Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne BT ~300zł, muzyka elektroniczna


Vionus

Pytanie

Witam,

 

Proszę o poradę. Mam dylemat dotyczący wyboru słuchawek. 

Głównie słucham muzyki elektronicznej i w tym kierunku potrzebuję coś wybrać. Zależy mi na dość dobrych niskich tonach, ale nie jest to mus. Użytkowanie praktycznie tylko z telefonem (Sony Xperia XZ1) oraz w 95% w mieście (metro/ulica- ogólnie przemieszczanie się po środkach komunikacji miejskiej :) ), więc atutem będzie wygłuszenie. Najlepiej gdyby przetworniki miały średnicę nie mniejszą niż 40mm.

Słuchawki muszą być składane, a także by nie męczyły głowy i uszu (w sensie ergonomii wykonania) po godzinie. Biorę pod uwagę tylko i wyłącznie nówki. Fajnie też jakby grały minimum te 10 godzin, oczywiście im więcej tym lepiej.

Nie ukrywam, że przygodę ze słuchawkami BT dopiero zaczynam, więc sądzę że słuchawki za ~ 300zł spełnią moje niewygórowane oczekiwania :)

 

Poniżej kilka modeli które wstępnie wybrałem wraz z krótkim komentarzem. Będę mega wdzięczny za opinie z Waszej strony a także inne propozycje z uzasadnieniem :)

 

Marshall Major II BT - Bardzo dobre wykonanie, składane wzorcowo, brak szpetnych plastików... Tylko widziałem różne opinie. Jednych, że fantastyczne, a drugich że przeciętny i spłycony dzwięk najbardziej nadający się do rockowych (co za przypadek :) ) kawałków, oraz szybko bolące uszy od nich.

Pioneer SE-MJ561BT-S - Bardzo mi się podobają, nawet brałbym w ciemno, lecz niestety nie są składane w żaden sposób :( a przynajmniej na żadnym z filmików czy w opisie tego nie znalazłem. Ktoś może potwierdzić?

PANASONIC RP-BTD5E-K - Chyba póki co jestem najbardziej skłonny do ich zakupu. Po opiniach nie miałbym się do czego przyczepić

 

Creative Soundblaster Jam czy Philips Bass+ - nie biorę ich pod uwagę ze względu na wykonanie które mi się kompletnie nie podoba.

 

A może jakieś słuchawki JBLa? Nie miałem chwili by się rozeznać dokładniej względem modeli, może ktoś coś więcej o nich powiedzieć?

Edytowane przez Vionus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Marshalle raczej dla basolubow. Mułowate brzmienie, jedyna zaleta to wykonanie. Może na początek spróbuj czegoś takiego . Warto za te pieniądze, a jak wydasz dodatkowe 3,99$ to jest w tej cenie futerał utwardzony. Są na prawdę niewielkie po złożeniu. Grają całkiem przyzwoicie i wykonane z metalu i skóry eko. Grają powyżej 24 godzin na jednym ładowaniu i całkiem dobrze tlumią. Testowałem w starym składzie elektrycznym PKP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak na próbę wziąłem i muszę że mi się podobają. Nie są wybitne ale bez przykrości słucha się muzyki. I obsługą ze słuchawki więc telefon do kieszeni lub plecaka. Możesz sparować dwa urządzenia jednocześnie. No i po złożeniu i włożeniu do woreczka lub futerału do większej kieszeni w kurtce się zmieszczą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jednak jakoś nie mam zaufania. Pomijając firmę noname, biorę pod uwagę też kwestie gwarancyjne. Z ali nie ukrywajmy takie rzeczy są dość utrudnione w porównaniu do kupna w Polsce. 

Nie zrozum mnie źle, szanuję propozycję, i pewnie w tych 3 pakach które zakładam na zakup z ali, banggod itp. mógłbym kupić mega wypas, lecz nie o to mi tutaj chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności