Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe za około 400 złotych


Valgroth

Pytanie

Źródło : Pioneer Xdp-30r

Gatunki: 80% Hard rock i metal ( trash, speed, progresywny) i punk a 20% muzyka klasyczna grieg, haydn itp

Aktualnie: Rha 450, Xiaomi Iron Hybrid i  Pioneer SE-mhr5

Brzmienie: Podoba mi się  Pioneer SE-mhr5 ale wydaje mi się, że mają za mało basu.
Typy:
- Fiio Fh1
- Fiio f5
- Audio-Technica ATH-E40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według tej recenzji https://kropka.audio/test/sluchawki/ibasso-it01-recenzja/  mają wycofaną średnicę czy to nie będzie problem przy metalu? No i jak te słuchawki wypadają przy fiio fh1 ( ten sam przedział cenowy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma tam studni na średnicy, więc nie ma problemu w metalu. Chyba że się nastawisz na symfoniczny czy power, to może być gorzej. Tam gdzie liczy się drive i ciężki wokal, jest bardzo fajnie.
Ale jak wypadają przy FiiO, nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Audio-Technica ATH-E40 słuchałem chwilę. Nic specjalnego. Obie pary FiiO są za to bardzo fajne (naprawdę bardzo dobre). Do metalu bardziej FH1 niż F5, ale brałbym jednak iBasso IT01. Lepszej jakości i szybszy bas oraz lepsza góra i szersza scena. Środek dla mnie bardziej naturalny w IT01, ale oba pod tym względem wypadają dobrze jak na tę półkę.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawiam się nad zakupem dokanałówek, ponieważ zgubiłem swoje JBL'e E15 - choć były to słuchawki z dolnej półki to grały dla mnie przyzwoicie. Przeglądając forum mój typ padł na iBasso IT01.

W domu posiadam nauszne Custom One Pro więc jestem przyzwyczajony do basu, słucham tylko rapu, typu:

Future, Juice WRLD - Realer N Realer

T.I. - Broadcast Live

Birdman, Jacquees - Presidential

Yo Gotti - Top Looking Down

Future - Extra Luv

Kaz Bałagane - Mikołaj Koper

Czasami poleci też oldschool, czy iBasso będą najlepszą opcją zakupu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też je zakupiłem, grają bardzo czysto, bas jest idealny, jednak czytając opinie myślałem, że będzie z nim bardzo grubo, ale jest w sam raz, bez przesady, aż czasami chciałoby się go więcej :D  Mam pytanie techniczne, czy musze je wygrzewać na początku na niższej głośności, czy mogę odkręcić na full niewygrzane słuchawki? Chodzi o to czy w żaden sposób ich nie uszkodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Korzystam tylko z lapka i telefonu bez wzmacniaczy, dziękuję za odpowiedź :) Co do kabla, który jest w ibasso to bardzo mi się podoba, taki oldschoolowy, niektórzy pisali, że szpeci, ale mi się podoba właśnie :D sluchawki bardzo wygodne mimo swojego rozmiaru (nigdy wcześniej nie miałem dokanałówek takiej wielkości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności