Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Anew - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, neonlight napisał:

A soł bassy? W porównaniu do FH5, Bravado, anyway? Wyższa średnica kłuli, cy nie kłuli? 😉

W porównaniu do Bravado, to mało co ma bas ;) Ale jak szukasz czegoś, co wyraźnie wali na dole, to niekoniecznie patrz na X-One, bardziej Blessing 2.

Za to wyższa średnica nie kłuje ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inszy napisał:

W porównaniu do Bravado, to mało co ma bas ;) Ale jak szukasz czegoś, co wyraźnie wali na dole, to niekoniecznie patrz na X-One, bardziej Blessing 2.

Za to wyższa średnica nie kłuje ;) 

 

Ale Anew X-One w każdej konfiguracji mają więcej dołu niż Blessing2, gdzie bas jest stosunkowo neutralny.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, neonlight napisał:

A soł bassy? W porównaniu do FH5, Bravado, anyway? Wyższa średnica kłuli, cy nie kłuli? 😉

Miałem wszystkie, więc może coś skrobnę - proszę tylko tego nie brać jako totalny pewnik, bo minęło trochę czasu i pozmieniały mi się źródła, ale coś tam z pamięci napiszę. Anew uderzają mocno, a przy tym zaskakująco dobrze ujarzmiają ten dół. Myślę, że z w.w. trójki mają najlepiej kontrolowany dół (nie tak subwooferowy jak Bravado i nie tak miękki jak FH5). Wyższa średnica nie sybiluje, ale jest wyraźna - tutaj zależy pewnie od Twojego źródła oraz tolerancji. Są jaśniejsze od Bravado, mają więcej powietrza, nie są tak gęste. Do elektroniki najlepsze z tej trójki IMO. Sluchane z Sony a55 i Ifi Xdsd.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

Miałem wszystkie, więc może coś skrobnę - proszę tylko tego nie brać jako totalny pewnik, bo minęło trochę czasu i pozmieniały mi się źródła, ale coś tam z pamięci napiszę. Anew uderzają mocno, a przy tym zaskakująco dobrze ujarzmiają ten dół. Myślę, że z w.w. trójki mają najlepiej kontrolowany dół (nie tak subwooferowy jak Bravado i nie tak miękki jak FH5). Wyższa średnica nie sybiluje, ale jest wyraźna - tutaj zależy pewnie od Twojego źródła oraz tolerancji. Są jaśniejsze od Bravado, mają więcej powietrza, nie są tak gęste. Do elektroniki najlepsze z tej trójki IMO. Sluchane z Sony a55 i Ifi Xdsd.

Lajki się pokończyli, więc.. 😆

 

200.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A, nikt nic nie pisze w wątku to skrobnę tylko, że Matu rację miał.

Trzeba dynamikowi dać czas, żeby się rozruszał.

Wiem, że pociąg z tymi X One dawno odjechał, o ile w ogóle ruszył z z peronu,ale jak pisząc ten post słucham soundtracka BD 2049 to bas wycieka mi nosem, a kilkadziesiąt godzin temu tego nie robił.

Dziękuję mojej rodzicielce, że nauczyła mnie cierpliwości.

Te słuchaweczki to zostaną ze mną na zawsze.

Wygoda że Spinfitami genialna, doki nie faworyzują żadnego pasma.

W cenie 800 Zet (za tyle kupiłem) to jest zakup roku.

Dobranoc...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że post pod postem, ale podpiąłem je wczoraj pod "leciwego" Pioneera XDP-100R, wcześniej tego nie robiłem myśląc: będzie beznadziejnie, bezbasowo i neutralnie nijako ... Otóż - basowo jest podobnie jak na Sony A-55, barwowo i ciepłem podobnie, tylko jest bardziej przestrzenno-holograficznie-szczegółowo ... Pionek dostał drugie życie. 

Właśnie dostaje papu w postaci nieprzesłuchanych jeszcze płyt.

X 1 na niebieskich filtrach, Pionek bez ulepszaczy.

 

edit:

Manu ... co Ty mnie jakieś puchary dajesz ? Wydaje mi się, że dawno już te "Anewki" puściłeś dalej ? 

😉

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, manuelvetro napisał:

@paratykus A jak Manu pisał, że pionki to klasa grajki do IEM, że o lepsze trudno, to nie wierzył, MuzoStajni nie czytał?

Nie czytał 😩, ale wiedział, że pionki dobrze robią łatwopędnym słuchafonom.

Jeszcze X 1 podepnę pod Shanlinga M1, bo np. z TWS Lypertec Tevi i Sony WF-1000XM3 basu prawie nie było.

Jak Anewki się z nim sprawdzą to coś Tu skrobnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paratykus napisał:

Nie czytał 😩, ale wiedział, że pionki dobrze robią łatwopędnym słuchafonom.

Jeszcze X 1 podepnę pod Shanlinga M1, bo np. z TWS Lypertec Tevi i Sony WF-1000XM3 basu prawie nie było.

Jak Anewki się z nim sprawdzą to coś Tu skrobnę.

Panie! Pionki xdp100r i xdp300r z każdą jedną IEM-om, com miał, nie tylko dla się, ale na testach, biją jak chcą, nawet shanlinga m6 :D 

A z dużych co mam, to 1990 dają radę i hf580 takoż, obu zez czarnem ałdiofilskiem tłem :) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paratykus napisał:

Nie czytał 😩, ale wiedział, że pionki dobrze robią łatwopędnym słuchafonom.

 

Podobnie jak Manu, paruję Pionka z 1990 i jest bajka. Zresztą, właśnie mam je na głowie. Pionek, nawet setka, daje radę ❤️

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zależy od filtrów. Ale różnią się trochę charakterem - w porównaniu do czarnych, których używam z X-One, w Dunu jest pełniejszy i bardziej zaznaczony na samym dole, podczas gdy w Anew szybciej zanika i idzie mocniej w midbas.

Edytowane przez Inszy
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapisuję się do klubu, bo X-One ostatnio zdecydowanie brylują wśród moich dokanałówek. Kupiłem do nich polecane SpinFity CP145 i jest bajka - zarówno pod względem komfortu jak i dźwięku. Basu z takim zejściem, fakturą i kontrolą do tej pory nie znałem. Góra jest rozdzielcza, detaliczna, nie kłuje, do tego świetna lokalizacja źródeł pozornych, super scena i średnica wcale na tym nie traci, choć tak by mogło się wydawać po spojrzeniu na wykres. Słucham sobie teraz tego kawałka i nie mam w ogóle potrzeby sięgania po słuchawki pełnowymiarowe.

 

01003734.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał:

Zapisuję się do klubu, bo X-One ostatnio zdecydowanie brylują wśród moich dokanałówek. Kupiłem do nich polecane SpinFity CP145 i jest bajka - zarówno pod względem komfortu jak i dźwięku. Basu z takim zejściem, fakturą i kontrolą do tej pory nie znałem. Góra jest rozdzielcza, detaliczna, nie kłuje, do tego świetna lokalizacja źródeł pozornych, super scena i średnica wcale na tym nie traci, choć tak by mogło się wydawać po spojrzeniu na wykres. Słucham sobie teraz tego kawałka i nie mam w ogóle potrzeby sięgania po słuchawki pełnowymiarowe.

 

01003734.jpg

Mam tak samo. Od czasu jak się dynamik w Anewkach wygrzał to nie miałem na głowie dużych słuchawek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności