Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najlepszy zakup audio A.D.2018


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2018 jeszcze trwa co prawda, ale ja od Mikołaja (ponoć świętego) dostanę już co najwyżej klapsa, więc mogę się podsumować i wypatrywać roku 2019:

- kabel głośnikowy Ortofon Reference SPK-50 (super),

- Chord Qutest  (koniec poszukiwań źródła),

- powrót do AQNH (słuszny wybór).

Edytowane przez audionanik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, niech będzie. NA dobrą sprawę mógłbym powiedzieć, że wszystkie moje zakupy w tym roku były świetne, ale są dwa, które zasługują na "hajlajt".

- Sony WM1A

- Fidue A91 Sirius

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok w kwestii audio niewątpliwie ciekawy. 

 

Zakończyłem kompletowanie toru dokupując parę interkonektów RCA i kabel USB od @majkela.

 

Zapoznałem się z Audioquestem - konkretnie z Owlami; bardzo ciekawe.

 

Dowiedziałem się, że należę do osób, które słyszą syki na wokalach w Beyerdynamic'kach T1 v1/v2 (w sumie czego się mogłem spodziewać skoro syczały mi t5p.2). 

Poza tym jednak - zawodowe słuchawki. 

 

Jako, że z produktami @majkela znam się od jakiegoś czasu (stąd wiem że to najwyższa klasa), wyróżnić wypadałoby nowość. I dla mnie taką nowością-odkryciem (wiem, szybki jestem, vive promocje tophajfaj) okazały się być:

 

tadam

 

AudioQuest NightHawk Carbon. 

 

Są jakie są, nie ma co się rozpisywać, bo wszystko zostało już napisane na ich temat. W skrócie: dla mnie, według mnie, w mojej opinii, jakościowo to najlepsze słuchawki jakie słuchałem. Finito.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też:

- Chord Mojo

- iBasso DX150

- drewniaki jeszcze, a już byłbym zapomniał

Tak się zastanawiam, ile wydadzą użytkownicy naszego forum, w roku 2018, na swoje audio zachcianki ... Ktoś się podejmie, z grubsza, oszacować ...

Edytowane przez chico99
korekta
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba jednak HE-5LE cena/jakość świetna, choć wiem że gdybym miał inny tor to pewnie tak dobrze by nie grały.

2. ICan Pro takiego wzmaka szukałem, ma wszystko a dodatkowo jest mały i świetnie gra.

3. Hegel HD25 wyraźny upgrade względem 20.

4. NW-ZX2 bardzo dobry DAP wyciągnięty za fajne pieniądze.

5. AZ Silver Reference takich kabli potrzebowałem w swoim torze.

 

Ogólnie rok bardzo owocny co odczuły moje uszy i portfel.

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spawn napisał:

U mnie w tym roku Shure KSE1200 zdmuchnely wszystko razem z moim berecikiem a rok bardzo owocny bo jeszcze nigdy nie sprawdzilem tyle sprzetu w tak krotkim czasie :D

 

To pogratulować zapału wypada, bo ja to tak w sumie oprócz powyższego to niewiele w ciągu roku przetestowałem. Można powiedzieć, że wręcz zdziadziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune E1 - tak dobre, że kupiłem je drugi raz, gdy zagubiłem. Do tego równie dobre ER3XR w dokach.

Bowers & Wilkins P7 Wireless w bezprzewodowych.

AKG K270 Studio w zamkniętych.

Nighthawk Carbon w półotwartych.

I do nich ze sprzętu tylko Dragonfly Red.

 

Najważniejsze, że wszystkie te zakupy były trafione i zostały ze mną do dzisiaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Undertaker napisał:

 

To pogratulować zapału wypada, bo ja to tak w sumie oprócz powyższego to niewiele w ciągu roku przetestowałem. Można powiedzieć, że wręcz zdziadziałem :D

 

Napisalem 13 recenzji w niecale pol roku czyli wiecej niz przez ostatnie 10 lat......tak ze ten ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku z dokanałowych UiiSii CM5 (L), z nausznych BossHifi B8 oraz Fostexy T40rp MK3.
Że sprzętu grającego ZTE AXON 7 mini i Meizu Pro 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie zakupy były udane. Cascade, Andromedy, Hawki, Meridian Explorer 2, kable, duperelki... Ale jeśli miałbym wybrać jeden, to...

 

ZX300A. I kropka.

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku właściwie skompletowałem większość sprzętów odsłuchowych, z których obecnie korzystam.

Trudno wymienić najlepszy, zatem po kolei:

ATH-MSR7SE

Nightowle

Stax L700

A&K Kann

LCD-X

SRM-Xh.

 

Pomijając słuchawki, Kann zasługuje na wyróżnienie jako koniec poszukiwań DAPowych jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. V-Moda Crossfade M100 w wersji black, które zostały pocięte siekierą żeby dostać 50% zwrotu na nowe, kupione nowe w wersji Shadow, przecięcie kabla żeby zostać parę zamienną, trzecia para też z wadą więc wyegzekwowany zwrot pieniędzy i ponowne przecięcie kabla, no i ostatecznie z pary nr 2 i 3 złożona modowana para przez Perula z moim przydomkiem "Phoenix"
2. XDuoo X3 II - Jeden z najczęściej używanych przeze mnie urządzeń chyba w życiu. Odtwarzacz muzyczny, karta dźwiękowa i odbiornik BT w jednym
3. Koss KSC75X - jeszcze do mnie jadą więc tutaj za dużo nie powiem. Będą w tym tygodniu.
To chyba tyle na ten rok będzie bo teraz tylko w planach 58X/1990/Nighthawk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore  Czemu prawie każdy w swojej liście zamieszcza Hawki czy Owle??? Chyba poważnie trzeba się nimi zainteresować, bo to nie może być przypadek haha


Bo to dobre słuchawki, a w cenie z promki hit. I tyle. W wyjściowej cenie bym ich w życiu nie kupił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Seler666 napisał:

Chyba wszystkie zakupy były udane. Cascade, Andromedy, Hawki, Meridian Explorer 2, kable, duperelki... Ale jeśli miałbym wybrać jeden, to...

 

ZX300A. I kropka.

ZX300 po raz drugi! Świetny zakup, nie żałuję ani grosika wydanego na tego grajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności