Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell & Kern SR15 - opinie


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Banek napisał:

Witam,jestem ciekawy  połączenia tych produktów A&K : czy złapią synergię i czy nadadzą się do metalu z naciskiem na szeroką scenę i dosyć  mocne dociążenie w basie?

Mam BJ i uważam że to jedne z lepszych słuchawek w tej cenie. Słucham na co dzień ze Sony, ale miałem okazję na meecie we Wrocku słuchać z sp2000 i działy się rzeczy niemożliwe! tak więc synergia między produktami AK jak najbardziej jest zachowana :) Używam je do praktycznie każdego rodzaju muzyki bo są niesamowicie uniwersalne, a do metalu - bajka :D Nic się nie gubi nawet w mocno gęstych aranżacjach. Słychać każdą stopę i talerz bez problemu można śledzić każde pasmo, od basowego po wysokie. Jest szeroko i dużo powietrza. Jak na dokanałówki to jest rewelka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, espe0 napisał:

Mam BJ i uważam że to jedne z lepszych słuchawek w tej cenie. Słucham na co dzień ze Sony, ale miałem okazję na meecie we Wrocku słuchać z sp2000 i działy się rzeczy niemożliwe! tak więc synergia między produktami AK jak najbardziej jest zachowana :) Używam je do praktycznie każdego rodzaju muzyki bo są niesamowicie uniwersalne, a do metalu - bajka :D Nic się nie gubi nawet w mocno gęstych aranżacjach. Słychać każdą stopę i talerz bez problemu można śledzić każde pasmo, od basowego po wysokie. Jest szeroko i dużo powietrza. Jak na dokanałówki to jest rewelka :)

Piszesz, że do metalu bajka? hmm tam chyba jest tylko armatura. Basu nie brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, robertos napisał:

miałeś Aune E1? Jak się do nich mają?

Miałem. Aune grają nieco wyżej i wyraźniej tranzystorowo w porównaniu do BJ. Scena podobna i bardzo podatna na źródło - im szersze źródło tym AK bardziej potęguje to. Świadomie wybrałem AK bo dosyć sporych odsłuchach wszystkiego do 2000. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy je gdzieś kupisz, sam byłbym zainteresowany. Słucham starszych Michelle również jak Diana trójarmaturowych ale starszej konstrukcji i wiedz, że jest lepiej, ogólnie dźwięk pełniejszy w każdym paśmie a do tego jeszcze połączenie przewodem zbalansowanym daje moc. Myślę, że z Dianą byłoby to równie dobre a może i lepsze połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy AK SR15 mocno nagrzewa się podczas grania ?

Czy pokrowiec/etui wchodzi w skład kompletu ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mieliście w SR15 problemy z apką Spotify z apkure ? Wgrałem Tidala i Bandcamp - działają. A instalacja Spotify nie udaje się. Jakiś error.

Czy jest jakieś ograniczenie ilości apek na SR15/25 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, atr3yu napisał:

@Lord Rayden Też tak miałem, próbowałem 3 wersji z różnych stron pobranych i trzecia zadziałała.

Masz jakąś wiarygodną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, atr3yu napisał:

Nie wiem czy wiarygodna, nie pamiętam skąd pobrana, ale mam cały czas na dysku i na sr15 u mnie działała, mogę podesłać

A to poproszę.

princessin.alice2gmail.com

Zamiast 2 - @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie do końca. Kiedyś było to poruszone na Headfi i ludek z AK napisał że to ograniczenie użytego SoC. Widocznie nie ma tam już miejsca na obliczenia związane z kompresją albo po prostu nie chce im się tego programować. Zwalali na hardware.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności