Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio M6


Rekomendowane odpowiedzi

180$ na aliexpress to w Polsce 1000 lub trochę powyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marek_m napisał:

Jeżeli będzie TIDAL offline - kupuję :)

Z tego co mi się wydaje, powinna być opcja zapisu do offline na kartę SD.

 

Generalnie również uważam że to jak na razie najładniejszy DAP od FiiO. W ogóle FiiO wypuszcza ostatnio świetne designersko produkty - M6, FA7 czy BTR3 - nie można odmówić im uroku :) Ja osobiście ciekaw jestem co pokaże BTR5, który ma być następnym z serii BTR, choć pewnie nieprędko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, M6 prezentuje się świetnie.

Mi osobiście kompletnie nie podobają się dość powszechne w DAP'ach krzywizny, ścięcia, dokładki i inne całkiem niepotrzebne (IMHO) udziwnienia stylistyczne.

M6 to prosta, czysta forma.

Zbieram kasę i czekam na testy :)

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marek_m napisał:

Tak, M6 prezentuje się świetnie.

Mi osobiście kompletnie nie podobają się dość powszechne w DAP'ach krzywizny, ścięcia, dokładki i inne całkiem niepotrzebne (IMHO) udziwnienia stylistyczne.

M6 to prosta, czysta forma.

Zbieram kasę i czekam na testy :)

Np. FiiO M9 niby ogólnie wygląda dobrze, jest dobrze zbudowany itd., ale nie podoba mi się to że jedna krawędź jest zaoblona a druga ścięta. Może to wygląda inaczej, ale dziwnie. M7 z kolei wygląda nieproporcjonalnie przez tak malutki ekranik do tak dużej obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem do testu jakiś czas temu, fajny DAP :) Ciekawsza opcja od M7, ze względu na strumieniowanie/wymiary. Bardzo ładny na żywo i poręczny. Jak na M7 narzekałem, to z M6 korzystam z przyjemnością.

 

Co ciekawe, ekran dużo lepszej jakości niż ten z M9 - wyższy kontrast, lepsze barwy. System działa też szybciej.

 

Test w przygotowaniu, chociaż priorytet mają FA7 - praca wrze. M6 będzie kolejny.

Edytowane przez maciux
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marek_m napisał:

 

Sprawdź proszę TIDAL i SPOTIFY offline :)

 

 

System M6-tki jest jak ten z M9-tki, minus opcje odnośnie wyjścia zbalansowanego (którego nie ma) i kilka filtrów cyfrowych ze względu na inną kostkę przetwornika (taką samą, jak w M7). Czyli Spotify działa offline, Tidal też.

 

 

1a.jpg

Edytowane przez maciux
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio :)

 

Nie wszyscy są zachwyceni :(

 

Post z head-fi.org

 

"Just received 1 hour ago and will be selling immediately. 
Purchased it for transport purposes.
1. Usb out works in fiio app, but not in Tidal. What?
2. Cheap plasticky feeling in hand. This is 179 usd, not 79! Even my colorfly c3 feels more solid in hand.
3. Bad, bad processor. Search in tidal is too much for it. Notable lag when entering or deleting search string.

Overall sound is better than fiio btr3 I own, but not on par with any of mid fi daps, let alone Sony zx2 that I own.

Will be selling immediately."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2018 o 15:19, maciux napisał:

 

 

System M6-tki jest jak ten z M9-tki, minus opcje odnośnie wyjścia zbalansowanego (którego nie ma) i kilka filtrów cyfrowych ze względu na inną kostkę przetwornika (taką samą, jak w M7). Czyli Spotify działa offline, Tidal też.

 

 

1a.jpg

Tidal "tylko" w HiFi, czy działa MQA?

 

Do mnie idzie BTR3, więc może chociaż na trochę wyciszę chęć zakupu M6, bo portfel będzie płakał 😕

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kordal napisał:

Tidal "tylko" w HiFi, czy działa MQA?

A flaci nie wystarczą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maciux napisał:

 

Tego jeszcze nie wiem, sprawdzę niedługo. Uporałem się już z testem FA7, teraz skupię się na M6 :)

Dobrze wiedzieć że uporałeś się z FA7, można czytać już test widzę :)

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystkie z Androidem mają offline 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności