Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałówki do 700/800 zł


pawelekdabek

Pytanie

Witam.

 

Jako iż mam problem z dobraniem odpowiednich tipsów planuję wykonać odlew ucha i zamówienie customowych tipsów w Custom Art. Jednak takie tipsy wykonuje się pod konkretne słuchawki więc stwierdziłem, że nie opłaca mi się ich robić dla Revonext QT2 i kupię coś lepszego.

 

Obecnie moimi najlepszymi dokami są właśnie te QT2 i to granie bardzo mi się podoba ale brakuje w nim trochę niskich tonów. Szukam więc jakichś słuchawek oferujących mocniejsze zejście oraz w miare możliwości duzą przestrzenność i separację ale bez kłujących w uszy wysokich tonów. Słucham wszystkich gatunków muzyki więc nie sugerowałbym się tym kryterium. Słuchawki grały by z shanlingiem m0. 

 

Nie zależy mi na kupnie w polsce więc spokojnie mogą być z chin.

 

Liczę na pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przejrzałem trochę i teraz zastanawiam się nad tymi modelami:

-Aune E1

-Ibasso IT01

-Whizzer A-HE03

 

Najbardziej interesują mnie E1 ale chciałbym je przesłuchać przed kupnem. Wiecie może gdzie byłaby taka możliwość?

 

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
38 minut temu, pawelekdabek napisał:

Przejrzałem trochę i teraz zastanawiam się nad tymi modelami:

-Aune E1

-Ibasso IT01

-Whizzer A-HE03

 

Najbardziej interesują mnie E1 ale chciałbym je przesłuchać przed kupnem. Wiecie może gdzie byłaby taka możliwość?

 

 

Skąd jesteś? Generalnie to w wielu miejscach, m.in. Mp3store, Audiomagic, Audiostyl, Hard-PC. Mogę też podesłać, jeśli żaden nie jest w pobliżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem z Lublina, jutro sprawdzę w mp3store czy są jakieś fajne modele. Myślisz, że będę mógł ich odsłuchać przed kupnem? 

 

Pod recenzją na kropka audio znalazłem bardzo negatywną opinie nt. tych E1. Czy jest w tym choć ziarnko prawdy, że te słuchawki grają gorzej niż soundmagic e10 a jakość wykonania jest bardzo słaba? 

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pod każdym względem są lepsze od E10. Ale jak komuś nie wejdą w gust lub jakoś krytycznie nie zgrają się z odtwarzaczem, to E1 mogą zagrać subiektywnie gorzej. I efekt ten występuje niezależnie od słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Jestem z Lublina, jutro sprawdzę w mp3store czy są jakieś fajne modele. Myślisz, że będę mógł ich odsłuchać przed kupnem? 

 

Pod recenzją na kropka audio znalazłem bardzo negatywną opinie nt. tych E1. Czy jest w tym choć ziarnko prawdy, że te słuchawki grają gorzej niż soundmagic e10 a jakość wykonania jest bardzo słaba? 

 

3 godziny temu, Inszy napisał:

Pod każdym względem są lepsze od E10. Ale jak komuś nie wejdą w gust lub jakoś krytycznie nie zgrają się z odtwarzaczem, to E1 mogą zagrać subiektywnie gorzej. I efekt ten występuje niezależnie od słuchawek.

 

...lub też jakaś konkurencja nie może przeżyć popularności E1 i błaźni się porównując je do E10 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja z kolei słyszałem bardzo pozytywną opinię na temat Kylinów, ale wypowiem się coś więcej, jeżeli uda mi się dorwać sztukę przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Vaiet napisał:

Ja z kolei słyszałem bardzo pozytywną opinię na temat Kylinów, ale wypowiem się coś więcej, jeżeli uda mi się dorwać sztukę przed świętami.

Właśnie jadę sprawdzić te Aune i jak mi nie podejdą to zamówię te Whizzery z allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, pawelekdabek napisał:

Właśnie jadę sprawdzić te Aune i jak mi nie podejdą to zamówię te Whizzery z allegro. 

 

Pamiętaj, żeby były wygrzane (50-100h najlepiej) i z tipsami z dużym otworem :)

 

Poza tym za kilka dni dojadą mi Ikko OH1 - dźwięk i wykonanie rewelacja.

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie przesłuchałem Aune E1 w dodatku niewygrzanych i zostałem szczęśliwym posiadaczem :D Dźwiękowo lepsze pod każdym względem od moim obecnych QT2. Porównywałem z vsonic gr07classic ale w tamtych niewytrwałem nawet całego utworu i odrazu wróciłem do Aune :D

 

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności