Skocz do zawartości

Meze Empyrean


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, prolim napisał:

Mariusz mówi jak jest:

Dzisiaj z rana akurat oglądałem. Ogólnie zakochany z LCD-4, koniecznie udowadnia że są lepsze ;) Nie wiem nie słuchałem. 

Ale wrzuta że pady welurowe do śmietnika się nadają, to mega głupota. 

Generalnie co przeczytał z wykresów to powiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbym słuchał innych słuchawek, zwłaszcza opis zmiany padów, cóż specyficzny gościu, poza tym słuchał chyba tylko na 6,3 fabrycznym, który taki sobie jest, już lepsza ta brązowa plecionka od Meze. Nie miałem okazji jeszcze słuchać 4rek, mogę się tylko odnieść/porównać do Finali lub hihimana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kilka nowych spojrzeń na Empyreany:

 

https://blog.son-video.com/en/2019/05/review-meze-empyrean/

http://hifiandmusicsource.com/2019/05/meze-empyrean-review/

https://drive.google.com/file/d/1mNyk7ty5gG7UhpaMChIxUPCwVMI8Lm3i/view?usp=drivesdk

 

Meze ładnie skalują, ale nie za wszystkim, np. 933 to raczej dobry kompan, ale nie najlepszy.

Edytowane przez saudio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

20190725_122428_HDR.jpg

 

Wreszcie mam odniesienie do D8000 i początkowo to Meze grały mi lepiej i rzetelniej od Finali ale po posłuchaniu innych słuchawek i powrocie do Emperyan jakoś mój entuzjazm osłabł.

Szkoda że nie miały założonych tych skórzanych padów bo czułem że z TT2 mogły się zgrać lepiej.

Mają fajny klarowny bas, ciekawą plastyczną średnicę i bardzo szczegółową górę, choć to D8000 byłby bardziej dociążone (słuchane u siebie) więc jestem ciekawy jak zagrałby u mnie.

Wygoda zdecydowanie na + w porównaniu do D8000, prawie ich nie czuć na głowie.

Pan ze sklepu sądził że mogą mi się bardziej spodobać jak połączę Meze z np Bursonem CV2+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meze bardzo łatwo wysterować do wysokich poziomów głośności. Ja nie wiem na czym może jej brakować.

 

 Natomiast jakość amplifikacji to inna bajka. Tu Empyreany pokazują że są wybredne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, saudio napisał:

 

Niestety ale ta strona zaliczyła straszny zjazd w dół odkąd zwinął się Tyll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, misiekkb napisał:

@saudio i jak Meziaki na kabelku Argentum?

Przed wszystkim kontrola basu, do tego lepsza holografia/separacja, można słuchać ciszej, większa głębia, czystsza góra, nie chce się wracać do fabryki. To jeszcze większy krok niż WW silver eclipse.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności