Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki zamknięte do 450 zł


MateO22

Pytanie

Witam wszystkich.
Postanowiłem założyć swój temat, ponieważ nie mogę znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi, a tematy podwieszone z rekomendacjami są sprzed kilku lat :/.

Do rzeczy:

 

Szukam nausznych słuchawek zamkniętych (nie chcę żeby wszyscy słuchali razem ze mną, to jest główny powód).

Cena do 450 zł (mniej -> lepiej, chodzi mi głównie o stosunek jakość/cena)

Głównie słucham rocka, rapu, czasami coś z popularnych piosenek z radia.

Sprzęt na którym będę ich używał to 
- telefon (Huawei P10)

- laptop (Lenovo Y50-70)

Możliwe, że będę brał je na siłownie jeżeli będą mobilne, ale nie jest to priorytetem.

Sprzęt, który posiadałem w przeszłości lub miałem możliwości odsłuchu

- Sennheiser HD201

- AKG K317 (imo najlepsze z tej trójki)

- Superlux HD681 (spoko słuchawki w swojej cenie lepsze od Senków)

Zależy mi na tym, żeby słuchanie było przyjemne, Superluxy grają imo dość dobrze, ale oczekiwałbym lepszego basu i bardziej "dynamicznego"? dźwięku.

Z moich propozycji:

Sennheiser Momentum (niestety poza zakresem, istnieje jakaś tańsza alternatywa?)
Sony MDR-XB950AP

Warto brać jakiś model Superluxów mając taki budżet?


Czekam na wasze propozycje :).

Z okazji zbliżających się świąt, chciałbym życzyć wszystkim bogatego Gwiazdora, spełnienia marzeń i wyjątkowych chwil w rodzinnym gronie.
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 godzinę temu, MateO22 napisał:

Witam wszystkich.
Postanowiłem założyć swój temat, ponieważ nie mogę znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi, a tematy podwieszone z rekomendacjami są sprzed kilku lat :/.

Do rzeczy:

 

Szukam nausznych słuchawek zamkniętych (nie chcę żeby wszyscy słuchali razem ze mną, to jest główny powód).

Cena do 450 zł (mniej -> lepiej, chodzi mi głównie o stosunek jakość/cena)

Głównie słucham rocka, rapu, czasami coś z popularnych piosenek z radia.

Sprzęt na którym będę ich używał to 
- telefon (Huawei P10)

- laptop (Lenovo Y50-70)

Możliwe, że będę brał je na siłownie jeżeli będą mobilne, ale nie jest to priorytetem.

Sprzęt, który posiadałem w przeszłości lub miałem możliwości odsłuchu

- Sennheiser HD201

- AKG K317 (imo najlepsze z tej trójki)

- Superlux HD681 (spoko słuchawki w swojej cenie lepsze od Senków)

Zależy mi na tym, żeby słuchanie było przyjemne, Superluxy grają imo dość dobrze, ale oczekiwałbym lepszego basu i bardziej "dynamicznego"? dźwięku.

Z moich propozycji:

Sennheiser Momentum (niestety poza zakresem, istnieje jakaś tańsza alternatywa?)
Sony MDR-XB950AP

Warto brać jakiś model Superluxów mając taki budżet?


Czekam na wasze propozycje :).

Z okazji zbliżających się świąt, chciałbym życzyć wszystkim bogatego Gwiazdora, spełnienia marzeń i wyjątkowych chwil w rodzinnym gronie.
Pozdrawiam :)

Polecam ath-m50x - żywe granie, do rapu świetne. Porównywałem je z momentum on ear i around ear i są lepsze. Wyżej wymienione soniaki ZA DUŻO BASU - tutaj warto ogarnąć Sony mdr1a - mniej basu, jednak nadal mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
54 minuty temu, Adrian97 napisał:

Polecam ath-m50x - żywe granie, do rapu świetne. Porównywałem je z momentum on ear i around ear i są lepsze. Wyżej wymienione soniaki ZA DUŻO BASU - tutaj warto ogarnąć Sony mdr1a - mniej basu, jednak nadal mocno :)

Oba wychodzą sporo poza budżet, duża różnica będzie między modelem wymienionym przez Ciebie, a tym? ath-m40x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności