Jump to content
blackromek

Nowy lepszy Dac

Recommended Posts

Witam po zmianach w moim systemie przyszedł czas na wymianę przetwornika dzisiaj posiadam audio Gd nfb 28 ver 2014 więc szukamy czegoś co da wyraźny przyrost jakości dźwięku , grać ma z transportem Cayin iDAP6 , Pioneer pd 9700 , wzmocnienie kolumny cav a 12 , słuchawki Litlle Dot VI + , Bryston bha 1 , co chciałbym na pokładzie bardzo dobrze zrealizowane wejście usb najlepiej z izolacją galwaniczną ( iDAP6 gra bardzo dobrze po usb) dobrym spdif chcę podłączyć CD pd 9700 i układ zbalansowany wejścia xlr wszystkie trzy moje wzmaki są zbalansowane . Muzyka to metal 90 % i rock , trochę innej reszta . Budżet nie wiem na pewno jakość musi być zdecydowanie lepsza niż mojego nfb 28

Z góry dzięki za pomoc

7 minut temu, blackromek napisał:

Chciałem odświeżyć temat na tą chwilę wybór zawęził się do dwu pozycji matrix x sabre pro lub denafrips pontus jak uważacie który

Ło panie. Cierpliwy jesteś ...jak ja chcę coś zmieniać to jak tego nie zrobię do 3dni to się kończy kołataniem serca, spłyconym oddechem, bezsennością i rozdrażnieniem. A tu proszę 10 miesięcy :D

• Haha 2

Ło panie. Cierpliwy jesteś ...jak ja chcę coś zmieniać to jak tego nie zrobię do 3dni to się kończy kołataniem serca, spłyconym oddechem, bezsennością i rozdrażnieniem. A tu proszę 10 miesięcy

Taki ogromny wybór że w pewnym momencie odpuściłem sprawę potem wakacje ,teraz nawrót choroby i czas na zakup

Jeśli odrzuci się jakieś dziwolągi to wybór już taki ogromny nie będzie.

Co do X-Sabre: https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/matrix-audio-x-sabre-pro-mqa-best-audio-dac-in-the-world.8729/

Matrix umie robić DACi, a X-Sabre Pro to popis dźwięku, parametrów i wykonania. Jeden z niewielu sprzętów za taką kasę, że nawet jak patrzysz na obudowę to wiesz za co płacisz :)