Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki BT nauszne/wokółuszne do 100-150zł


adi191pl

Pytanie

Witam,

 

jako że Black Friday w Media Expert okazał się w moim wykonaniu kompletnym niewypałem (nie udało się kupić na próbę Tracer Ray za 30zł, ponieważ zabrakło im sztuk i anulowano zamówienie), przychodzę tutaj z prośbą o polecenie jakichś w miarę ciekawych słuchawek BT do 100zł (jeżeli naprawdę warto, mogę dorzucić te 50 czy nawet i 100zł, ale nie chcę też wydawać na to fortuny).

 

Słuchawki kupuję głównie do laptopa, cobym mógł się wygodnie rozłożyć na łóżku z padem w ręce i pogrywać w jakieś gry bez plątaniny kabli koło siebie, do oglądania filmów YT na telefonie, czasami będę je brał na wyjście na miasto.

 

Co jest dla mnie ważne? W sumie to, co dla większości osób - dobre wykonanie słuchawek i czas pracy na baterii przynajmniej 5h, możliwość złożenia i bezproblemowa łączność. Jakość dźwięku nie musi być topowa, ponieważ one nie są przeznaczone stricte do odsłuchu muzyki (od tego mam Takstary HI2050), najważniejsze, by dźwięk i pady słuchawek nie kaleczyły uszu (nie zmienia to faktu, że jak będzie dobra jakość dźwięku, to. Preferuję układ wokółuszny, ale nauszne również mogą być.

 

Po krótkiej wycieczce przez wujka Google znalazłem głównie polecane słuchawki Bluedio T Monitor, H5, oraz T5. Najbardziej skłaniałbym się ku Monitorom ze względu na przyzwoitą cenę i po zdjęciach wnioskuję, że są wokółuszne, jednak nie wiem, jak z ich wykonaniem.

 

Są jeszcze jakieś sensowne słuchawki innych firm w takim budżecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności