Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Przebudowa sklepu MP3Store.pl


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można (także :-) złożyć zamówienia na produkty z poza promo. Dodaję do koszyka, wprowadzam adres, sposób dostawy, sposób płatności, przechodzę do realizacji zapłaty... i otrzymuję komunikat: Wystąpił błąd: PosId is empty. ... Niezależnie od tego, czy wybiorę domyślnego kuriera, czy Paczkę w Ruchu.

W międzyczasie poeksperymentowałem ze sposobami płatności i okazało się, że zmiana z płatności kartą na Przelewy24 pomogła. Udało się złożyć zamówienie. ... Przesyłka kurierem DPD. Wybierając Paczkę w Ruchu, system nie pytał o wybór punktu odbioru. A chyba powinien. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Janusz2 napisał:

Nie można (także 🙂 złożyć zamówienia na produkty z poza promo. Dodaję do koszyka, wprowadzam adres, sposób dostawy, sposób płatności, przechodzę do realizacji zapłaty... i otrzymuję komunikat: Wystąpił błąd: PosId is empty. ... Niezależnie od tego, czy wybiorę domyślnego kuriera, czy Paczkę w Ruchu.

W międzyczasie poeksperymentowałem ze sposobami płatności i okazało się, że zmiana z płatności kartą na Przelewy24 pomogła. Udało się złożyć zamówienie. ... Przesyłka kurierem DPD. Wybierając Paczkę w Ruchu, system nie pytał o wybór punktu odbioru. A chyba powinien. 🙂

 

Rzeczywiście występował błąd z ruchem jednak już powinno wszystko działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep online był dziś w ogolę czynny? 
Złożylem dziś i oplacilem zamowienie jeszcze przed 11.
2 razy dzwoniłem na telefon sklepu online.
Wysłałem też wiadomosć poprzez system zapytań do zamowien wbudowany w sklep i cisza.
Dostałem jedynie standardowe powiadomienia mailowe o przyjęciu zamówienia i potwierdzające odebranie wiadomosci. i nic wiecej.
A status zamowienia utknal na potwierdzeniu przyjęcia płatności.
Nie wiem czy to problem systemu czy inna kwestia.

Edytowane przez Guardianofevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można opłacić zamówienia poprzez przelew online:

  • PayU: "pos_id is empty",
  • Przelewy24: "Nieaktywne konto partnera"

Po opuszczeniu widoku transakcji i przejściu do zamówienia poprzez listę zamówień na moim koncienie ma już możliwości zmiany sposobu płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Witam

 

W piątek wdrożyliśmy nową platformę sklepu , w między czasie wystawialiśmy się na targach Audio Show, przez co mamy delikatne opóźnienia, zamówienia będą realizowane dziś i jutro, prosimy o chwilę wyrozumiałości i cierpliwość :-)

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z opłaceniem zamówienia - wybrałem opcję z PayU, niestety wyskoczył błąd 404 i zamówienie jest ze statusem "Płatność PayU rozpoczęta".

Nie można w żaden sposób edytować zamówienia i wybrać innej formy płatności, nie mogę też złożyć zamówienia ponownie ze względu na aktualny brak towaru - zakładam, że była to ostatnia sztuka Chord Qutest. 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
35 minut temu, kloniak napisał:

Mam problem z opłaceniem zamówienia - wybrałem opcję z PayU, niestety wyskoczył błąd 404 i zamówienie jest ze statusem "Płatność PayU rozpoczęta".

Nie można w żaden sposób edytować zamówienia i wybrać innej formy płatności, nie mogę też złożyć zamówienia ponownie ze względu na aktualny brak towaru - zakładam, że była to ostatnia sztuka Chord Qutest. 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Będzie odpowiedź na zamówienie proszę o trochę cierpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, LeeS napisał:

Ma taki błąd, że jak próbuje dodać produkt do koszyka ( konkretnie Fiio F9 - są na stanie na zielono ) to przechodzi mi do koszyka, ale koszyk pozostaje pusty.

Jestem zalogowany.

 

Robie coś źle, czy to jakaś awaria sklepu ?

 

Pozdrawiam

 

Czy nadal występuje problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, decees napisał:

Nie mogę się zalogować swoim kontem do sklepu, nie przychodzi również mail z linkiem do resetowania hasła - próbowałem kilkukrotnie.

Miałem tak dziś podobnie, zarejstrowałem się ponownie na ten sąm adres e-mail i zmieniłem hasło, potem trzeba się na swoim loginie przelogowć na forum. Na razie działa. Problem jest taki ze nie widzę moich poprzednich zakupów w mp3 store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator
2 godziny temu, Nicodem napisał:

Od kilku dni (chyba od początku tygodnia) sklep praktycznie nie działa.

Wyszukiwanie produktu - OK ale jak klikasz w wyszukany produkt to wywala błąd 500.

 

U mnie chodzi cały czas 8h jak jestem w pracy na 3 przeglądarkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Superata said:

U mnie chodzi cały czas 8h jak jestem w pracy na 3 przeglądarkach

 

Faktycznie - na EDGE działa.

Vivaldi (to silnik chrome) - wywala się. Bardzo dziwne bo w trybie incognito działa. 

Sprawdziłem więc po wyczyszczeniu cookies - poszło!

 

Coś w ciasteczkach było narąbane. 

 

 

 

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przebudowa sklepu jest taka fajna, że już tam nie wchodzę. Same słuchawki to mnóstwo kategorii niepotrzebnie namnożonych bo sprzęt się powtarza.  Stary sklep był przejrzysty moim zdaniem. Nowy jak to obecnie modne jest oczojebny z ruchomymi czy migającymi elementami, a już strona danego produktu to jakiś dramat.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności