Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe - synergia z Alien+


zOrg

Pytanie

Cześć,

 

Szukam słuchawek, które by się zgrały bardzo dobrze z moim Alienem+ (słucham rock / pop i trochę metalu)

 

Sygnatura neutralne z pokreślonym basem (lekko ocieplone) - idealnie jakby były wygodne

 

Budżet - 600 pln

 

Z góry dziękuję za propozycje

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi się podoba polaczenie z Moondrop Kanas. Trochę mam dylemat, czy je sprzedać. Jak chcesz to mogę wypożyczyć, bo raczej nikt nie zna ich. Za 525zl jak przypasują z kablem yinyoo 16 Core i para spinfitow mógłbym sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, requal napisał:

Mi się podoba polaczenie z Moondrop Kanas. Trochę mam dylemat, czy je sprzedać. Jak chcesz to mogę wypożyczyć, bo raczej nikt nie zna ich. Za 525zl jak przypasują z kablem yinyoo 16 Core i para spinfitow mógłbym sprzedać.

 

chętnie przesłucham - odezwę się, jak wrócę z delegacji

3 godziny temu, Spawn napisał:

Etymotic er3xr

 

wygodne to one chyba, przez tą głęboką aplikację, nie są...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja w etach potrafie siedziec po kilka godzin nonstop, tak jak Spawn powiedzial, wszystko zalezy od ucha. Najlepiej dla Ciebie zebys pojechal do mp3 albo AM i posluchal i sprawdzil samemu wygode sluchawek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cholera, nie mogę jakoś się ich pozbyć. Liczyłem na impuls, ale zaraz pojawia się ponowny by wrócić. Pożyczę owszem jeśli chcesz, się rzekło. A sam jestem ciekaw tez tych Etow.

Wbrew pozorom nie tak łatwo o synergie. Takie odnoszę wrażenie.

Dm6 pomimo, że lepsze technicznie, nie ma tego czegoś z Alienem.

Co innego z M0..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jak w kazdych dokach zalezy od ucha. Dla mnie bardzo wygodne do tego idealnie wpasowuja sie w Twoj opis brzmienia a co do synergii z alienem to nie slyszalem sluchawek z ktorymi lepiej by sie dogadal.

Fakt.
Ja dużą większość doków, które miałem , były niewygodne albo bardzo niewygodne

Chyba mam jakieś dziwne uszy

A te ety to spawdzę. Dzięki za polecenie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w etach potrafie siedziec po kilka godzin nonstop, tak jak Spawn powiedzial, wszystko zalezy od ucha. Najlepiej dla Ciebie zebys pojechal do mp3 albo AM i posluchal i sprawdzil samemu wygode sluchawek. 

Do mp3 się przejadę

AM to Audiomagic?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To fakt Alien jest trochę wybredny

HE4xx brzmią rewelacyjnie, ale parę doków, które miałem m. in. A65 tak sobie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności