Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki wokółuszne do 300 zł - Gry, czasami zewnątrz?


Polopiryn

Pytanie

Witam, ostatnim razem zostały mi tutaj doradzone Bluedio 4Ts, ale niestety dla moich uszu są one nauszne, jednak w użytku na zewnątrz sprawują się dobrze. I był to fajny zakup za tą cenę :)
Wracając do tematu
poszukuję słuchawek do gier typu FPS(Głównie PUBG), obecnie zamówiłem ISK HD9999 ze względu na Black Friday, ale czytając z orientowałem się,  że to po prostu lepsza kopia od HD 669, a HD669 miałem na uszach i to nie były moje klimaty pod względem brzmienia. Fakt było to dawno, ale mimo wszystko dźwięk z 661 przypasował mi lepiej.

Oczywiście ISK nie skreślam, odbiorę w poniedziałek/wtorek i sprawdzę jeszcze raz dla pewności.

 

I dlatego właśnie zastanawiam się czy są słuchawki, które grają w stylu Bluedio 4Ts z włączonym ANC, HD 661 lub w lekkim odniesieniu do głośników Edifier R1600Tiii.

Źródło to Prodigy Cube ze stockowym opampem, tutaj też zrodziło się moje pytanie, może zamiast słuchawek, po prostu kupić opamp do tej kostki?

 

Ciężko mi powiedzieć czego dokładniej oczekuję, dla przykładu CAL!-e stockowe były dla mnie co najmniej słabe/średnie, nie potrafiłem się do nich przestawić i zostały sprzedane po 2 miesiącach?

Edytowane przez Polopiryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzisiaj odebrałem ISK HD9999, nastawiłem się, że raczej mi nie przypasują, ale usiadłem i zacząłem odsłuch. Faktycznie ten bass mi nie leżał był zbyt "mocny?" . Jednak cała reszta byłem pozytywnie zaskoczony, czuć było różnice w jakości dźwięku między nimi, a tańszymi HD 669. Oczywiście słuchawki niewygrzane. Dodatkowo wygoda zrobiła na mnie wrażenie.

Naszła mnie chwila refleksji, przecież w domu mam Prodigy Cube to ten bass zostanie spłaszczony przez kartę dźwiękową i faktycznie tak się stało. Zrobiły na mnie bardzo fajne wrażenie w przeciwieństwie do 669.

 

Słuchawki się wygrzewają, zobaczymy jak będzie wieczorem, jednak jeżeli ten bass jeszcze trochę się uspokoi to raczej je zostawię. Zwłaszcza, że "scena?" jest bardzo fajna. :)
Szkoda, że te cieńsze pady są takie twardawe.

Edytowane przez Polopiryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności