Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Przebudowa sklepu MP3Store.pl


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien, czy "przebudowa" się już skończyła, ale od tygodnia nie mogę złożyć żadnego zamówienia, ponieważ ilekroć próbuję dodać nowy adres do konta, bądź złożyć zamówienie na jakikolwiek adres, jestem witany błędem jak w załączniku (501 server error).

1.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktualna strona sklepu jest tak super, że jak już koniecznie coś chcę kupić u was to po prostu idę do sklepu stacjonarnego i tam załatwiam sprawę. Na stronę sklepową już nie włażę.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. Słabo działa wam filtrowanie produktów. 

Produktów 112, a na pierwszej stronie pokazuje się jeden, na kolejnych nic.


Kroki do odtworzenia:
Wyszukać słuchawki -> nauszne -> filtrowanie "cena rosnąco"

 

mp3store1.png

 

2. Nie da się zminimalizować okna czatu z obsługą klienta. Kliknięcie na przycisk minimalizacji przesuwa okno w lewo, aż zniknie z ekranu. (Screen 2 i 3)

 

 

mp3store2.png

mp3store3.png

Edytowane przez mimE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, pisze z perspektywy nowego klienta dla mnie myląca jest zakładka na górze strony  Promocje i link u dołu strony Produkty ->  promocje. Odruchowo zakładałem że link u góry pokaże mi promocje produktów w sklepie. Gdyby nie dociekliwość na komputerze (w promocje produktów w klikałem się wcześniej przez przypadek na komórce) podstrony z promocjami produktów w ogóle bym nie widział. Natomiast link u góry i wyświetlona podstrona sugerują że sklep nie posiada obecnie żadnych promocji produktów.  Do obecnej sekcji  promocji produktów (brak także bezpośredniego linka w menu po lewej) zaglądam tylko jak chce poczytać regulaminy, znaleźć informacje o sposobach dostawy płatności itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja to w ogóle mam propozycję. Przebudujcie ten sklep jeszcze raz, bo to co zostało zrobione kilka lat temu to kompletny dramat. Bałagan, misz-masz, jakieś wyskakujące okienka i chaos spowodowany przez nadmiar kategorii. Hi-end, studio, hi-fi i co tam jeszcze. Stara strona może była mało nowoczesna, ale czytelna. Moim zdaniem macie tak dobrą stronę, że wolę iść do Wrzeszcza i zapytać oraz załatwić sprawę w sklepie stacjonarnym. Tak było choćby z 11-stkami. A, że często-gęsto mi się nie chce wędrować do waszego sklepu to kupuję u kogoś innego, byle nie przez waszą stronę. 

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest dramat. Sortowanie nie działa (na pewno to po cenie), kategorie produktów są totalnie z czapy, filtrowanie po marce producenta to też kaszana, bo nie wyświetla wszystkich produktów, które jednak magicznie pokazują się po wpisaniu ich w wyszukiwarkę... Coś zdecydowanie poszło nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności