Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałówki - lepsze od UE Triple.Fi


ov_Darkness

Pytanie

Tym razem chyba już mi się udało: zabiłem swoje Triple.Fi. To druga para w ciągu ostatnich 10 lat (pierwszą mi skradziono). 

W związku z tym szukam czegoś lepszego. 

Założenia są takie, że chcę mieć dokanałówki z wymiennym przewodem (najchętniej MMCX) . Brzmienie raczej lekko ocieplone, ale nie V'ka. Muszą być przynajmniej tak samo dobre jak triple. 

Źródło to LG V30 i Dell Precision. 

Nie przewiduję żadnych wzmacniaczy, DAC'ów, dedykowanego playera itp. wymysłów. 

Jeśli nie znajdę nic w okolicach ok. 6 stów, kupię następne Triple.Fi. 

Edytowane przez ov_Darkness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To zaoszczędzisz trochę kasy biorąc z Amazon.com HiFi Walker A7 Triple Driver. Bardzo dobre słuchawki wg mnie lepsze od TripleFi 10 zarówno wykonanie jak i dźwiękowo. A kosztują 27,30$ z przesyłką do Polski. Możesz dokupić do nich kabel BT na MMCX i będziesz mógł słuchać również bezprzewodowo. Słucham głównie z V30 (odkąd go mam). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aune E1 będą na pewno wygodniejsze niż Triple Fi. Dadzą się nosić OTE, można założyć zausznice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, Jaro54 napisał:

To zaoszczędzisz trochę kasy biorąc z Amazon.com HiFi Walker A7 Triple Driver. Bardzo dobre słuchawki wg mnie lepsze od TripleFi 10 zarówno wykonanie jak i dźwiękowo. A kosztują 27,30$ z przesyłką do Polski. Możesz dokupić do nich kabel BT na MMCX i będziesz mógł słuchać również bezprzewodowo. Słucham głównie z V30 (odkąd go mam). 

Za taki hajs, to nie szkoda kupić na spróbę. 

 

 

6 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Aune E1 będą na pewno wygodniejsze niż Triple Fi. Dadzą się nosić OTE, można założyć zausznice. 

Triple.Fi są dla mnie super wygodne. Jedne z niewielu słuchawek, które mi się tak dobrze trzymają w uszach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, ov_Darkness napisał:

Za taki hajs, to nie szkoda kupić na spróbę. 

 

 

Triple.Fi są dla mnie super wygodne. Jedne z niewielu słuchawek, które mi się tak dobrze trzymają w uszach. 

Nie pożałujesz :)

A jeżeli TripleFi uważasz za wygodne to Walkery będą jak najwygodniejsze kapcie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@@Jaro54 A7 są discontinued. Zostały tylko na amerykańskim Amazonie. Chyba je ściągnę, ale chciałbym wiedzieć wiecej. Sygnatura brzmienia itp. Są jakieś rzetelne opisy? Sam nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proszę bardzo HiFi Walker A7 Triple Driver tylko się spiesz bo 10 sztuk zostało a wczoraj wieczorem było jeszcze 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 28.11.2018 o 06:27, Jaro54 napisał:

Proszę bardzo HiFi Walker A7 Triple Driver tylko się spiesz bo 10 sztuk zostało a wczoraj wieczorem było jeszcze 17

I przyjechały. ZDECYDOWANIE daleko im jakościowo do Tripli. Bas mi nie pasuje, jest go za dużo i jest takiej sobie jakości.
Jednak przetworniki dynamiczne to nie moja bajka. Oproćz tego basu brakuje mi też detali. Dźwięk jest pusty i wyprany z emocji.
Scena jest dość wąska, pozycjonownaie źródeł pozornych IMHO takie sobie.

Nie są to jednak złe słuchawki, zwłąszcza w swojej cenie i zdaję sobie sprawę, że za 170PLN to bardzo duże wybrzydzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, ov_Darkness napisał:

I przyjechały. ZDECYDOWANIE daleko im jakościowo do Tripli. Bas mi nie pasuje, jest go za dużo i jest takiej sobie jakości.
Jednak przetworniki dynamiczne to nie moja bajka. Oproćz tego basu brakuje mi też detali. Dźwięk jest pusty i wyprany z emocji.
Scena jest dość wąska, pozycjonownaie źródeł pozornych IMHO takie sobie.

Nie są to jednak złe słuchawki, zwłąszcza w swojej cenie i zdaję sobie sprawę, że za 170PLN to bardzo duże wybrzydzanie.

A na czym słuchasz? Bo jakiś dziwny opis jakby zupełnie innych słuchawek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak ma być z armaturą, to mogą się sprawdzić Whizzer A-HE03. Co prawda za dół odpowiada dynamik, ale to "typowy beryl", czyli raczej szybki i kontrolowany, bez rozlewania się na inne tony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, ov_Darkness napisał:

I przyjechały. ZDECYDOWANIE daleko im jakościowo do Tripli. Bas mi nie pasuje, jest go za dużo i jest takiej sobie jakości.
Jednak przetworniki dynamiczne to nie moja bajka. Oproćz tego basu brakuje mi też detali. Dźwięk jest pusty i wyprany z emocji.
Scena jest dość wąska, pozycjonownaie źródeł pozornych IMHO takie sobie.

Nie są to jednak złe słuchawki, zwłąszcza w swojej cenie i zdaję sobie sprawę, że za 170PLN to bardzo duże wybrzydzanie.

 

Podejdź do Audiomagica albo Mp3store i przesłuchaj E1 ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 minut temu, Jaro54 napisał:

A na czym słuchasz? Bo jakiś dziwny opis jakby zupełnie innych słuchawek 

Na LG V30. 

2 minuty temu, Mayster napisał:

 

Podejdź do Audiomagica albo Mp3store i przesłuchaj E1 ;)

A przejdę się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę dziwne bo ja teraz głównie na tandemie V30 /G7 Thinq słucham. Możliwe że BTR-3 poprawia dźwięk, gdyż większość czasu słucham po BT. Kolega słuchał tego samego utworu z V30 po BT i po kablu na MF-200B i stwierdził że z BTR-3 jest lepszy dźwięk niż z dziurki. Bo dla mnie basu jest sporo ale raczej z konkretnym łupnieciem a nie rozlazlego i scena jak na doki bardzo obszerna. Jeśli ktoś narzekał w A7 to raczej na górę niż na dół i brak sceny. Może używasz equalizera, jak nie używam. Jeśli tak ustaw neutralne i posłuchaj jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności