Skocz do zawartości

Najlepszy zakup audio A.D.2018


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

 
Takie audio-czasy chyba. Powariowane, tyczy się to ceny chyba większości dziś produkowanych słuchawek. 
 
AQ czy Beyer i tak są łaskawi. 
No AQ to tak łaskawe się zrobiło, bo się z interesu wycofali. ;)

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... beyerdynamic et1000 x2 n1000 x3 , stax srd7mk2, stax gamma pro, stax srm001 (toshibowe opampy) i sr001mk2, luxury precision L3 (no znacząco przebił mojo - oprócz działania jako USB dac - obcięcie bitrate'ów niestety daje o sobie mocno znać), Sennheiser hd540 gold, Scarlett 2i2, (+5 mikrofonów Sennheiser'a - me40/me80) denon pma770, Sony wm-d6c, Sony tcm-5000, Yamaha hp1 (jedna kompletna sztuka + jeden zestaw driverów aktualnie w trakcie modowania), takstar pro82, dt440 vintage(już po renowacji), kz zsr (bo o hifiman bolt nie wspomnę bo wstyd), no i jeszcze mam nadzieję na powrót dt990 w moje zacisze gdzie mógłbym sobie nad parą pracować jeszcze w tym roku ... no ... trochę tego przybyło w tym roku (lekko dogadany już ze sprzedającym, z rzeczy na które mam jeszcze nadzieję chwycić przed końcem roku jak cena będzie satysfakcjonująca to Sennheiser 424x) -całość się składa w bardzo ładny wszechstronny zestaw... parę rzeczy na koniec na osłodzenie rocznych poszukiwań a jakbym miał wybrać jeden prostu zestaw to... l&p l3 + 001mk2 mało rzeczy przebije

Edytowane przez whero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifiman he-4xx już spisywałem na straty, ale oniemiałem jak zgrały się ze wzmacniaczem lampowym ;-). Więc na spory plus.

6N13C svetlana, lampka tania jak barszcz a miażdży konkurencję wielokrotnie droższą ;).

SinusAudio dualmono, bardzo jestem zadowolony, moja pierwsza lampa, ale sporo przede mną odkryła.

No i Cayin IHA-6, nie tylko miażdży, ale wyhaczyłem go za 370 euro, a miał 3 miechy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ja z drobnicy :) Shanling M0 Sony A35 i BGVP DM6  :) :) 

Edytowane przez requal
Rok się jeszcze nie skończył, więc mały edit :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy na pewno w tym roku, ale chyba tak. KORG DS-DAC100m. Do tego ?SR60. Te dwa zakupy zmieniły wszystko. Zakup SR225 i plan zakupowy na przyszły rok to tylko konsekwencja wcześniej wymienionych.

Co ciekawe SR 60 juz nie mam.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo dobrze siadły Fostexy TH900, zresztą zgodnie z przewidywaniem, bo do elektroniki nadają się wybornie. 

Akompaniuje im AudioGD NFB28.18, tak .18! Po wyjściu BAL świetna synergia między tymi dwoma, moimi oczekiwaniami i gatunkami elektronicznymi. 

 

Drugie miejsce u mnie mają doki.

Aune E1, których używam w pracy z DF Red. Bardzo uniwersalne, ciepłe i nie męczące acz detaliczne podanie muzyki wszelakiej. 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, majkel napisał:

Jak mówiłem, że 18-ka lepsza, to wszyscy palacze oponowali. :)

Bo scena idzie wgłąb :D i ogólnie łagodniej.

Ale technicznie klocek na ES9038 postawiłbym wyżej. Remis! 😂

 

Żeby nie offtopować to jeszcze tanioszki, doki Final E3000 z tego roku fajnie przygrywają w drodze, i to prosto z telefonu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Edit :D 

1.Hifiman Ananda

2.Final Audio E3000

3.AKG K701

4.Dragonfly Black

 

W dniu 8.12.2018 o 20:41, adriano2510 napisał:

-Final Audio E3000

-AKG K701

-Dragonfly Black

...

i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku do listy dopiszę Hifiman Ananda ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dzingi napisał:

Coś temat przycichł, już wszyscy się zdążyli pochwalić, ale… czyżby? :P

 

Uderzę jeszcze z "grubej" na zakończenie :D

 

Dla mnie ten zawodnik jest wybitny. Przed Państwem Focal Clear.

 

20181225_182043-2.thumb.jpg.ca38e0836a56890a39b6a338ab5e4dbf.jpg

Koniecznie zmień im kabel bo te stockowe Focala są "takie se".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności