Skocz do zawartości

Astell & Kern SR15 - opinie


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przesłuchać SR15 na swoich słuchu.Duża rozpiętość zdań. Czytam i widzę, że SR15 będzie moim next genem w zakupie ;)

Edytowane przez mrbudyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mrbudyn napisał:

Trzeba przesłuchać SR15 na swoich słuchu.Duża rozpiętość zdań. Czytam i widzę, że SR15 będzie moim next genem w zakupie ;)

 

Skoro lubisz brzmienie Cirrus Logic (to tak jak i ja) to spóbuj Ibasso DX160. No i oczywiście nowa SR25 może być miodzio :)

 

 

Poza tym dla małego porównania obydwu Norm:

 

 

EWkLlOAXQAE4Q_9.jpg

EWkLjICWoAAFukq.jpg

EWkLiCrWAAE978W.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ZebLong napisał:

 

Skoro lubisz brzmienie Cirrus Logic (to tak jak i ja) to spóbuj Ibasso DX160. No i oczywiście nowa SR25 może być miodzio :)

 

 

Poza tym dla małego porównania obydwu Norm:

 

 

EWkLlOAXQAE4Q_9.jpg

EWkLjICWoAAFukq.jpg

EWkLiCrWAAE978W.jpg

Można się zakochać ... A to już zgubna droga 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MP3store napisał:

Różnice miedzy SR15 oraz SR25 poza technicznymi to przede wszystkim znaczna różnica w brzmieniu na korzyść SR25.

To się okaże. Wg testera Fiio M11pro gra barwniej a przecież to k... Fiio, gra tak zimno jak się tylko da. SR15 słynie z upojnego nastawienia do muzyki. Jeśli mowa Norma jest mniej barwa niż FIIO, to... mam nadzieję, że kolega testujący się myli. Kolejny skalpel do krojenia dźwięku? Nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Adam 76 napisał:

Nie no, nie straszcie :)

Pewnie dopieścili tylko użytkowo SR15 i żadnego szkieletowego grania w SR25 nie będzie. Lepszy ekranik, dłuższy czas pracy a ta "znaczna różnica w brzmieniu na korzyść SR25" to oznacza tylko - teraz wchodzi nowość i ją kupujemy ;)

Oczekuję, że jak już poczujesz różnicę to opowiesz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Napisałem w innym wątku jak poniżej, ale poza tym zyskała na pewno ergonomia obudowy-obsługa pokrętła, sam interfejs tak jakby przyjemniejszy, można zainstalować więcej aplikacji muzycznych no i oczywiście czas pracy.

I co ważne, to trzeba mocno powiedzieć, że bierzemy w rękę produkt Premium - czuć tutaj powiew droższych modeli AK.

 

Cytuję siebie "

SR25 gra bardzo naturalnie a jednocześnie swobodnie trzymając w ryzach tam gdzie trzeba. 

Nie boję się użyć słowa, że to gra na bardzo wysokim poziomie. Niestety nie miałem możliwości aby spędzić więcej czasu z nim.

Słychać jednak różnice miedzy SR15 i SR25. Zejście basu, scena, detaliczność, trochę większy rozmach.  Ale ciagle jest to charakter SR15 tylko z wieloma niuansami. Im lepsze słuchawki tym bardziej się doceni. SR15 pozostaje nadal świetnym zakupem, ale jak ktoś ma trochę więcej pieniędzy to zdecydowanie warto pójść w SR25. "

 

 

Podkreślam również, że normalna cena tego produktu byłaby 3699zl. Ze względu na sytuację oraz na obraną strategię przyjęliśmy taki poziom. Ale wiem , że już w tej chwili brana jest pod uwagę decyzja o zmianie ceny regularnej na ponad 3000zł z końcem maja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MP3store napisał:

Podkreślam również, że normalna cena tego produktu byłaby 3699zl. Ze względu na sytuację oraz na obraną strategię przyjęliśmy taki poziom. Ale wiem , że już w tej chwili brana jest pod uwagę decyzja o zmianie ceny regularnej na ponad 3000zł z końcem maja.

 

Czyli obniżka z poziomu 3699 za DAP? Czy też zmiana cen pakietów z 2999?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MP3store said:

Podkreślam również, że normalna cena tego produktu byłaby 3699zl. Ze względu na sytuację oraz na obraną strategię przyjęliśmy taki poziom. Ale wiem , że już w tej chwili brana jest pod uwagę decyzja o zmianie ceny regularnej na ponad 3000zł z końcem maja.

 

 

 

NORMALNA(czyt: sugerowana) cena ustalona przez AK na Europę to 699€ z VAT czyli niecałe 3200zł oraz 699$ w USA (to niestety jest standardowe podejście wielu producentów).

Nie powinniście wprowadzać w błąd podając cenę standard jako 699$ + polski VAT bo to tak się nie przekłada. A wygląda na to, że tak sobie policzyliście te 3699zł.

 

Jakoś Francuzi potrafią trzymać się wytycznych.

A wracając do tematu - promocja na 2999zł jakoś beretów nie urywa ale dobre i to :). 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MP3store napisał:

Cytuję siebie "

SR25 gra bardzo naturalnie a jednocześnie swobodnie trzymając w ryzach tam gdzie trzeba. 

Nie boję się użyć słowa, że to gra na bardzo wysokim poziomie. Niestety nie miałem możliwości aby spędzić więcej czasu z nim.

A jak wypada średnica SR25 na tle A&K 70mk2? Gdzie jest więcej ciała, wypełnienia, plastyczności a gdzie więcej twardości, konturu? Czy jak komuś nie podobał się środek AK70mk2 to jest szansa, że SR25 mu podejdzie czy to jednak ten sam kierunek grania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Nicodem napisał:

 

NORMALNA(czyt: sugerowana) cena ustalona przez AK na Europę to 699€ z VAT czyli niecałe 3200zł oraz 699$ w USA (to niestety jest standardowe podejście wielu producentów).

Nie powinniście wprowadzać w błąd podając cenę standard jako 699$ + polski VAT bo to tak się nie przekłada. A wygląda na to, że tak sobie policzyliście te 3699zł.

 

Jakoś Francuzi potrafią trzymać się wytycznych.

A wracając do tematu - promocja na 2999zł jakoś beretów nie urywa ale dobre i to :). 

 

akurat nie bronię nikogo, po prostu suche fakty, ceny w USA są podawane bez podatku ten dla każdego stanu jest inny, więc 699$ to sugerowana cena netto. Stąd często 699€ brutto w EU, mniej więcej wychodzi podobnie. pokój! Ale faktycznie cena na preorder żeby był on promocją dla mnie to 2499pln/brutto.  Oczywiście przy przedpłacie w formie zadatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że najwięcej tym SR25 interesują się osoby, które wcale nie zamierzają go kupić a tylko go "zjechać". Jak znam życie to jak wpiszą się i dwie osoby to też kupią go za te 2,6kzl. Więcej optymizmu, jak nawet taki ponurak jak ja go ma to i Wy powinniście :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam 76 napisał:

Odnoszę wrażenie, że najwięcej tym SR25 interesują się osoby, które wcale nie zamierzają go kupić a tylko go "zjechać". Jak znam życie to jak wpiszą się i dwie osoby to też kupią go za te 2,6kzl. Więcej optymizmu, jak nawet taki ponurak jak ja go ma to i Wy powinniście :)

Ty masz, czy dopiero będziesz miał ? A może jesteś naganiaczem promocji 🤑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adam 76 napisał:

Jestem naganiaczem ze Szczecinka.

Jak bym miał to bym nie zadawał pytań jw. Czy tak ciężko trochę pomyśleć... 

Nie gniewaj się.... Żartowalem.

Uśmiechnij się. 

Sam sie zastanawiam, ale ..... Czekam na rozwój sytuacji i opinii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mrbudyn napisał:

Nie gniewaj się.... Żartowalem.

Uśmiechnij się. 

Sam sie zastanawiam, ale ..... Czekam na rozwój sytuacji i opinii. 

 

A będziesz się tam zastanawiał Kolego. Ja wcale nie zastanawiałbym się za 2.600 gdyby nie to, że ostatnio mnie w kierunku jak najmniejszych grajków ściąga. Spróbować na własność Astela ... kusi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paratykus napisał:

A będziesz się tam zastanawiał Kolego. Ja wcale nie zastanawiałbym się za 2.600 gdyby nie to, że ostatnio mnie w kierunku jak najmniejszych grajków ściąga. Spróbować na własność Astela ... kusi 😉

Kusi, kusi .....jeden Astell w życiu powinien być 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mrbudyn napisał:

Kusi, kusi .....jeden Astell w życiu powinien być 😇

Dokładnie o to mi chodziło, serio.

Gdyby nie ten kierunek co wyżej pisałem to sobie łyknąłbym 25-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
W dniu 5.05.2020 o 10:26, Nicodem napisał:

 

NORMALNA(czyt: sugerowana) cena ustalona przez AK na Europę to 699€ z VAT czyli niecałe 3200zł oraz 699$ w USA (to niestety jest standardowe podejście wielu producentów).

Nie powinniście wprowadzać w błąd podając cenę standard jako 699$ + polski VAT bo to tak się nie przekłada. A wygląda na to, że tak sobie policzyliście te 3699zł.

 

Jakoś Francuzi potrafią trzymać się wytycznych.

A wracając do tematu - promocja na 2999zł jakoś beretów nie urywa ale dobre i to :). 

 

Sugerowana cena producena na europe to 699USD + VAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności