchawek BT po kablu? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

12 minut temu, hesus666 napisał:

Jaki jest sens testów słuchawek BT po kablu? :) 

Bo to był element zaskoczenia - po blutaczu to wszystkie ino ładnie gracie, ciekawe jak po kabelku "zaśpiewacie", i szrapst w dziurkę XM3, i w drugą H900n... hy hy. 😆

Edytowane przez neonlight
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Haha to fakt, ale tak jest stoisko Sony w Media Markecie skonstruowane, a ja się spieszyłem. Dlatego to zaznaczyłem:) Może dziś będzie więcej czasu to podjadę i sparuję z LG V30, bo też słyszałem, że podpinając tak słuchawki BT grają często jak popsute. No ale Karmazynowy chyba nie słuchał po kablu;)

Były też Bose 35 słuchane po BT i zagrały gdzieś pomiędzy Soniakami.

Oprócz tego z obu firm były dokanałówki BT, ale w szklanej witrynie. Chyba też bedzie można posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchałem H900n po kablu z CMA600i jakąś minutę i mi wystarczyło. One nie grają po kablu w ogóle, jeden wielki muł i klucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 minut temu, Karmazynowy napisał:

Słuchałem H900n po kablu z CMA600i jakąś minutę i mi wystarczyło. One nie grają po kablu w ogóle, jeden wielki muł i klucha.

@Karmazynowy chyba ty miałeś DTS1? Jak je widzisz kabel-BT?  Bo cenowo są  rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie słuchałem DTS1 po kablu, tylko przez BT i tylko kilkanaście minut. Ogólnie wydawały się ok, za cenę 600zł jak je można było wyrwać z amazona, choć ja i tak wolałbym 900n. To były słuchawki @neonlight więc on zna je lepiej. Należy pamiętać, że ja pisząc o 900n mam na myśli wyłącznie dźwięk, bo ANC jak wielokrotnie powtarzałem mają słabe, prawdopodobnie najsłabsze z wszystkich wymienionych w tym temacie, ale za to dźwiękowo IMO odstają od wszystkich BT jakie znam. Po prostu brzmią normalnie, jak kablowe, nie cyfrowo, choć strojone są raczej rozrywkowo z mocnym basem.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, marek_m napisał:

No tak, ale IMHO są mega NIEwygodne - ani nauszne, ani wokół-uszne. Oczywiście to kwestia indywidualna (rozmiar głowy, rozmiar / kształt uszu, itd.), ale warto na to zwrócić uwagę.

Według mnie, jak na tak małe słuchawki są wygodne, nie można się spodziewać komfortu pełnowymiarowych słuchawek, nawet Bose QC35mk2 w tym względzie szału nie robią, a są jednymi z najwygodniejszych. ;)

 

Osobiście zrezygnowałem z jakichkolwiek BT, ponieważ nie lubię skórkowych padów i pocenia się uszu oraz, dźwięk każdych BT jest ograniczony, brzmi sztucznie, w 900-kach najmniej, ale też mnie to drażniło po czasie, dlatego je sprzedałem.

 

DTS1 mają więcej miejsca na uszy od w/w, ale z kolei pałąk jest dziwnie skonstruowany, bo przy zakładaniu potrafi się złożyć, co było bardzo irytujące. Co do dźwięku, to na pewno była większa scena od Sony i grały v-ką, wokale i instrumenty były przez to cofnięte, czego nie lubię, aczkolwiek może się to podobać, kwestia gustu.

 

W promocyjnej cenie wypadają dobrze, natomiast w początkowej słabo, tak samo Bose i XM1/2. 900-ki mają najlepszy stosunek jakości do ceny, ale też nie są bez wad, wiadomo. ;)

 

Aha, każde BT, które miałem lub słuchałem, grały lepiej bez ANC i żadnych innych "polepszaczy", ale to chyba jest oczywiste dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w tej kategorii słuchawek w kwestii wygody dalej miło wspominam Samsung Level Over - byly ciezkie, wielkie, nie skladaly sie, ale - muszle byly tez spore i mieciutkie i mozna bylo dlugo siedziec.

 

Komfort w XM2 kończył się po 20min i zaczynało się robić nieprzyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podzielam zdanie dot. BT.

Sporo służbowo podróżuję samolotem. Do tej pory używałem słuchawek dousznych. Ich wielka zaleta to małe rozmiary, ale wadą jest (mimo wszystko) słaba izolacja od otoczenia. W konsekwencji, przy odrobinie pecha (małe dziecko lub głośno rozmawiający pasażerowie - nagminne) muszę słuchać głośno, a to z czasem męczy.

Dlatego zdecydowałem się kupić Bose QC25 (ANC na kablu).

Kabel mi nie przeszkadza (w samolocie siedzę na tyłku, więc i tak nic się nie majta).

ANC - liczę, że pozwoli mi to odciąć się od otoczenia na tyle skutecznie, że będę mógł słuchać muzyki na normalnym poziomie głośności.

Jakość dźwięku - kompromisy sa niezbędne, tym bardziej, że cena przyzwoita (670 PLN) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, marek_m napisał:

Podzielam zdanie dot. BT.

Sporo służbowo podróżuję samolotem. Do tej pory używałem słuchawek dousznych. Ich wielka zaleta to małe rozmiary, ale wadą jest (mimo wszystko) słaba izolacja od otoczenia. W konsekwencji, przy odrobinie pecha (małe dziecko lub głośno rozmawiający pasażerowie - nagminne) muszę słuchać głośno, a to z czasem męczy.

Dlatego zdecydowałem się kupić Bose QC25 (ANC na kablu).

Kabel mi nie przeszkadza (w samolocie siedzę na tyłku, więc i tak nic się nie majta).

ANC - liczę, że pozwoli mi to odciąć się od otoczenia na tyle skutecznie, że będę mógł słuchać muzyki na normalnym poziomie głośności.

Jakość dźwięku - kompromisy sa niezbędne, tym bardziej, że cena przyzwoita (670 PLN) :)

Na gadających pasażerów ANC niekoniecznie zadziała. Ja po godzinie walki z audiobookiem i falsetem przebijającego się przez ANC gościa, odwróciłem się do tyłu i warknąłem : "zamknij się !” Zadziałało.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 8.01.2019 o 08:32, Karmazynowy napisał:

Słuchałem H900n po kablu z CMA600i jakąś minutę i mi wystarczyło. One nie grają po kablu w ogóle, jeden wielki muł i klucha.

Wszystko zależy od tego czy słuchasz ich na włączonym zasilaniu czy bez, na tym polega magia tych słuchawek. Nie wiem dlaczego na wyłączonym brzmią okropnie ale taki już ich urok. 

 

W dniu 8.01.2019 o 09:10, zibra napisał:

To ciekawe, bo z LG V30 graly całkiem nieźle, a zmulone były właśnie XM3 i H700 bodajże.

 

W dniu 8.01.2019 o 11:30, neonlight napisał:

Aha, każde BT, które miałem lub słuchałem, grały lepiej bez ANC i żadnych innych "polepszaczy", ale to chyba jest oczywiste dla wszystkich. 

900N grają lepiej właśnie przy włączonym ANC, bez ANC dźwięk jest bardziej płaski ale to bardzo mała różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, pawelekdabek napisał:

900N grają lepiej właśnie przy włączonym ANC, bez ANC dźwięk jest bardziej płaski ale to bardzo mała różnica. 

Pisałem o moich odczuciach i 900-ki również wolałem bez ANC. Z ANC dźwięk robi się stłumiony na średnicy, większa v-ka i traci dynamikę. Wolę płaski dźwięk, niż sztucznie porobiony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności