Skocz do zawartości

ikko - Fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie, jak już pisałem, ja osobiście nie widzę różnicy w graniu Ikko z dziurki Galaxy S9+ a poprzez ES100 na LDACu. Zatem przy obecnej konfiguracji wydatek na ES100 byłby totalnie nieuzasadniony :)

 

16/05

Dojechał do mnie właśnie kabel z jackiem 2,5 w balansie, ale nie mam czego sprawdzać, bo ES100 odesłane 😕 Nie sądziłem, że tak szybko przyjedzie kable z Chin. Czy jest ktoś w stanie polecić coś innego niż ES100 do Ikko z dziurką na balans 2,5 mm? :P

 

Edytowane przez Martin Valdez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.05.2019 o 23:18, Martin Valdez napisał:

Czy jest ktoś w stanie polecić coś innego niż ES100 do Ikko z dziurką na balans 2,5 mm? :P

 

M5s 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Nowe Ikko OH10 - 189$ - jeśli będą jeszcze lepsze niż wersja OH1 to nie wiedzę konkurencji w cenie do 200$

https://audio123reviews.com/2019/06/13/ikko-oh10/?fbclid=IwAR18NKgqHXGMBfTl-tAuMRxGadKR3Bbw0OEmamm8aRqFVXL509De4JiFDA8

Liczę, że uda mi się relatywnie szybko dorwać je w swoje ręce, bo recenzja z porównaniem do OH1 jest nieunikniona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Nowe Ikko OH10 - 189$ - jeśli będą jeszcze lepsze niż wersja OH1 to nie wiedzę konkurencji w cenie do 200$

https://audio123reviews.com/2019/06/13/ikko-oh10/?fbclid=IwAR18NKgqHXGMBfTl-tAuMRxGadKR3Bbw0OEmamm8aRqFVXL509De4JiFDA8

 

Co do zmian to:

- kopułki wykonane są teraz z miedzi;

- od zewnątrz pokryte tytanem

- komora akustyczna pokryta platyną

- nieco poprawiony przetwornik dynamiczny

- grubsza warstwa srebra w kablu (SPC)

 

Mogą być bardzo atrakcyjną opcją w przedziale do 200 USD, ale czegoś takiego jak bezkonkurencyjny to nie ma :) Kilku groźnych rywali mają.

 

Poniżej kilka zdjęć:

IKKO-OH10 ear-700x700.jpgIKKO-OH10ass-700x700.jpgIKKO-OH10Boxo2-700x700.jpgIKKO-OH10-Ear-700x700.jpgIKKO-OH10f-700x700.jpg

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://penonaudio.com/ikko-oh10.html

Ile czasu idzie paczka od nich do Polski? Jaką opcje dostawy wybrać aby była mniejsza szansa na opłaty?

@Methuselah czy wiesz coś na temat flagowca? Kiedy ma być premiera?

@Mayster czy wiadomo kiedy w polskiej dystrybucji będzie OH10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Palpatine napisał:

https://penonaudio.com/ikko-oh10.html

Ile czasu idzie paczka od nich do Polski? Jaką opcje dostawy wybrać aby była mniejsza szansa na opłaty?

@Methuselah czy wiesz coś na temat flagowca? Kiedy ma być premiera?

 

Z Penona od 1 tyg. do 3 tyg., ale raz szła mi prawie 2 miesiące.

 

Nie, na temat flagowca nie ma info. Z OH10 trochę zeszło. Początkowo miały być OH1 Black z inną obudową (błyszcząca Piano Black, zapytam czy mogę udostępnić wideo z wyglądem), ale pokrycie tytanem okazało się lepszą opcją i zmieniono nazwę na OH10 Obsidian. Skok jakościowy ma być wyraźny :) 

 

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Palpatine napisał:

Martwi jedynie opinia, że dodano midbasu. Ta sygnatura subbasowa w Oh1 była przyjemna i wyjątkowa. 

 

Gra głównie niższą częścią, a w wyższej fanom kilku gatunków może go brakować. Kwestia preferencji. Brzmienie ma być pełniejsze, ale nie znaczy to, że midbas będzie wszystko zalewał (chociaż tak też może się zdarzyć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Methuselah napisał:

Dorzucę jeszcze kilka zdjęć ikko OH10. Nowe podesłali, sporo ładniejsze :) 

 

Fajne foty 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Palpatine napisał:

Daliby fotkę na neutralnym tle, tak aby zobaczyć naturalny ich kolor, ale zakładam że one są po prostu srebrne.

Czarne z mocnym połyskiem. Jeżeli kierowali się barwą naturalnego obsydianu, to będzie petarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności