Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do telefonu do 700zł


Adamz

Pytanie

Witam serdecznie.

Poszukuję słuchawek przenośnych, nausznych lub wokółusznych do kwoty 700zł, lub jeśli będzie to lepsza opcja wzmacniacza przenośnego i słuchawek, również do kwoty 700zł.

Biorę pod uwagę te 2 opcje ze względu na to że słuchawki będą używane z telefonem. (serwisy streamingowe typu Spotify)

Muzyki słucham głównie w szkole, gdzie jak wiadomo jest dosyć głośno, więc poszukuję raczej słuchawek zamkniętych lub półotwartych.

Biorę pod uwagę opcję ze wzmacniaczem ze względu na to że słucham głośno muzyki, a na obecnych bezprzewodowych słuchawkach głośność mnie nie zadowala i przy większych głośnościach pojawiają się szumy i inne nieprzyjemne dźwięki.

Obecnie używam bezprzewodowych słuchawek Motoroli, jednak nie znam dokładnego modelu (w każdym razie ich cena oscyluje w okolicach 200-250zł, jeśli znajdę informację dotyczącą modelu dodam ją do wątku). Grają przeciętnie, przeszkadza mi głównie maksymalna głośność i "płaski" bas.

Muzyka jakiej słucham to głównie Pop (80s, 90s i starsze), Rock i czasem Heavy Metal, jednak nie biorę go pod uwagę bo słucham go raz na ruski rok. (tak jak mówiłem, utwory są odtwarzane z Spotify)

Nie mam jakiś specjalnych wymagań dotyczących dźwięku, jedynie odrobina więcej basu niż w moich obecnych słuchawkach.

Doświadczenia z słuchawkami droższymi nie miałem, więc moje pojęcie jest zerowe.

Ah, zapomniałem wspomnieć że słucham muzyki po kilka godzin dziennie, więc nie pogardzę jeśli będą one wygodne, chociaż priorytetem jest dla mnie jakość dźwięku (co jest kuriozalne przy tym że odtwarzam muzykę z telefonu, ale mniejsza o to)

Telefon to Xiaomi Mi Max 2, więc ma on przeciętną jakość jeśli chodzi o jakość muzyki.

Myślę że wspomniałem o wszystkim, jeśli o czymś zapomniałem to napiszcie proszę, to dodam to wątku.

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi. (i tak podziękuję jeszcze później więc mniejsza o to)

 

Edytowane przez Adamz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Takstar Pro 82
Creative Aurvana Live
DT770 32 ohm
AKG K550 MK III
To z nowych. Jeszcze możesz poszukać z używek Meze 88 Classics, jak pamiętam jest jedna para w komisie.
Wszystkie wymienione są dosyć basowymi słuchawkami ale oczywiście bez przesady. W przypadku Pro82 nawet masz switch do przestawiania ile basu ma być. Wszystkie są także bardzo łatwe do napędzenia więc pójdą nawet z telefonu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obejrzałem trochę recenzji, trochę poczytałem, głównie zainteresowały mnie AKG k550 mkIII oraz Soundmagic hp151 wraz z Dragonfly Black. I teraz należy zadać pytanie, co będzie lepszym wyborem? Czy odczuję znaczną różnicę jakości między słuchawkami? Jako że w przypadku AKG mój budżet się kończy, planowałem zakupić AKG, a potem rozbierać i dokupić Dragonfly Black(słyszałem że dźwięk z słabego źródła jest dosyć płytki więc rozważam kupienie daca). Czy warto dopłacać te 200zł? Nie miałem doczynienia z żadną z wymienionych słuchawek, a na tą chwilę nie mam jak porównać ich gdyż najbliższy punkt gdzie są dostępne jest jakieś 100km od mojego miasta. Osobiście bardziej podobają mi się AKG, jednak jeśli nie odczuję znacznej różnicy nie widzę sensu dopłacania takiej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności