Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacze Erzetich


audionanik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, GRADO__Fan napisał:

 

To wniosek prawdziwy przy założeniu, że wzmacniacz słuchawkowy w Mojo jest perfekcyjnie transparentny i gra identycznie jak z wyjścia analogowego.
Raczej tak nie jest ;) 

 

 

Tak jak napisałem, opis jest porównaniem bacillusa z mojo w trybie line-out a samym mojo. Nie traktowałbym moich wrażeń jako prawdy absolutnej.

 

Nie podłączyłem też pod niego każdego daca na świecie, więc absolutnej pewności oczywiście nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wzmacniacz Erzetich Medousa, gdyby tak przy cenie zamiast EUR był PLN...a tak pozostanie tylko ciekawostką, która szybko zaginie🙂

https://audiolifestyle.pl/nowosci/erzetich-medousa-amplifier/

 

ERZETICH MEDOUSA AMPLIFIER

Edytowane przez dj1978
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 31.01.2021 o 09:36, dj1978 napisał:

Wzmacniacz Erzetich Medousa, gdyby tak przy cenie zamiast EUR był PLN...a tak pozostanie tylko ciekawostką, która szybko zaginie🙂

https://audiolifestyle.pl/nowosci/erzetich-medousa-amplifier/

 

ERZETICH MEDOUSA AMPLIFIER

3500 euro w Europie i ogolnie swiecie doby dzisiejszej, targanymi wymyslonymi pandemiami, kryzysami, wirusami, socjalistycznymi wizjami itp, to kupa pieniedzy za wzmacniacz.  W dodatku do sluchawek. Duzo to oni tego nie sprzedadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, John Grado napisał:

3500 euro w Europie i ogolnie swiecie doby dzisiejszej, targanymi wymyslonymi pandemiami, kryzysami, wirusami, socjalistycznymi wizjami itp, to kupa pieniedzy za wzmacniacz.  W dodatku do sluchawek. Duzo to oni tego nie sprzedadza.

Mimo tych dziwnych perturbacji na świecie, to chętnych na wysokiej klasy (wysoko oceniane) audio nie brakuje, a nawet czasem jest ich więcej niż może zagwarantować podaż. Ale akurat nie mam na myśli tego wzmacniacza🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dj1978 napisał:

Ale akurat nie mam na myśli tego wzmacniacza🙂

Na pewno nie tego :) Ta firma jest trochę zbyt mało znana na takie wyskoki, nie ma za sobą rzeszy fanów i ton recenzji na przestrzeni lat. Jeszcze lepsi są Ci od Ultrasone, co ostatnio wyskoczyli z tym swoim kwadraciakiem za 90 koła :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@John Gradowyobraź sobie jakby Tribute7 latały z tego cacka :D 

Poza tym co się Niemcom dziwisz. Mają łeb na karku i wiedzą, że lepiej sprzedać raz a porządnie niż się rozdrabniać :)

Ten Volcano to mi się marzy, wygląda trochę jak mój dawniej ulubiony FCL Potiomkin. Postawić takie cacko na biurku to pewnie od samego patrzenia zagra to świetnie. A dzisiaj niektórzy twierdzą, że w audio jest już ogólnie wysoki poziom, to w celu pobudzenia wyobraźni i zmuszenia jej do pracy na wysokich obrotach (morze transjentów) warstwa wizualna powinna być nie gorzej traktowana jak kwestie techniczne. 

 

P.S. Ta Meduza - piękna :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Undertaker napisał:

@John Gradowyobraź sobie jakby Tribute7 latały z tego cacka :D 

Poza tym co się Niemcom dziwisz. Mają łeb na karku i wiedzą, że lepiej sprzedać raz a porządnie niż się rozdrabniać :)

Ten Volcano to mi się marzy, wygląda trochę jak mój dawniej ulubiony FCL Potiomkin. Postawić takie cacko na biurku to pewnie od samego patrzenia zagra to świetnie. A dzisiaj niektórzy twierdzą, że w audio jest już ogólnie wysoki poziom, to w celu pobudzenia wyobraźni i zmuszenia jej do pracy na wysokich obrotach (morze transjentów) warstwa wizualna powinna być nie gorzej traktowana jak kwestie techniczne. 

 

P.S. Ta Meduza - piękna :D

Ty to jesteś kawał marzyciela i reszta wariata pozytywnego :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Od czasu posłuchania produktu Erzetich Phobos mój cel uległ ich produktom. 

Teraz jeszcze mam okazję posłuchać wzmacniacza Bacillus wraz z 400i i dt990e z źródła SR25.

Znawcą nie jestem, ale pierwsze wrażenie, to podbijanie niskich tonów z lekkim podbarwieniem, lepsza  separacja, konturowość i scena lekko większa.

Bardziej wzmak do planarów, niż dynamików.

Zadowolenie się utrzymuje, bo 400i jeszcze lepiej zaczęły grać, lepsze brzmienie, pełniejsze.

DT990E jakby trochę zaczęły grać jak AQ Nighthawk-i. Muszę jeszcze posłuchać 😅

Zobaczymy za kilka dni ✌

 

Edytowane przez mrbudyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności