Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy lepszy Dac


blackromek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po zmianach w moim systemie przyszedł czas na wymianę przetwornika dzisiaj posiadam audio Gd nfb 28 ver 2014 więc szukamy czegoś co da wyraźny przyrost jakości dźwięku , grać ma z transportem Cayin iDAP6 , Pioneer pd 9700 , wzmocnienie kolumny cav a 12 , słuchawki Litlle Dot VI + , Bryston bha 1 , co chciałbym na pokładzie bardzo dobrze zrealizowane wejście usb najlepiej z izolacją galwaniczną ( iDAP6 gra bardzo dobrze po usb) dobrym spdif chcę podłączyć CD pd 9700 i układ zbalansowany wejścia xlr wszystkie trzy moje wzmaki są zbalansowane . Muzyka to metal 90 % i rock , trochę innej reszta . Budżet nie wiem na pewno jakość musi być zdecydowanie lepsza niż mojego nfb 28

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
7 minut temu, blackromek napisał:

Chciałem odświeżyć temat na tą chwilę wybór zawęził się do dwu pozycji matrix x sabre pro lub denafrips pontus jak uważacie który

Ło panie. Cierpliwy jesteś ...jak ja chcę coś zmieniać to jak tego nie zrobię do 3dni to się kończy kołataniem serca, spłyconym oddechem, bezsennością i rozdrażnieniem. A tu proszę 10 miesięcy :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło panie. Cierpliwy jesteś ...jak ja chcę coś zmieniać to jak tego nie zrobię do 3dni to się kończy kołataniem serca, spłyconym oddechem, bezsennością i rozdrażnieniem. A tu proszę 10 miesięcy

Taki ogromny wybór że w pewnym momencie odpuściłem sprawę potem wakacje ,teraz nawrót choroby i czas na zakup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odrzuci się jakieś dziwolągi to wybór już taki ogromny nie będzie.

 

Co do X-Sabre: https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/matrix-audio-x-sabre-pro-mqa-best-audio-dac-in-the-world.8729/

 

Matrix umie robić DACi, a X-Sabre Pro to popis dźwięku, parametrów i wykonania. Jeden z niewielu sprzętów za taką kasę, że nawet jak patrzysz na obudowę to wiesz za co płacisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mogę odkopać?... Please please?... :)
Mam iRDACa. Fajny jest w sumie i robi robotę, zwłaszcza pasi mi że można pilotem od rdaca sterować podpiętym do niego ipadem, który działa jako streamer.

No i teraz tak:

- Żeby było lepiej bym chciał. Bardziej szczegółowo i stereofonicznie.
- Mojo mi leży
- Nie chcę tracić możliwości sterowania z kanapy streamingiem
- Auralic drogi.
- 2nd hand - jak najbardziej

Qtest?... A może jakiś streamer z dacem? Tak do 4k powiedzmy.

Ktoś coś?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 13:29, hammerh34d napisał:

Qtest?... A może jakiś streamer z dacem? Tak do 4k powiedzmy.

Qutest jest w porządku, ale bez XLR i bez streamu. Popatrz może na Topping D90, bardzo chwalony, za 2,7k zł z audiophonics nowy, za resztę streamera kupisz, np: allo audio usbridge signature albo digione signature. Z innych to smsl d1, 850 dolców z massdropa, ale musisz poczekać na dropa. Z tych dac+streamer to wiem, że matrix element coś tam jest chwalony, ale budżet to z 10k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, pipol... A może ktoś miał do czynienia z NADem c658?..

Podoba mi się że ma wszystko, znaczy pre, w tym gramofonowe MM, przyzwoitego klienta streamingu i funkcję pre. No i korektę pomieszczenia.

Nie podoba mi się. że to sabre, ale pewnie nie wiem co piszę.

Sluchał ktoś? Warte 6k?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma toto od paru miesięcy i sobie chwali. Ja nie słyszałem. Część streamingowa jest dokładnie ta, co Bluesound (nawet nie wiem, czy to nie jest ta sama firma generalnie). On to wpina pod Cayina lampowego średniej półki (A70 być może), na pewno sabre się nie przejmuje. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności