Skocz do zawartości

Wzmacniacz sluchawkowy do AKG K550 MK 3


ebola2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zaczynam przygodę z sluchaniem muzyki przez słuchawki i póki co szukam wzmacniacza do moich słuchawek.Myslalem o Oppo ha-2se lub Filo q5....-nic Mi one nie mówią poza opiniami że dają rade

Zaznaczam z góry że są to moje początki więc proszę o wyrozumiałość...

Nie mam możliwości odsłuchu czegokolwiek w moim mieście więc posilkuje się tylko internetem.Kupilem AKG k550 mk 3 odsłuch Tidal na Samsungu Galaxy s9+ ale chyba duzo "Mi "brakujemi wszystkiego..

Możecie coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ebola2 said:

Kupilem AKG k550 mk 3 odsłuch Tidal na Samsungu Galaxy s9+ ale chyba duzo "Mi" brakuje wszystkiego..

Możecie coś doradzić?

W takim układzie, wzmacniacz nie pomoże, oddaj te słuchawki, jak jeszcze możesz i szukaj innych, bardziej rozrywkowych. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do pytania zadanego w tytule wątku, to niedawno do moich AKG zakupiłem wzmacniacz SMSL sAp-II i tutaj o nim napisałem:

 

https://forum.mp3store.pl/topic/157113-smsl-sap-ii/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W jakim znaczeniu będą lepsze? Obie pary sa do klocka wiec cenowo podobna polka....

Przeczytałem wątek "Bednaar" i tak myślę może zbyt wiele sobie obiecuje .Czy cena nie ma znaczenia jeżeli chodzi o odsluch na sluchawkach?Dobry wzmacniacz do tego i myślałem że poszaleje na telefonie  hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ebola2 napisałeś, że brakuje Ci wszystkiego w K550, więc wnioskuję, że oczekiwałeś efektu WOW! A z tym modelem tego nie uzyskasz, chyba, że kupisz wzmacniacz z podbiciem basu. 

 

Tylko pytanie, czy to wystarczy, żeby spełnić Twoje oczekiwania.;)

 

Ps.

Ja kiedyś podłączałem K551 pod Fiio e12a z bassbost-em i dźwięk robił się rozrywkowy, ale szału nie było - ten typ tak ma (K551/550).;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano własnie zależy też wiele od oczekiwań wobec dźwięku i rodzaju słuchanej muzyki. Ja nie jestem zwolennikiem dźwięku rozrywkowego, wolę brzmienie neutralne, ponadto słucham jazzu, w tym sporo akustycznego oraz czasem klasyki, folku i trudnych do zaszufladkowania rzeczy typu Stephan Micus. Elektronika też, ale ambient starej szkoły berlińskiej: Klaus Schulze, Tangerine Dream (starsze płyty, bez perkusji), Redshift itp. Ponadto nie kieruj się ceną, tylko uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności