Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do max 300 zł (głownie muzyka rock metal)


tetiw

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie!
Dołączyłem do grupy bo trapi mnie od dłuższego czasu wybór słuchawek. Cena do około 300 zł. Już byłem zdecydowany w pełni na Somic V2 lecz nigdy nie miałem średnicowych słuchawek. Nie wiem czy będzie odpowiadać mi to brzmienie. W moich słuchawkach niewiadomego pochodzenia zawsze podkręcam niskie i wysokie tony, bo tego mi brakuje najbardziej. Później myślałem nad zakupem Encore RockMaster OE. Ciężki wybór między zamkniętymi a otwartymi(których nigdy nie miałem). Jednak słyszałem, że te Encore są przymulone i bardzo basowe. Słucham głownie metalu i rocka. Myślałem też nad modelem AKG 240 mk2. Macie jakieś ciekawe propozycje? Po przeczytaniu połowy internetu i większości recenzji nie mogę się zdecydować. Proszę Was o doradzenie 1f642.png:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

SOMiCi V2 + pady BRAINWAVZ SUPER SOFT (dołączone do słuchawek skóropodobne pady też są spoko, ale są płytkie i mniej wygodne) powinny załatwić sprawę, ponieważ w przypadku tych słuchawek skóropodobne pady podbijają skraje pasma. Na co dzień (przy komputerze) sam korzystam z takiego zestawu i jestem bardzo zadowolony ;).

 

Jeśli chcesz budżetowo, to polecam też Encore Rockmaster OE (akurat są teraz w promocji na mp3store za 149zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
48 minut temu, e1mo napisał:

SOMiCi V2 + pady BRAINWAVZ SUPER SOFT (dołączone do słuchawek skóropodobne pady też są spoko, ale są płytkie i mniej wygodne) powinny załatwić sprawę, ponieważ w przypadku tych słuchawek skóropodobne pady podbijają skraje pasma. Na co dzień (przy komputerze) sam korzystam z takiego zestawu i jestem bardzo zadowolony ;).

 

Jeśli chcesz budżetowo, to polecam też Encore Rockmaster OE (akurat są teraz w promocji na mp3store za 149zł).

jakiej muzyki słuchasz? sprawdzają się te Somiki u Ciebie? Nie brakuje basu? Ktoś ostatnio mi powiedział że do metalu to najlepsze granie na "V".

9 godzin temu, neonlight napisał:

Z czego mają grać?

niestety laptop

20 minut temu, Rafacio napisał:

Używki Grado SR60, a jak się trafi to 80.

uzywki wolalbym odpuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zbieraj dalej kasę i kup Beyerdynamic dt 990 pro. Grają v jakiej szukasz. Są przy tym bardzo wygodne. Trochę taniej i mniej wygodnie Shure srh 840. Względnie superlux 681. Piszę to jako zagorzaly fan metalu od 30 lat, którego plytoteka w 99% to black, death, thrash metal.

Wysłano w otchłań internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Shury radzę odpuścić, znajomy 2x połamał pałąk.

Grado fajny pomysł ale wygoda leży, nigdy nie zrozumiem tych małych blowsów zawsze większe, miałem może 10 modeli na głowie.

 

DT990 byłby idealne ale jak pisze @neonlight źródło! Chyba że wersje mobilne 32ohmgo czy nawet 16ohm (bawiłem się tym driverem ilość basu taka ze musiałem zdusić a i tak rąbię w czachę taki fun).

Jeśli nie musisz mieć izolacji od otoczenia zapomnij o zamkniętych, dla dźwięku dla wygody.

 

Może coś takiego Cie zainteresuje, muszę da się zmienić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

BossHiFi B8 za ok 60$. Przyzwoicie grające, bardzo dobrze wykonane i możliwość modyfikacji jeśli będziesz chciał poprawić jeszcze bardziej ich brzmienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak aliexpress. Ale w Polsce by musiały dużo więcej kosztować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 godzin temu, tetiw napisał:

jakiej muzyki słuchasz? sprawdzają się te Somiki u Ciebie? Nie brakuje basu? Ktoś ostatnio mi powiedział że do metalu to najlepsze granie na "V".

niestety laptop

uzywki wolalbym odpuścić

Słucham głównie muzyki elektronicznej i progresywnej, ale puściłem teraz coś mocniejszego i wydaje mi się, że na skóropodobnych padach, basu jest całkiem sporo ;). Co do sprawowania, jest to moja druga para, ponieważ poprzednia wyzionęła ducha po dwóch latach ostrego katowania i bez zastanowienia, kupiłem następną ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności