Jump to content
  • 0

Słuchawki dokanałowe do LG V30 ~ 200 zł

kacy

Question

Potrzebuję kupić do mojej V30 słuchawki dokanałowe w cenie do ok.200 zł. Muzyka dance, klubowa, zależy mi na dobrym basie. 

Co można kupić rozsądnego w tej cenie? Najlepiej w kraju, bo trochę mi zależy na czasie, choć niekoniecznie. Gdyby były powyżej 50 ohm byłoby fajnie, ale też niekoniecznie.

Dziękuję za pomoc.

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Miałeś Beoplay na pewno? bo to co piszesz raczej do nich nie pasuje. To słuchawki w których można spać i dźwiękowo niezłe. Chyba, że miałeś niekompletny zestaw

• 0
4 godziny temu, Jaro54 napisał:

A na dołączonych BeoPlay nie masz basu?

Jest ok, znaczy było, bo zaczął przerywać jeden kanał, znaczy jak się wtyczką poruszało to zaskakiwał. Podłączyłem na sekundę na próbę Somic V2, słyszę oba kanały grają to zacząłem kombinować z beoplay (chciałem polutować). Ale w międzyczasie podłączyłem jeszcze Meizu HD50, potem jakieś stare  pchełki i tam tez okazało się, że prawy kanał nie gra albo gra (Meizu) jak się lekko nagnie wtyczkę w jedną stronę. No i telefon pojechał na gwarancję, bo ewidentnie coś z gniazdem nie halo a ja zostałem z rozwalonymi na chwilę obecną BeoPlay'ami.

To sobie pomyślałem, że może coś kupie innego dokanałowego (może troszkę lepszego co pozwoli uruchomić wzmacniacz chociaż w trybie AUX),. bo tylko takie mogę w pracy założyć, żeby nie rzucały się w oczy (Meizu fajnie grają, niestety nauszne).

Dobrze by było jakby były z mikrofonem i pilotem.

Edited by kacy

• 0

To może pomyśl o jakiś BT? Ze złączem 2-pin lub mmcx i do tego ten nowszy kabelek BT od KZ. 

• 0

Mogą być , jak zagrają przynajmniej jak BeoPlay z zestawu. Tyle tylko, że nie mam żadnego doświadczenia z takimi słuchawkami i absolutnie nie wiem w co celować. Generalnie muszę coś kupić co zagra przynajmniej jak BeoPlay lub lepiej, z pilotem, obojętnie czy BT (choć miałoby to swoje zalety w moim przypadku) czy przewodowe w okolicach 200 zł , ewentualnie parę złotych więcej jakby było zauważalnie lepiej.

Mógłbyś coś zaproponować?

Edited by kacy