Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne/wokołouszne do 350 zł


helhaim

Pytanie

Cześć wszystkim. Potrzebuję pomocy przy wyborze słuchawek jak w temacie. Długo zastanawiałem się czy brać słuchawki bt czy kablowe, ale stwierdziłem, że kablowe lepsze, a w razie czego jest możliwość podpięcia np. Avantree Clippera i będzie i "bezprzewodowo". Słuchawek będę głównie używał w domu, ale chcę mieć możliwość zabrania ich na zewnątrz, raczej konstrukcja zamknięta. Jeśli chodzi o muzykę to rock, metal, ale także elektronika. Źródłem będzie telefon mate 10 pro od huawei, który wspiera aptx, aptx HD, aac oraz ldac, stąd mój poczatkowy pomysł na bezprzewodowe. Jako, że mam okazję dostać coś na prezent chciałbym sobie coś wybrać, niestety nie mam czasu (praca) pochodzić i posłuchać po sklepach. Wskażcie proszę modele, które w tym przedziale warte są uwagi. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Musical Fidelity MF 100 z Amazon.de 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
57 minut temu, Jaro54 napisał:

Musical Fidelity MF 100 z Amazon.de 

No właśnie widuje twoje komentarze z tą propozycją i też biorę ja pod uwagę. 😊Tylko boje się co z gwarancją w tej sytuacji. A co myślicie o focal listen? Trochę ponad budżet. 

Powiedzcie bo te mf100 maja różne opcje zakupu. Czym one się różnią? 

Edytowane przez helhaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tą za 56,68 euro z wysyłką. Moje MF 100 maja przeszło 3 lata i były Przez 2 lata używane po 6-12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu, a niedawno dopiero pady zaczęły luszczyć się. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstary pro 82 wg mnie nie mają startu do MF 100. To przepaść dźwiękowa kilka poziomów niżej, a ISK nie znam więc nie wypowiem się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja używałem ich z Galaxy Note 4, Fiio X5 III gen, Fiio BTR-3 i BTR-1, LG v30 i G7 oraz Shanling M0 i M1. Każdy z tych sprzętów dawał radę. Mówię jako praktyk nie teoretyk. MF 100 są moimi ulubionymi słuchawkami ze względu na dźwięk. Na początku trochę je wygrzej ok 40 godzin. Zobaczysz sporą różnice między tymi z pudełka a po wygrzaniu. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ograniczyłem wybór: isk hd9999 czy mf100? Te pierwsze np. na ceneo maja bardzo dużo pozytywnych opinii, cena ok 279 zł. MF 100 mniej popularne u nas. Cena u nas ok. 550 zł, ale z amazonu 260 zł... które brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wg mnie MF100 bo to już wyższa klasa dźwięku. Do niedawna w Polsce kosztowały 800-950 pln. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak ma i rozkoszuje się ich dźwiękiem :) 

Tu możesz poczytać 

 

 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć. Napiszę tak: ogólnie doświadczenia dużego w zakresie audio nie mam. Kupione słuchawki pozwoliły mi usłyszeć dźwięki, których nie słyszałem dotychczas, w muzyce, którą myślałem, że znam na wylot :D. Mega fajne granie i bardzo szczegółowe. Nie będę operował terminami audio bo się nie znam. :) mi bardzo odpowiada fajna jakość dźwięku, takie granie nastawione niekoniecznie na bas, którego notabene nie brakuje. Strasznie czuć na tych słuchawkach słabszą jakość nagrań, np. King Crimson brzmi cienko, a Dire Straits bosko. Jest to jednak mankament nagrań a nie słuchawek, które obnażają wszystkie niedociągnięcia. Dodatkowo dość mocno słychać wyższą średnicę, która czasami sobie redukuję eq bo kłuje troszkę w uszy. Mam nadzieję, że pomogłem pisząc ten post. Ogólnie dzięki za doradztwo Jaro54. Słuchawki naprawdę dają radę. Polecam. 

 

P. S. Jak zaznaczę kogoś w poście to mam błąd private list deny i nie mogę wysłać posta. Dlaczemu? 

Edytowane przez helhaim
Post scriptum
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności