Skocz do zawartości

Najlepszy zakup audio A.D.2018


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2018 jeszcze trwa co prawda, ale ja od Mikołaja (ponoć świętego) dostanę już co najwyżej klapsa, więc mogę się podsumować i wypatrywać roku 2019:

- kabel głośnikowy Ortofon Reference SPK-50 (super),

- Chord Qutest  (koniec poszukiwań źródła),

- powrót do AQNH (słuszny wybór).

Edytowane przez audionanik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, niech będzie. NA dobrą sprawę mógłbym powiedzieć, że wszystkie moje zakupy w tym roku były świetne, ale są dwa, które zasługują na "hajlajt".

- Sony WM1A

- Fidue A91 Sirius

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok w kwestii audio niewątpliwie ciekawy. 

 

Zakończyłem kompletowanie toru dokupując parę interkonektów RCA i kabel USB od @majkela.

 

Zapoznałem się z Audioquestem - konkretnie z Owlami; bardzo ciekawe.

 

Dowiedziałem się, że należę do osób, które słyszą syki na wokalach w Beyerdynamic'kach T1 v1/v2 (w sumie czego się mogłem spodziewać skoro syczały mi t5p.2). 

Poza tym jednak - zawodowe słuchawki. 

 

Jako, że z produktami @majkela znam się od jakiegoś czasu (stąd wiem że to najwyższa klasa), wyróżnić wypadałoby nowość. I dla mnie taką nowością-odkryciem (wiem, szybki jestem, vive promocje tophajfaj) okazały się być:

 

tadam

 

AudioQuest NightHawk Carbon. 

 

Są jakie są, nie ma co się rozpisywać, bo wszystko zostało już napisane na ich temat. W skrócie: dla mnie, według mnie, w mojej opinii, jakościowo to najlepsze słuchawki jakie słuchałem. Finito.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też:

- Chord Mojo

- iBasso DX150

- drewniaki jeszcze, a już byłbym zapomniał

Tak się zastanawiam, ile wydadzą użytkownicy naszego forum, w roku 2018, na swoje audio zachcianki ... Ktoś się podejmie, z grubsza, oszacować ...

Edytowane przez chico99
korekta
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba jednak HE-5LE cena/jakość świetna, choć wiem że gdybym miał inny tor to pewnie tak dobrze by nie grały.

2. ICan Pro takiego wzmaka szukałem, ma wszystko a dodatkowo jest mały i świetnie gra.

3. Hegel HD25 wyraźny upgrade względem 20.

4. NW-ZX2 bardzo dobry DAP wyciągnięty za fajne pieniądze.

5. AZ Silver Reference takich kabli potrzebowałem w swoim torze.

 

Ogólnie rok bardzo owocny co odczuły moje uszy i portfel.

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spawn napisał:

U mnie w tym roku Shure KSE1200 zdmuchnely wszystko razem z moim berecikiem a rok bardzo owocny bo jeszcze nigdy nie sprawdzilem tyle sprzetu w tak krotkim czasie :D

 

To pogratulować zapału wypada, bo ja to tak w sumie oprócz powyższego to niewiele w ciągu roku przetestowałem. Można powiedzieć, że wręcz zdziadziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune E1 - tak dobre, że kupiłem je drugi raz, gdy zagubiłem. Do tego równie dobre ER3XR w dokach.

Bowers & Wilkins P7 Wireless w bezprzewodowych.

AKG K270 Studio w zamkniętych.

Nighthawk Carbon w półotwartych.

I do nich ze sprzętu tylko Dragonfly Red.

 

Najważniejsze, że wszystkie te zakupy były trafione i zostały ze mną do dzisiaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Undertaker napisał:

 

To pogratulować zapału wypada, bo ja to tak w sumie oprócz powyższego to niewiele w ciągu roku przetestowałem. Można powiedzieć, że wręcz zdziadziałem :D

 

Napisalem 13 recenzji w niecale pol roku czyli wiecej niz przez ostatnie 10 lat......tak ze ten ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku z dokanałowych UiiSii CM5 (L), z nausznych BossHifi B8 oraz Fostexy T40rp MK3.
Że sprzętu grającego ZTE AXON 7 mini i Meizu Pro 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie zakupy były udane. Cascade, Andromedy, Hawki, Meridian Explorer 2, kable, duperelki... Ale jeśli miałbym wybrać jeden, to...

 

ZX300A. I kropka.

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku właściwie skompletowałem większość sprzętów odsłuchowych, z których obecnie korzystam.

Trudno wymienić najlepszy, zatem po kolei:

ATH-MSR7SE

Nightowle

Stax L700

A&K Kann

LCD-X

SRM-Xh.

 

Pomijając słuchawki, Kann zasługuje na wyróżnienie jako koniec poszukiwań DAPowych jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. V-Moda Crossfade M100 w wersji black, które zostały pocięte siekierą żeby dostać 50% zwrotu na nowe, kupione nowe w wersji Shadow, przecięcie kabla żeby zostać parę zamienną, trzecia para też z wadą więc wyegzekwowany zwrot pieniędzy i ponowne przecięcie kabla, no i ostatecznie z pary nr 2 i 3 złożona modowana para przez Perula z moim przydomkiem "Phoenix"
2. XDuoo X3 II - Jeden z najczęściej używanych przeze mnie urządzeń chyba w życiu. Odtwarzacz muzyczny, karta dźwiękowa i odbiornik BT w jednym
3. Koss KSC75X - jeszcze do mnie jadą więc tutaj za dużo nie powiem. Będą w tym tygodniu.
To chyba tyle na ten rok będzie bo teraz tylko w planach 58X/1990/Nighthawk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore  Czemu prawie każdy w swojej liście zamieszcza Hawki czy Owle??? Chyba poważnie trzeba się nimi zainteresować, bo to nie może być przypadek haha


Bo to dobre słuchawki, a w cenie z promki hit. I tyle. W wyjściowej cenie bym ich w życiu nie kupił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Seler666 napisał:

Chyba wszystkie zakupy były udane. Cascade, Andromedy, Hawki, Meridian Explorer 2, kable, duperelki... Ale jeśli miałbym wybrać jeden, to...

 

ZX300A. I kropka.

ZX300 po raz drugi! Świetny zakup, nie żałuję ani grosika wydanego na tego grajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności