Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

nauszne do +/-500zł


Scoty

Pytanie

Witam, chciałbym kupić jakieś nowe słuchawki, słucham głównie rapu, trapu i elektroniki. Chciałbym teraz jakieś nauszne ponieważ, doki często mi się psuły na kablach, a przy nausznych chyba łatwiej wymienić kabel :D.

Nie miałem do czynienia z droższymi słuchawkami. Kiedyś byłem podjarany grą pod V w she3590 tych śmiesznych budżetowych dokach, później używałem Ostry KC06A z których byłem stosunkowo zadowolony jednak  dłuższe odsłuchy na nich były męczące, za bardzo taki stukający i mocno punktowy bas. Później trafiłem na sony mh1c ich brzmienie byłodla mnie ciekawe bas był całkiem przyjemny połaczony z neutralnością i lekkim przyciemnieniem i takiego basu bym szukał.

 

Aktualnie szukałbym połączenia czegoś co gra pod fun jak te she3590 ale nie jest zbyt natarczywe, z przyjemnym dla ucha basikiem połaczonym połączonym z taka naturalną lekko ciepłą muzykalnością.

Źródłem aktualnie byłby iphone 6s, myślę o dokupieniu do niego jakiegoś DAC-a np.  dragonfly black czy to dobry pomysł?

 

Z góry dzięki za propozycje.

Edytowane przez Scoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak byś zerknął na dokanałówki z odpinanym kablem, to problem jego wymiany miałbyś z głowy :). Szkoda, że kilka dni wcześniej nie napisałeś tego tematu, bo

w Twoje wymagania idealnie wpisują się Fidelio X1, które były nowe w promocji za 400zł ;). Chyba, że to mają być słuchawki na zewnątrz, to Philips-y odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dasz radę posłuchaj AudioTechnica ATH M50 i Shure SRH840, ze wskazaniem raczej na te drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 godzin temu, neonlight napisał:

Jak byś zerknął na dokanałówki z odpinanym kablem, to problem jego wymiany miałbyś z głowy :). Szkoda, że kilka dni wcześniej nie napisałeś tego tematu, bo

w Twoje wymagania idealnie wpisują się Fidelio X1, które były nowe w promocji za 400zł ;). Chyba, że to mają być słuchawki na zewnątrz, to Philips-y odpadają.

 

Gdzie nowe X1 można było jeszcze kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiec tak narazie miałem okazje sprawdzić z wyżej wymienionych AH-D1200 i powiem że brzmieniowo mi dość odpowiadają tylko zdają się trochę mało wygodne przy dłuższych odsłuchach czuje przegrzewanie się uszów i pady dość sporawe.

 

Jeszcze miałem okazje testować ATH-AR5BT brzmienie wyraźniej leżejsze i przejrzyste, konstrukcja zdecydowanie lepsza i wygodniejsza od denonów,, ale brzmieniowo wole jednak denony.

 

Dzisiaj, lub jutro pewnie będę w mp3stroe to może uda mi się coś przetestować, prosiłbym o ew. propozycje co mogłoby łaczyć konstrukcje tej audiotechniki z dziwekiem opisanym wyżej.

Edytowane przez Scoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności