Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wydarzenie: Nagrody roku 2018 HiFi Philosophy


Dzingi

Rekomendowane odpowiedzi

Po odejściu Tylla tam się nic nie dzieje, jakieś badziewne artykuły o niczym.

To się zrobił portal reklamowy, prezentują nowe produkty... albo piszą, że jakieś słuchawki wjechały na recenzje, a później nie ma żadnych recenzji. Dno.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob Katz gdy tylko zorientował się w jakim kierunku ta strona zmierza, też szybciutko podjął decyzję o odejściu. To mówi wszystko.

 

21 minut temu, Spawn napisał:

Przyznali produkt roku ale nie wiadomo dlaczego bo nie napisali jego recenzji. Pełna profeska :)

Ależ, ależ. Nie widziałeś, że wczoraj ukazał się "sneak peek"? ;) To teraz jeszcze "quick impressions" i może za parę miesięcy się doczekamy pełnoprawnej recenzji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, audionanik napisał:

No i co my teraz zrobimy? Nie da się przecież wybrać i ocenić słuchawek na słuch, bez recenzji i wykresów.

 

Mamy ze dwie polskie strony, gdzie często się pojawiają recenzje 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Spawn napisał:

 

Przyznali produkt roku ale nie wiadomo dlaczego bo nie napisali jego recenzji. Pełna profeska :)

Częściowo się pojawiła, tylko niewiele w niej o dźwięku :P https://www.innerfidelity.com/content/quad-era-1-review-part-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam się przejmujecie innerfidelity. Ja znam recenzenta co przez 30-40m dotyka słuchawek, pieści je, porównuje kolory, kabelki, pady, a o dźwięku mówi albo "yeah" albo "meh" xD. Tak, Z reviews. Ale jak widzicie, wszystko jest możliwe, osoba z ciężką wadą słuchu może zostać recenzentem audio, i to wziętym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prolim napisał:

Tam się przejmujecie innerfidelity. Ja znam recenzenta co przez 30-40m dotyka słuchawek, pieści je, porównuje kolory, kabelki, pady, a o dźwięku mówi albo "yeah" albo "meh" xD. Tak, Z reviews. Ale jak widzicie, wszystko jest możliwe, osoba z ciężką wadą słuchu może zostać recenzentem audio, i to wziętym.

dźwięk jest jednak dużo bardziej subiektywny niż wykonanie, ergonomia itd :) Ja tam głównie na aspektach pozadźwiękowych się w recenzjach skupiam, ew. jeszcze wykresy pooglądam, żeby +/- nie trafić w jakieś przeraźliwie jasne rejony, ale koniec końców - dźwięk i tak samemu trzeba ocenić. Kwieciste opisy dźwięku od dawna u mnie konsternacje wywołują na miarę podróbek twórczości Schulza. 

 

Dlatego pewnie przewrotnie, ale więcej meritum znajdę u Z niż Ryki :) Ten drugi czekam, aż zacznie opisywać kamienie audio, czy inne rezonatory hebanowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak rozróżniam unboxing od recenzji 😜 . A recenzje wiadomo, czyta się między wierszami :) .

Wesoło to mają ludzie, którzy sugerują się np: takimi unboxingami, wydają ciężkie pieniądze na coś co nie jest warte swej ceny, bo Z said YEAH! Tylko, że Z każde kolejne słuchawki, które opisuje są najlepsze jakie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, prolim napisał:

Ja jednak rozróżniam unboxing od recenzji 😜 . A recenzje wiadomo, czyta się między wierszami :) .

Wesoło to mają ludzie, którzy sugerują się np: takimi unboxingami, wydają ciężkie pieniądze na coś co nie jest warte swej ceny, bo Z said YEAH! Tylko, że Z każde kolejne słuchawki, które opisuje są najlepsze jakie zna.

W takim razie jest godnym następcą Jude-a z head-fi w tej materii. Z head-fi wiele lat temu skończyłem, a z Z-review - jak widać słusznie - nawet nie zacząłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, majkel napisał:

W takim razie jest godnym następcą Jude-a z head-fi w tej materii. Z head-fi wiele lat temu skończyłem, a z Z-review - jak widać słusznie - nawet nie zacząłem.

 

Kurcze niby dalbym lajka ale Jude twierdzi ze mam najlepsze sluchawki na swiecie no i mi glupio ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa czysto subiektywna jeśli chodzi o z-review. Mi się wydaje że mam gust dźwiękowy podobny do niego. Dlatego czasami go posłucham. Inna sprawa że jeszcze nigdy nie kupiłem czegoś co polecał 😛 . Dla mnie on za bardzo się piesci z oceną dźwięku i za bardzo to przeżywa i otacza jakąś taka dziwną otoczką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności