Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iTunes i zagadka


Hajasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Taki dziwny problem napotkałem.

Do tej pory miałem Touch 2G do którego wrzucałem sobie elegancko otagowane albumy. Od wczoraj mam Touch 6G i tutaj robi się zagadka.

Otóż te albumy, które bez problemu pokazują się jako całość w starym grajku na tym nowym po wgraniu nie stanowią całości tylko osobne piosenki !!!

iTunes najnowszy, program do tagowania używam MP3Tag. Co ciekawe spróbowałem przez CopyTransManager wgrać album na nowego grajka i moim oczom ukazał się widok idealnie otagowanego albumu wraz z okładką jaki widziałem zawsze w T2G. Panowie o co chodzi bo ewidentnie problem po stronie iTunes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie wie to oto odpowiedź na zagadkę, którą sam rozkminiłem.

Otóż okazuje się, że od edycji iTunes 12.1.3.6. firma z jabłkiem stwierdziła, że kopiowanie muzyki na ich sprzęt może odbywać się tylko poprzez synchronizację muzyki !!!

Tym sposobem rozwiązałem problem z okładkami, o którym też wspominałem na forum ale odpowiedzi sensownych zero. Otóż okazuje się, że w przypadku problemu z okładkami, które przestały się wyświetlać w iPod Touch 2G winna jest synchronizacja. Jak ktoś ma zaznaczoną opcję dodawania plików ręcznie to owszem płyta się elegancko wgra ale nie pokaże okładki.

Natomiast ta sama płyta wgrana poprzez synchronizację muzyki pokaże się już z okładką. 

Ten sam problem jest z wgrywaniem płyt. Tutaj najnowszy iTunes i iPod Touch 6G wgrywanie muzyki za pomocą przeciągnij i upuść powoduje, że płyta rozwala się na pojedyncze kawałki !!!

Sprawdziłem ten sam album ale synchronizuj wybrane albumy z muzyki i szok płyta stoi jako całość. Tym oto sposobem postanowiłem zlać kompletnie iTunes i przesiąść się na CTM, który takowych problemów nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności