Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M0 Recenzja - Mistrz wagi lekkiej


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

20181108_105152.jpg

Telefony które w ostatnich latach skutecznie wyparły małe i tanie odtwarzacze stają się w dzisiejszych czasach coraz większe i mniej poręczne, a w dodatku coraz częściej pozbawiane są wyjścia słuchawkowego. Rozwiązaniem mają niby być słuchawki bezprzewodowe jednak o te grające klasowo jest niezwykle ciężko. Co prawda można ratować się odbiornikami bluetooth, w które wpina się przewodowe słuchawki ale nadal pozostaje kwestia konieczności taszczenia ze sobą ciężkiego telefonu. Z pomocą przychodzi Shanling M0 który nie tylko może robić za odbiornik bluetooth ale też jest pełnoprawnym odtwarzaczem plików. Czy razem z małymi gabarytami i ceną zmniejszono również jakość dźwięku? Okazuje się że niekoniecznie.

 

Zapraszam:

https://www.audionervosa.pl/2018/11/shanling-m0-recenzja-mistrz-wagi-lekkiej.html

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja. Jako funboy Shanlinga ( byłem jednym z pierwszych posiadaczy M1 w Polsce) zgadzam się w całej rozciągłości z tą recenzją. Do słuchania muzyki bez wydawania kroci i mobilnie  chyba nie za bardzo ma konkurencje

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Inszy napisał:

Jest jeszcze xDuoo i FiiO.

Rozmiarowo też podobne? Chyba nie, a w recenzji napisano, że większych jest sporo, ale tak kompletnego i małego nie ma ani jednego :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odniosłem się do recenzji, tylko Twojego stwierdzenia " Do słuchania muzyki bez wydawania kroci i mobilnie  chyba nie za bardzo ma konkurencje ". Bo jeśli chodzi o wielkość faktycznie tylko kilka egzotycznych chińczyków można dostać, z czego każdy ma jakieś większe wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy M0 to najlepszy tani dap bo nie znam ich tak wielu więc dyplomatycznie napisałem że się z lepszym jeszcze nie spotkałem ;)

A tak całkiem poważnie to jestem pozytywnie zaskoczony poziomem dopracowania całości. Nie ma w zasadzie żadnych kretyńskich rozwiązań czy innych ułomności z którymi miałem do czynienia w nawet 5 razy droższych w chińczykach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności