Skocz do zawartości

iBasso IT01s nadchodzą :)


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam, @bigmaras mi je polecił, pasują idealnie do it01s, tylko całość tips + tulejka się wydłuża, przez co trzeba dobrać odpowiedni rozmiar bo korpus jeszcze bardziej wystaję z małżowiny.

Szkoda, że nie są pakowane w kilku rozmiarach np. 2xS i 2xM tylko 4xM. Ja wziąłem M'ki ale nie mam pewności czy np. S'ki nie byłyby lepsze. Przez to musiałbym zamówić cały komplet trochę w ciemno.

 

Poczekam na dostępność ibasso dx220 :Di pierwsze opinie na jego temat to wtedy może większe zamówienia skompletuje aby nie cykać z wysyłkami co chwilę :P

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieżko określić, bo nie mam takiego talentu w opisywaniu brzemienia. Mi się podoba. Góra się uspokoiła (czy to wygrzanie czy synergia nie wiem) ale stawiam na to pierwsze bo i po podpieciu do DFRa też nie jest już ostro jak było. IT01s uspokoiły się na górze i bas już tak nie łupie jak na poczatku. Grają bardziej technicznie vs E1 ale nadal mają czym zatrzęść w dole pasma.

Synergia z Mojo mi bardzo odpowiada ale za dużo nie mam okazji ich tak słuchać. IT01s używam głównie mobilnie a wtedy wpinam do DFR'a jak mam wybór (mniej miejsca zajmuje). natomiast jak słucham stacjonarnie przy biurku w trakcie pracy to wtedy wolę podpiąć do Mojo AQ NightOWLe. Nie załuję zakupu. Wśród DAC/Amp'ów bedącym zarówno stacjonarnym jak i mobilnym w cenie w jakiej kupiłem, nie miał dla mnie konkurencji.

Edytowane przez disaster3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.01.2019 o 08:38, Inszy napisał:

Tipsy bi-flange powinny pomóc, ale jaki konkretnie model się zgra z iBasso, to niestety nie wiem...

 

W dniu 30.01.2019 o 12:57, bigmaras napisał:

Nowy model spinfitów cp500 ma nisko mocowanie i same tipsy wchodzą głębiej. Sprawdzę tylko później jak siadają na it01s czy nie za luźnie będą.

https://spinfiteartip.com/en/product-detail/122

 

Muszę coś znaleźć do it01s, bo jest seal, ale za często poprawiam, a dokładniej, wciskam głębiej jedną słuchawkę. A jak się położę, to jeszcze gorzej. W tej chwili słucham na stockowych tipsach z największym otworem. Pianek nir chcę.

Cp500, bi-flange, ale jaki rozmiar? T400, jak w aune e1? Ew. coś jeszcze powinien sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, side napisał:

 

 

Muszę coś znaleźć do it01s, bo jest seal, ale za często poprawiam, a dokładniej, wciskam głębiej jedną słuchawkę. A jak się położę, to jeszcze gorzej. W tej chwili słucham na stockowych tipsach z największym otworem. Pianek nir chcę.

Cp500, bi-flange, ale jaki rozmiar? T400, jak w aune e1? Ew. coś jeszcze powinien sprawdzić?

Masz "krzywe ucha" tak jak ja 🤣 Oba otwory waskie a lewa dziurke mam jeszcze wezsza od prawej. Irytujaca anatomia. Mimo koloryzacji dzwieku, u mnie jedynie pianki wypadaja wygodnie przy dokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dziękuję za odpowiedź. Słucham wszystkiego (rock, metal, blues, jazz, klasyka) Po jakimś miesiącu poszukiwań postawiłem na IT01S, między innymi po przeczytaniu recki na kropce ;)

Nie wziąłem jednak pod uwagę, że czas szybko leci...

Jednak jakiś punkt zaczepienia trzeba mieć tak więc czekam na zestaw iBasso IT01S i DC01.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności