Skocz do zawartości

Przenośny DAC/amp do AKG 600ohm


houek

Rekomendowane odpowiedzi

z nimi konkretnie będzie ciężko... zależy co uważasz za wystarczającą przenośność - popróbowałbym ifi micro BL / gekk out v2+ infinity / patrzymy w jeszcze droższe sprzęty - w skrócie wygodniej i lżej dla portfela byłoby poszukać  nowej pary pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240DF nie są dla mnie priorytetem, kupiłem je po prostu z szacunku dla starych AKG, których szkołę dźwięku bardzo lubię. Chodzi bardziej o uniwersalny sprzęt, na którym posłucham wszystkie moje słuchawki czyli 271, 270, 240DF i Ety MK5.

Głównie chodzi mi o poziom głośności, który z wiekszością przenośnych grajotek jest niewystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, houek napisał:

Witajcie. 

Czy istnieje DAC/amp PRZENOŚNY, który sprosta AKG K240DF 600ohm?

 

To są jedne z najbardziej wymagających słuchawek, na które natknąłem się w czasie mojej drogi w audio. Nie widzę szans na poprawne ich wysterowanie z czegokolwiek przenośnego, może jedynie Ifi Black Label w trybie boost, wtedy daje chyba 4W dla 16Ohm ale podejrzewam, że baterie zje w moment.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karmazynowy napisał:

 

To są jedne z najbardziej wymagających słuchawek, na które natknąłem się w czasie mojej drogi w audio. Nie widzę szans na poprawne ich wysterowanie z czegokolwiek przenośnego, może jedynie Ifi Black Label w trybie boost, wtedy daje chyba 4W dla 16Ohm ale podejrzewam, że baterie zje w moment.

no i też nie będzie nigdy fajnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, houek napisał:

Teoretyzujecie czy słuchaliście?:)

 

 

Znam Mojo, miałem K240DF (co prawda wtedy Mojo jeszcze nie było na rynku) no ale skoro pytasz to odpowiadam - to nie zagra.

Podejrzewam, że nikt takiego połączenia nie słyszał bo to nie ma sensu.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, houek napisał:

Teoretyzujecie czy słuchaliście?:)

 

ze słuchania przy posiadaniu sprzętu przez okres <> 6 miesięcy (mojo nie jest .. tak fajne jak się mówi )

Edytowane przez whero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, houek napisał:

Audiofanatyk poleca RHA L1. Tymczasowo w domu mam Fiio A3 i jest cicho i dychawicznie.

powinieneś ich kiedyś spróbować zasilonych na otl'u (oczywiście żę lampki zawsze grają inaczej i każdy o każdych ma inne opinie) - jedynie pod kątem tego co się staje z nimi jak się im da tyle ile chcą - o tym żeby ładnie spasować przenośny sprzęt zapomnij (może i będzie głośno ale nie będzie ci się to podobało w żadnym sensie bo słuchawki nie będą porządnie zasilone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Karmazynowy napisał:

 

Znam Mojo, miałem K240DF (co prawda wtedy Mojo jeszcze nie było na rynku) no ale skoro pytasz to odpowiadam - to nie zagra.

Podejrzewam, że nikt takiego połączenia nie słyszał bo to nie ma sensu.

 

Logika podpowiada, że nie może mieć sensu coś, co nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności