Skocz do zawartości
  • 0

WOKÓŁUSZNE ZAMKNIĘTE do 600zł; K550?


reizen

Pytanie

Witam,

Potrzebna mi Wasza pomoc.

Otóż poszukuję słuchawek zamkniętych o bardzo dobrej izolacji, aby pozwoliły mi skupienie i odcięcie się od domowników.
Słuchawki będą służyły mi do pracy przy komputerze, więc chciałbym również aby były komfortowe stąd bardziej preferuję opcję słuchawek wokółusznych.

 

Moimi głównymi słuchawkami od dłuższego czasu były Somic V2 i  bardzo lubię ich brzmienie, no ale niestety z uwagi na otwartą konstrukcję nie zapewniają one zbytniej izolacji, stąd szukam czegoś o konstrukcji zamkniętej.

Podczas pracy słucham głównie melodyjnego techno.

 

Po bardzo długim researchu mój wybór padł na AKG K550 mk3. 

Czy myślicie, że to dobry wybór do moich wymagań?

 

Swoją drogą czy warto wydawać, aż tyle pieniędzy na audiofilskie słuchawki, skoro i tak muzyka podczas pracy stanowi dla mnie tło i aż tak bardzo się na niej nie skupiam?
Może dla moich wymagań wystarczą jakieś Takstary pro 82?
Czy myślicie, że podczas takiego słuchania muzyki warto jednak dopłacać do wyższej półki i wziąć coś lepszego o solidniejszej konstrukcji i lepszym brzmieniu?
 

 

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :)
Z góry dzięki.

 

Edytowane przez reizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

BossHiFi B8 lepsze od Takstarow 82 Pro. Dobrze wykonane i bardzo dobrze grające. Wygodne są po za okresem letnim bo jak każde zamknięte wokółuszne powodują pocenie się. Jedyne ostrzeżenie jak masz bardzo małą głowę to mogą być za duże. Lub jeszcze może Bluedio T6. Są BT ale możesz słuchać po kablu też izolują i są wygodne, choć to nie poziom B8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może warto rozważyć ISK HD9999? Jak muzyka ma być tłem to nie brałbym niczego co angażuje, wciąga bo skupienie przeniesie się na muzykę... Nie wiem jak AKG K550 mkIII ale w mkI basu było co kot napłakał... a ich granie było bezpłciowe - w sam raz na tło w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności