Skocz do zawartości

Źródło do isk hd 9999


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem szczęśliwym posiadaczem isk HD 9999, po konieczności wymiany komputera przejście z ALC 1150 na 892 było bolesne bas zagłusza scenę i inne detale, szukam źródła który będzie wystaczalne pod te sluchawki. Jako laik w źródłach audio mam pewne obawy, zależy mi na dobrym basie i scenie a żaden DAC nie posiada equalizera więc na płasko chyba dobrych basów nie usłysze wiem że fiio e10k ma przełącznik z podbiciem dołu i kosztuje swoje,dostępność sprzętu taka sobie, ale nie wiem jak za bardzo dace działają i ludzie piszą o basie a jak go ustawić tego nie wiem, na oku też był xnoar AE tam można używać korektora eq ale dobrze wiadomo że dac będzie lepszy oraz różnie  bywa z tymi xnoarami,więc mam nadzieję ze uda się rozwiać wszelakie wątpliwości, moja muzyka to głównie elektronika i dynamiczne utwory, wiem że źródło chyba nie może być też zbyt jasne bo te sluchawki lubią kłuć po uszach. Kolejna uwaga to że nie posiadam wejścia optycznego w integrze na płycie głównej więc w grę wchodzi tylko USB albo pci-e

Edytowane przez FireworkLaura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

Ja mam te ISK'i wraz z Fiio E10K, to był mój pierwszy zestaw z prawdziwego zdarzenia i do dziś dzień miło załozyc je sobie na uszy. Co do basu to... Bardzo trudno jest wycisnąć więcej z tych słuchawek, ale zestawienie będzie działać. Ta pchełka od Fiio zasili też jakieś głośniczki w razie potrzeby. Bez obaw poleciłbym. Nawet mogę odsprzedać Tobie to E10K 🙂 Chociaż przyznam jako kontrapunkt, niektóre nowsze telefony potrafią mieć fajniejszy DAC.

Było jeszcze coś fajnego w tym zakresie cenowym od FX Audio
X6 chyba, polecam poczytać coś. Wiadomo wszystko w budżetowych granicach ale w tym przedziale nie powinno być drastycznie dla portfela. Jak już nabierzesz smaku na więcej to będziesz miło wspominać 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności