Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Uwaga konkurs!

Nagrody to wejściówki na AVS - ilość ograniczona.

Z oferty prezentacji Mp3store na AVS2018 należy wybrać jedną rzecz i opisać, krótko dlaczego akurat tą rzecz chcemy koniecznie obejrzeć/przesłuchać/pomacać na zbliżającym się Show.

Oferta Mp3store na AVS:

Na odpowiedzi czekam w temacie konkursu.

Najlepsze wpisy nagradzane będą wejściówkami na AVS 2018

Rozwiązanie konkursu 13-11-2018 o godzinie 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Questyle CMA Twelve - bardzo chętnie przekonam się czy ten sprzęt będzie rozwinięciem rewelacyjnej jak dla mnie prezentacji dźwięku i świetnej funkcjonalności oferowanej przez inne modele tego producenta. Moim zdaniem Questyle to firma prezentująca naprawdę dojrzałe i nieprzypadkowe podejście to projektowania sprzętów audio co zostało udowodnione na przykładzie ich dotychczasowych modeli, zarówno stacjonarnych jak i przenośnych. W związku z tym obowiązkową dla mnie pozycją do zapoznania się podczas AVS będzie właśnie model Twelve. Z pewnością Questyle po raz kolejny może pozytywnie zaskoczyć i to trzeba po prostu sprawdzić osobiście!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej chciałbym posłuchać... Astell & Kern Billie Jean. Poza tym, że "Billie Jean" jest jednym z utworów na mojej płycie testowej, to jestem ogromnie ciekaw co potrafią te najtańsze, ale zarazem najmłodsze w IEMowej ofercie słuchawki :) Zwłaszcza, że chciałbym móc im poświęcić kilka dłuższych chwil, żeby móc potem napisać coś sensownego o nich na forum lub może nawet machnąć pełnoprawną recenzję, gdyby udało się zdobyć je na testy.

 

Drugi w kolejce do takich testów jest Cowon Plenue L, choć jeżeli będą też inne Cowony, to chętnie je sprawdzę. Zdecydowanie zbyt długo ścieżki moje i modeli z serii Plenue się mijały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macałbym maskownice fostexa TH909 i wpiął jego bolca do SMSLA M10 i finalnie dokonał odsłuchu tegoż oto modelu wraz z finalną wersją MrGłosniki VOCE.

Chętnie przygarnę bilecik dzięki któremu moje uszy wybiorą się na SPA i zrozumieją, że jeszcze w du były i gu słyszały a mózg zda sobie sprawę, że mnie nie stać.

 

Chociaż kredyt też spoko opcja...

 

pozdrawiam :,3

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru się ograniczać - wszystkie zapowiedziane sprzęty wydają mi się interesujące więc skoro raz do roku jest szansa spotkać się w zacnym gronie i móc obcować z techniką i "Muzolubami' to pakuje majdan i planuję spędzić te kilka godzin na eksperymentach z doborem słuchawek, DAC'ów, DAP'ów itp.

A jeśli miałbym podać co w szczególności rozważam jako warte zakupu to z pewnością "Ultimę dla ubogich" (SE100) - jestem ciekawy czy wreszcie jakiś DAP w rozsądnej cenie będzie w stanie wygonić MOJO z mojego zestawu podróżnego!

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solarisy daj posłuchać luby,

jak chcesz dla mej Andromedy zguby.

 

Niech ta Andromeda wreszcie zginie,

żebym w nowej dźwięku był krainie.

 

Bo Andromenda to morderca,

przez nią nie mam do innych serca.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się z Krakowa po raz trzeci w tym roku i chętnie posłucham Ether 2. Podoba mi się brzmienie MrSpeakers (mam w tej chwili Ether C Flow i czekam na upgrade 1.1 od mp3store).

Ether 2 to podobno nowa jakość jeśli chodzi o planary - jestem bardzo ciekawy jak to zagra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... trudno mi jednoznacznie wybrać gwóźdź programu, bo z jednej strony ciekaw jestem jak zabrzmi zestaw od 64audio, bo jeszcze nigdy nie miałem z tą marką do czynienia (na filmiku promocyjnym sprzęcik wygląda całkiem zachęcajaco), z drugiej - MrSpeakers Voce(final Version) też kusi, tym bardziej, że przy okazji można przetestować Dubiel Eurydice :)

To może postawię na 64audio U12t (oraz pozostałe produkty tej firmy), bo a nuż to będzie odkrycie roku? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2018 o 14:24, mykupyku napisał:

Solarisy daj posłuchać luby,

jak chcesz dla mej Andromedy zguby.

 

Niech ta Andromeda wreszcie zginie,

żebym w nowej dźwięku był krainie.

 

Bo Andromenda to morderca,

przez nią nie mam do innych serca.

 

 

Widzę myku, masz kryzysy,

podpowiadam: zostaw Solarisy,

 

Nie chcesz odczuć biedy?

dobrze radzę: porzuć Andromedy,

 

Rozwiązaniem na problemy Twe,

chińska myśl: KZ Z-S-TE!

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wyniki - wejściówki jadą do: 

1 - mykupyku

2 - Vaiet 

3 - RIH

4 - gilden666

5 - LuQi

 

Uzasadnienie, mykupyku wybija się na tle innych uczestników więc zajmuje u mnie miejsce 1. Reszta kolegów to wynik generatora losowego made in mp3store :) czytaj przypadek z losowania. 

Dziękuję wszystkim za udział i proszę zwycięzców o kontakt z: wojtek.cicherski@mp3store.pl

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności