Skocz do zawartości

Czy warto kupować kabelki z Ali albo allegro z gniazdem mmcx?


phobos

Rekomendowane odpowiedzi

Część, ciągle mi padają kable wraz z nimi zawsze lewa słuchawka przerywa. Zastanawiam się nad wymianą kabla w moich tfz b2m. Chciałbym aby to była miedź no i się zastanawiam czy opłaca się kupować te kabelki z chin za te 7-15$ czy może kupić coś na allegro np taki kabelek do shure se215? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj w temacie Tanie słuchawki z Chin i sam zdecyduj. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Jaro54, zajrzyj do tego tematu. Znajdziesz tam sporo przydatnych informacji, nie tylko o kabelkach.

 

Jak coś, to ze swojej strony mogę polecić kabelki od TRN (mimo że są posrebrzane). Moim zdaniem, ww. kabelki od TRN charakteryzują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Sam od dłuższego czasu z nich korzystam i jestem bardzo zadowolony ^_^. Jeśli interesuje cię czysta miedź, to polecam kabelki od YinYoo.

Edytowane przez e1mo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czytaniem to ja bym radził patrzeć trochę przez palce, bo z tematu wynika, że kabel zawsze należy zmieniać i od razu po tym jakość dźwięku dramatycznie się poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Inszy napisał:

Z tym czytaniem to ja bym radził patrzeć trochę przez palce, bo z tematu wynika, że kabel zawsze należy zmieniać i od razu po tym jakość dźwięku dramatycznie się poprawia.

 

Dokładnie - najbardziej mnie zadziwia jak kabelek zasilający (sieciowy) drastycznie poprawia wszystko w brzmieniu. Miałem kiedyś interkonekt z czystego srebra i jakoś różnicy nie słyszałem. Ale pewnie nie jestem złotouchy :) Jak jest jakiś kabelek bardzo cienki to na pewno warto wymienić - ale czy każdy kabelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podepnę się pod temat.

Co sądzicie o tym kablu ? https://www.aliexpress.com/item/BGWORLD-Upgrade-cable-DIY-Cord-Lead-Wire-for-KOSS-Porta-Pro-Portapro-kossPP-Headsets-uk-headphones/32901065631.html

 

Ten czarny kozacko wygląda ;)

Edytowane przez The4anoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
13 minut temu, pgaik napisał:

No niby nie pieniadz ...wolałbym jednak 7 x Pilsener Urquell i codziennie wypić jedno przed słuchaniem na stockowym kablu. A zamiast kilku niepotrzebnych rzeczy w miesiącu kupić dobry kabel. 

 

Gdyby one za tyle dobrze grały to chińczyki by nie nadążyły ich wysyłać - taki byłby popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pgaik napisał:

@espe0 no ja piwa nie lubię ;) zobaczymy jak się sprawdzi. W tym miesiącu jeszcze kabelka nie kupiłem, także sobie wypraszam😆

Nic tak nie uczy jak samodoskonalenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pgaik napisał:

No to super, jak będziesz wydawał jakiś tomik ze złotymi myślami to pierwszego kupca już masz. 🙂 Dobra szkoda miejsce marnować w internetach na pitupitu

Planowałem kiedyś jakieś "lapidaria" ...ale nie wyszło :P

 

Mogę poratować Cię fraszką:

 

 

Te tanie kabelki grają trochę z dupy.

...a wezmę jeszcze parę kupię

 

espe0

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności