Jump to content
  • 0
frost07

Uniwersalne dokanałówki do SONY NWZ-E585 (do 1500 PLN)

Question

Witam forumowiczów! 

Poszukuję doków do sparowania z SONY e585 podczas wypraw na miasto. Nie planuję używać wzmaka. Zwracam uwagę głównie na:

- komfort noszenia (zawsze over the ear)

- dobre tłumienie 

- SQ i jakość wykonania adekwatne do ceny

- uniwersalność - słucham różnorodnej muzyki, od Toola po Infected Mushroom

- dostępność akcesoriów

Skłaniam się w stronę armatur. Budżet: do 1500 PLN, ale nie obrażę się, jeśli znajdzie się tańsze rozwiązanie, tym bardziej że E585 może nie wykorzystać potencjału doków 1000+. Do tej pory korzystałem z setu: Samsung Q2+Audeo PFE 112 na szarych filtrach i Comply. Fajnie, jakby udało się wskoczyć półkę wyżej. 

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie! :)

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

Od siebie mogę zasugerować rzucenie okiem na takie modele:

Whizzer Kylin A-HE03 - 149 USD (ale ma być w PL)

HiFi Boy OS V3 - 599 zł

FiiO F9 Pro - 699 zł

DUNU Falcon-C - 899 zł

Oriveti New Primacy - 1199 zł

FiiO FH5 - 1199 zł

FLC8D - 1199 zł

FLC8N - 1499 zł

Wszystkie dobrze wykonane, z bardzo dobrą jakością dźwięku i proste (lub stosunkowo proste) do napędzenia. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By brunnerius
      Albo króliczek, mi się A15 po szufladzie do dzisiaj obija, czasem odpalam, dalej twierdzę, że to bardzo fajnie grający DAP
      Teraz mam questa ale mi się powoli czas kończy, bo żona tęskni za posianym przeze mnie A45 i jak tak dalej pójdzie to A55 wyląduje w domu, w necie tylko komisy albo drożyzna

EDIT: Powyższa treść posta to taki prekursor tego tematu, postanowiliśmy zaprzestać zaśmiecania wątku z testem A45  

Kolega @paratykus namówił wszechmocnego @KaszaWspraju i mamy nasz własny osobisty wątek o tych małych ale wielkich DAPach.

@paratykus już zaprosił, ja pójdę jego śladem i również zapraszam do "komingautów" 

Posiadanie małego...  Odtwarzacza Sony A oczywiście , to powód do dumy. Zwłaszcza, że Sony umi w muzykę  
      Małe jest piękne i w tym przypadku może więcej niż niejedno duże.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy