Skocz do zawartości
FiiO FA1 - przedsprzedaż Czytaj więcej.. ×
Cowon Plenue D2 - preorder Czytaj więcej.. ×
Promocja Mp3store - Zamrożone Ceny! Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

@marek_m Może będziesz pierwszym userem?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wykluczam, ale nieopacznie kupiłem Fiio i1 i teraz muszę go zamortyzować :) (jak dojdzie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam, niedługo coś napiszę, chciałem sprawdzić jak gra obok xDuoo X3 i Sony NW-ZX100, generalnie chodziło mi o offline Tidala i Spotify.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, cpu napisał:

......generalnie chodziło mi o offline Tidala i Spotify.

Super. Dla mnie to jest kluczowe. Muzyki w wersji "mobile" słucham niemal wyłącznie w samolocie.

Edytowane przez marek_m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Superata
      FiiO FA1 – nowy model, pojedyncza armatura Knowles 33357
      Prosiliście i macie - pozdrawiam  

Cena Regularna : 499 PLN
      Cena Promo/Przedspredaż: 360 PLN + ewentualna przesyłka

Zapisy i wpłaty do 13 lutego. Realizacja koniec lutego.
      Link do produktu
      Najpierw lista, potem gdy pojawi się produkt w sklepie online zamawiamy i po mailu zwrotnym ze zmienioną ceną dokonujemy wpłaty. 

Lista:
      1 - WojtekC aka Superata - 1 szt

• Przez Superata
      W nowym firmware do odtwarzaczy Fiio M6/M7/M9 z dnia 29 stycznia 2019 roku jest aplikacja Tidala, która ma błąd, przez co nie można korzystać poprawnie z tej aplikacji streamignowej.
      Rozwiązaniem na to jest po instalacji nowego firmwaru usunięcie aplikacji Tidalowej z odtwarzacza i ściągnięcie z app mirror aplikacji Tidala 2.9.9 i zainstalowanie tej wersji. 
      Za utrudnienia przepraszamy.

• Przez Inszy
      Odtwarzacz Shanlinga już się pojawiał na MuzoStajni przy okazji recenzji ich najniższego modelu: M0. Teraz czas na coś z wyższej półki, gdyż prosto z firmy Audeos trafił do mnie model flagowy, czyli Shanling M5s, wyceniony na niemałe 1.849 złotych.
      Konkurencja cenowa dla Opusa #1S, Shozy Aliena+ czy iBasso DX150, ale zdecydowanie nie tylko nawiązaniem budżetowym chce walczyć o klienta.

Jako że ostatnio jest sporo rozbieżnych opinii co do Shanlinga M5s, to dorzucam swój kamyczek do ogródka  
      https://muzostajnia.wordpress.com/2019/01/15/shanling-m5s/

• Przez Inszy
      HiBy Music to chińska firma znana głównie z dostarczania rozwiązań programowych do przenośnych odtwarzaczy audio. Niedawno zaczęli pod swoją marką sprzedawać własne DAP-y, a jeden z nich o oznaczeniu R3 trafił w nasze ręce dzięki firmie Audioheaven.
      Został on wyceniony na 999 złotych, a producent reklamuje go jako najmniejszy odtwarzacz z obsługą serwisu streamingowego Tidal. Czy to jedyna rzecz, która ma do niego przekonywać? Nie omieszkaliśmy sprawdzić.

A co ze sprawdzania wyszło? Oczywiście pod odnośnikiem odpowiedź 😉
      https://kropka.audio/test/odtwarzacze/hiby-music-r3-recenzja/

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności