Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Planowane zakupy audio w 2019


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Jakubas100 napisał:

Ogólnie poprawiacze prądu: Tomanek zasilanie, coś do impulsowego zasilacza od laptopa...

 

Jakby co, to mam na zbyciu DC Blocker Tomanka.

A zakupów sprzętowych audio już żadnych nie planuję, wreszcie mam porządny wzmak słuchawkowy SMSL sAp-II - jak na moje wymagania wystarczy.

Teraz tylko płyty, płyty, płyty... ale wyłącznie CD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakąś ładną ozdobę na biurko. Taką świecąca, z lampeczkami. Dziewczynie też się podobają takie, dobrze, że nie zna ich ceny ;)

 

Co jeszcze w planach? Obadanie więcej w temacie przedwzmacniaczy bo przy kolumnach w moim wypadku wnoszą ogromne korzyści. 

Może i zmiana całego toru bo już za długo mam obecne zabawki :D. 

 

received_2379387208769993.jpeg

received_985063025021324.jpeg

Edytowane przez Damix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune E1 są fajne, ale chciałbym o poziom lepiej. I z lepszym tłumieniem. Zastanawiałem się nad FA7 w preorderze, ale ostatecznie stwierdziłem, że o ile dźwiękowo prawdopodobnie byłbym zadowolony, to pod względem tłumienia już nie.

 

No to tego, jak tylko będą miały oficjalną premierę, to zamawiam Fibae 4 u @piotrus-g i dobiorę do nich DAP-a (myślę docelowo o iBasso DX120 i Shanling M5s, ewentualnie w wyjątkowo dobrej cenie jakąś używkę A&K) :)

 

Nad torem stacjonarnym też się pochylę, ale raczej w drugiej części roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry już wiem,że będę (przynajmniej na początku roku) mniej kasy z pracy... To sobie mogę planować... Ale planuję :) .

Te doki kolejne. Jadą do mnie Mee Pinnacle P1 ale ciągle walczę ze sobą w kwestii AKG N30 lub najtańszych Wilg. 

[Edit] - no i AKG N30 zakupiłem. P1 też doszły.

W dniu 3.01.2019 o 14:34, Dzingi napisał:

Aune E1 są fajne, ale chciałbym o poziom lepiej. I z lepszym tłumieniem. Zastanawiałem się nad FA7 w preorderze, ale ostatecznie stwierdziłem, że o ile dźwiękowo prawdopodobnie byłbym zadowolony, to pod względem tłumienia już nie.

 

Może spróbuj sposobu ala @bachankas - Custom Tipsy do E1.

[Edit] - Poważnie myślę nad tymi tipsami.

 

Trochę (jako fana przenośnych dobrych słuchawek) zauroczyły Focal Elegia. Na razie wyglądem i opisem. Ale musiała by być znacznie tańsze niż 3999 zł .

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do sypialni... :)

 

image.png

 

Gramofon, przedwzmacniacz gramofonowy, DAC (optyk i coax bez USB), odbiornik Bluetooth, wzmacniacz kolumnowy, wzmacniacz słuchawkowy, wyjście na subwoofer. A to wszystko z lampowym przedwzmacniaczem 2x12AX7 i wzmacniacz klasa D. Tylko jeszcze ceny nie znam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Do sypialni... :)

 

image.png

 

Gramofon, przedwzmacniacz gramofonowy, DAC (optyk i coax bez USB), odbiornik Bluetooth, wzmacniacz kolumnowy, wzmacniacz słuchawkowy, wyjście na subwoofer. A to wszystko z lampowym przedwzmacniaczem 2x12AX7 i wzmacniacz klasa D. Tylko jeszcze ceny nie znam :) 

No taką tanioche chcesz brać??? Tylko 6500$ bez VAT i opłat celnych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, saudio napisał:

Drobne 15 000 $ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności