Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AMP do LCD-XC


Lisu96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaki wzmacniacz najlepiej opłacalny do tych słuchawek aby to razem ze sobą się syngericznie dogadywało.

Posiadam aune x1s który będzie pełnił role dac'a.

Lubie basowe dociążone brzmienie ,przestrzenne granie z powietrzem i bez ostrości.

Myślałem nad fezz audio omega lupi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, majkel napisał:

Zapytaj użytkowników tych słuchawek z forum, co wybrali. @Thar, @dj1978 W każdym razie niskoomowych słuchawek, i to jeszcze magnetostatycznych, na pewno nie parowałbym z lampą.

 

WA8 + XC = bajka dla mnie ...

Edytowane przez Chcheckitout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już XC, ale w 100% mogę polecić Sonic Pearl, produkcja @majkel Ostatnio dokupiłem do niego klasowy kabel zasilający, "zbieranie szczęki" to za mało powiedziano. Przekonałem się na własnych uszach, jak wielkie znaczenie ma dobre zasilanie. Z dużą śmiałością stwierdzam, że nawet sam Majkel zdziwiłby się jak jego sprzęt może zagrać😉

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dj1978 napisał:

Nie mam już XC, ale w 100% mogę polecić Sonic Pearl, produkcja @majkel Ostatnio dokupiłem do niego klasowy kabel zasilający, "zbieranie szczęki" to za mało powiedziano. Przekonałem się na własnych uszach, jak wielkie znaczenie ma dobre zasilanie. Z dużą śmiałością stwierdzam, że nawet sam Majkel zdziwiłby się jak jego sprzęt może zagrać😉

Wpadnij do mnie z ampem i D8000 jak się będziesz kręcił koło Krakowa. :) Do 3 Króli powinienem posiedzieć w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://audiovoodoo.org/dopieszczony-zarowno-pod-wzgledem-budowy-jak-i-dzwieku/

Chodzi wam o to :D?Jakoś nie wierze w cudowne DIY sprzedawany za miliony.

A z drugiej strony taki np. cma 600i z dobrego źródła to zły pomysł? Po balansie puścić zawsze to lepszy dac na pokładzie niż ten w x1s.

Czy ten dac w x1s jest całkiem okej i zmiana nie będzie koniecza gdyż lepiej tu szukać jakiegoś dobrego wzmaka co zagra to hi end'owo ?

Ten Pathos Aurium już gdzieś słyszałem,że jest polecany do lcd xc,ale sam pan Piotr Ryka polecał tutaj własnie bardziej fezz audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego CMA i Audeze ,gra to całkiem fajnie po balansie z dobrą kontrolą basu ale jeszcze lepiej

z mojego CD-ka lampowego wykorzystywanego jako żródło .Lepsza średnica i barwa.

Wykorzystuję też OTL-a do tych słuchawek , tutaj to już całkowity odlot no może oprócz takiej

kontroli basu jak tranzystora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo ,nie jest to marketingowo i cenowo wylansowany Woo Audio ,bliżej mu  funkcjonalnie do

Cayina HA300 ( ale nie jest to 300B) bo służy głównie do napędzania moich Altec 604 .

To nie kilka miliwoltów z dziurki słuchawkowej ale te kilka wattów z odczepów i może dlatego te Audeze tak dobrze brzmią :)

 

OTL obrys-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności