Skocz do zawartości
  • 0

Nowe słuchawki po Denonach AH-D340 do Lg V30


Guardianofevil

Pytanie

Witajcie,
Na wstępie chciałbym zaznaczyć ze chce podejść do tematu znacznie poważniej niż ktoś z tego Topicu:
 

 mam nieco inne potrzeby i wyższe  wymagania i bardziej "świadomy" budżet  dlatego postanowiłem otworzyć osobny temat. Choć też nie jestem w pełni ekspertem

No dobrze przejdźmy do rzeczy. Od Prawie 6 lat posiadam słuchawki Denona z serii music maniac Ah-D340. Służą mi dobrze, jestem z nich zadowolony lecz ich czas powoli przemija bo zaczynaja sie rozsypywać.

Interesują mnie Stosunkowo małe, dobrze  wykonane, raczej zamknięte nauszniki,  z odpinanym kablem. Takie których mógłbym używać w domu i poza nim w podroży. Tak jak wyżej wymienione denony.

Kilka miesięcy temu kupiłem również lg v30. Słuchawki będą podpinane głownie pod v30 lecz nie tylko.
W gre wchodzi także komp z płytą główna Gigabyte X370 Gaming K7. Plyta ta posiada taka sekcje audio  która może nie jest może mokrym snem audiofila ale sprawi ze można słuchać muzyki i podpinać lepsze słuchawki już bez kaleczenia sobie uszu. Poza tym w grę mogą też kiedyś wchodzić stacjonarne ampy pod wtyk 6,3. Posiadam też jeszcze stare FIiO e12 Mont Blanc. 
Słucham Dosłownie wszystkiego poza disco polo :P Od  naprawdę ciężkiego intensywnego i mocnego metalu/rocka po rap, czasem pop, elektronikę wszelkiego rodzaju na symfonice kończąc. Wiec chciałbym żeby słuchawki były dość uniwersalne, szczegółowe wzglednie wyrównane żeby wszystko bylo mniej wiecej na swoim miejscu i niczego nie było szczególnie zbyt malo lub duzo. W sensie bass, średnica , wysokie tony 
Kwesta ceny myślę 800 do 1000 zł.
Da rade cóś znaleźć?
Wielkie dzięki za każda 
odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja bym zaproponował Focale Listen bezprzewodowe....chyba nic lepszego do 1 tys się nie znajdzie w zamkniętych....dla wymagających!😎

https://allegro.pl/focal-listen-wireless-bluetooth-odsluchy-q21-i7465690477.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przepraszam Za kilka dni milczenia. Sam starałem sie zrobić pewien research w tym temacie I wracam z Kilkoma upatrzoznymi na necie modelami:
zacznę od najtańszych:
Sennheiser Momentum M2 AEG
AkG 550 mk3
i Teraz jesli bym zdecydowal sie podbic budżet do 1300zł:
Ultrasone Performance 860
hifiman edition s
lub jesli warto tyle wydać
denon ah-mm400

Tak jak pisałem zależy  mi na względnej kompaktowosci i przenośności przy jednocześnie solidnej budowie 
Chciałbym żeby słuchawki były dość neutralne albo bliskie neutralności i względnie szczegółowe choć wiem ze w tej cenie nie można mieć wszystkiego
Jeszcze sprawa basu: Moje obecne denony W zależności od rożnych źródeł potrafią rożnie dysponowac bassem. Przez te lata mialem 3 rozne źrodla nie licząc stacjonarnego użytkowania:
Samsung Galaxy s3: basu całkiem duzo cieply miskowaty
Sony Xperia Z3: mniej basu chłodniejszy bardziej punktowy
No i LG V30: Basu  bardzo malo ,wręcz wrażenie oszczędności, niedociążenia słuchawek nawet pod fiio e12.
Nie jestem bassheadem i nie lubie nadmiaru basu ale ta oszczędność i ubytek w basie pod V30 troche mnie drażni, wiec Gdyby jakieś z słuchawek które byscie proponowali mialy dosłownie odrobinę podbite basy mogło by to być jakieś remedium

 

 

 

Edytowane przez Guardianofevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności