Jump to content
  • Similar Content

• By Arzyk
      Witam,
      Poszukuję DAPa, który będzie w stanie spełnić moje oczekiwania, a są to:
      musi być w stanie streamować po wifi i usb muzykę do procesora E800dsp ze stajni alpine (DLNA). musi na nim pracować Tidal w wersji offline. kwota maks 1000 zł DAP nie będzie używany jako grajek do słuchawek, będzie używany stricte jako źródło cyfrowe dźwięku do systemu Car Audio - i nic więcej.
      Wypatrzyłem,że parametry spełnia Fiio M6 ale wyczytałem, że procesor słaby i w Tidalu przy kasowaniu utworu albo szukaniu lubi mieć zwiechy - kiepsko. Z kolei M9 przekracza budżet.
      Co jeszcze jest warte rozpatrzenia?
      Arek
    • By ithilstone
      Witam,

Dzięki Firmie Mp3Store.pl zawitała u mnie przesyłka do testów.
      Nowy model ASTELL&KERN A&NORMA SR25 (plus starszy brat SR15 do porównania) 
      I cieszący się dużą popularnością Fiio M11 

Pierwsze wrażenia już niedługo - Na razie updatuję FW do najnowszych wersji (M11 i SR15) i synchronizuje biblioteki do testów 

Testy dalej trwają 
      Lubie zapoznać się ze sprzętem na spokojnie - pozwolić sobie na słuchanie muzyki bez specjalnego skupiania się na detalach 
      Dzisiaj w użyciu głownie RE800, RE2000 i VE ZEN

Jak łatwo zauważyć jestem fanem pojedynczych DD - nie ma u mnie w "stajni" zbyt wielu IEMów multidriverowych a jeśli są to raczej z niższej półki i żadnych opartych tylko na BA 
      za to sprawdzę jak grajki radzą sobie z różnymi planarami nausznymi 

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy