Jump to content

SMSL sAp-II

Recommended Posts

Po ostatnich czystkach jakie poczyniłem w audiogratach sięgnąłem po zakurzonego sapa swego, który w ostatniej odsłonie wygląda tak:

IMG_0964.JPG

zasilany jest tanią liniówką

IMG_0966.JPG

źródłem jego jest harman HD970, odbiorcą modowane AR-H1

IMG_0965.JPG

...no i powiem...gro toto.:D

Edited by audionanik
  • Like 1
  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wpadłem se do Earstream. Minęła godzinka, może dwie i zrobilimy z @majkelem hajend z sapa2:   Wystarczyła wymiana czipa na namaszczony oraz dolutowanie jednego konda (też na taki namas

Od jakiegoś czasu mam smsl'a po przeróbkach. Chciałbym coś dodać do powyższego opisu wpływu zmian dokonanych przez @majkel, ale nic nie przychodzi mi do głowy. Chyba pierwszy raz w swojej audio podróż

To zależy jak długo Majkel trzyma nad nim ręce-które-leczą i jak mocno się skoncentruje podczas namaszczenia. Oj tam...delikatne te melomany jak audiofile prawie.

Posted Images

Op-amp widzę już wintydżowy LME, do pokręcania płytami jedynie słuszny producent harman/kardon, AR-H1 obdarte z wszelkich imponderabiliów. I jest hajęd.

1 minutę temu, majkel napisał:

do pokręcania płytami jedynie słuszny producent harman/kardon

Harmanek nie tylko płytami kręci, ale i za daca robi - przyjmuje cyfrowy sygnał po coaxie i optyku; ha!!!

Taki ze mnie chytrusek.

32 minuty temu, majkel napisał:

Op-amp widzę już wintydżowy LME

Tiaaaa, 49722:); niezły jest.

• 1 month later...
W dniu 22.03.2020 o 19:55, audionanik napisał:

Po ostatnich czystkach jakie poczyniłem w audiogratach sięgnąłem po zakurzonego sapa swego, który w ostatniej odsłonie wygląda tak:

zasilany jest tanią liniówką

źródłem jego jest harman HD970, odbiorcą modowane AR-H1

...no i powiem...gro toto.:D

U mne też wciąż toto gro, ale w konfiguracji fabrycznej (niegrzebany, zasilacz stockowy) i bedzie tak sobie groć, aż go jakiś szlag nie trafi, bo ładnie toto gro, a po co zmieniac, jak gro piknie i bezawaryjnie :)

U mnie tak gro od grudnia 2018. Marantz M-CR503 jako źródło (temu to za rok będzie już równe 10 lat).

Pozdrawiam, witam po kilkumiesięcznej przerwie i obiecuję, ze już nie będę sie czepiac, jak ostatnio @majkel-a we wrześniu 2019 :)