Skocz do zawartości

Beyerdynamic Custom Street black earpads


wyrwijajec

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zanosiłem  gąbki na śmierć... i teraz za cholerę nie mogę w necie niczego znaleźć co by sprzedawało albo sprowadzało do polski ów gąbki. Do customów jedynek oczywiście jest pełno lecz do ulicznych pusto...

Pisałem do www.beyerdynamic.pl cytuje "n/w nauszniki w Polsce nie są dostępne, w głównym magazynie na Europę również brak." 

Także będę wdzięczny jak ktoś ma jakieś dojścia albo dyplom z obsługi googla i był by w stanie pomóc w zamówieniu albo jakieś zamienniki??

 

PS.

W desperacji znalazłem coś takiego http://tienda.mediaplayer.cl/earpads-beyerdynamic-velour-edt-custom-street.html lecz mój hiszpański (czy chgw po jakiemu to jest) nie wysokich lotów...

Edytowane przez wyrwijajec
żeby linki były linkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje Ci napisać do niemieckiego BD, opisać sytuację i może znajdą coś na stanie, lub chińskie zamienniki, tylko liczyć musisz się z tym, że prawdopodobnie

będzie różnica w dźwięku.

 

Edit.

Wejdź w podany link i przy pomocy tłumacza, przejdź przez etapy zamówienia, żeby zobaczyć, jaki będzie koszt wysyłki do PL. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, neonlight napisał:

Pozostaje Ci napisać do niemieckiego BD, opisać sytuację i może znajdą coś na stanie, lub chińskie zamienniki, tylko liczyć musisz się z tym, że prawdopodobnie

będzie różnica w dźwięku.

 

Właśnie najgorsze jest to że są dostępne na niemieckiej stronie https://www.beyerdynamic.de/edt-custom-street-black.html tylko nie można zamówić do Polski, i jakoś nie wieżę że się z nimi dogadam po niemiecku :(
A jak dostaną wiadomość w eng to pewnie odeślą mnie na stronę Europy gdzie są ale białe no i też nie oferują wysyłki do Polski https://europe.beyerdynamic.com/edt-custom-street-white.html

Po prostu jak nie stanąć to zawsze **** z tyłu...

 

Co do Chinśkich to właśnie mam tą obawę bo najlepsze w tych słuchawkach jest odcięcie od świata a byle jakie podróbki nie będą już tak dobrze odcinać... i tu przydała by się jakaś dobra porada oraz link do sklepu co w swojej dobroci oferuje wysyłkę do nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności